Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak II - Mazovia Mińsk Maz. 0:6 (0:1)

Dodano: 23 sierpnia 2020 | 17:13
Radomiak II - Mazovia Mińsk Maz. 0:6 (0:1)
Czwarty mecz i czwarta porażka. Tym razem drugi zespół Radomiak przegrał z Mazovią Mińsk Mazowiecki 0:6. "Dwójka" od 60. minuty grała w "10" po czerwonej kartce dla Oskara Markiewicza.
Rozmiar czcionki:A+A-
Za tydzień Radomiak zagra na wyjeździe z Mszczonowianką Mszczonów.

Radomiak II Radom - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:6 (0:1)

Radomiak II: Koptas - Markiewicz, Wołczyński, Klimas, Łyko (80' Lasota), Białogłowicz (74' Czajkowski), Wieczorek, Dorożyński (66' Osiej), Lament (80' Figarski), Skuza (62' Kozłowski), Podsiadło

Tabela Fortuna I liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.ŁKS Łódź550015215
2.Arka Gdynia440012212
3.Górnik Łęczna44009112
4.Bruk-Bet Termalica Nieciecza54016112
5.Odra Opole54015512
6.Radomiak Radom4301849
7.GKS Tychy5221558
8.Miedź Legnica5212877
9.Chrobry Głogów5212657
10.Korona Kielce5131566
11.Widzew Łódź5203496
12.Stomil Olsztyn5113164
13.Puszcza Niepołomice4112464
14.Zagłębie Sosnowiec5104453
15.Resovia Rzeszów51044103
16.GKS Bełchatów5113272
17.GKS Jastrzębie50052100
18.Sandecja Nowy Sącz50053120

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 1-2 awansują do Ekstraklasy

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 3-6 zagrają w barażach o awans do Ekstraklasy

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie miejsce 18 spadnie do II ligi
ZOBACZ TAKŻE
Mszczonowianka - Radomiak II Radom 10:1 (7:0)

Mszczonowianka - Radomiak II Radom 10:1 (7:0)

30 sierpnia 2020 | 20:51
Piąty mecz i piąta porażka, tym razem dwucyfrowa. Drugi zespół Radomiak przegrał z Mszczonowianką Mszczonów aż 1:10. W pięciu meczach "dwójka" strzelił dwa gole, a straciła aż 33. »
Radomiak II - Mazovia Mińsk Maz. 0:6 (0:1)

Radomiak II - Mazovia Mińsk Maz. 0:6 (0:1)

23 sierpnia 2020 | 17:13
Czwarty mecz i czwarta porażka. Tym razem drugi zespół Radomiak przegrał z Mazovią Mińsk Mazowiecki 0:6. "Dwójka" od 60. minuty grała w "10" po czerwonej kartce dla Oskara Markiewicza. »
Wilga Garwolin - Radomiak II Radom 4:1 (2:0)

Wilga Garwolin - Radomiak II Radom 4:1 (2:0)

15 sierpnia 2020 | 22:03
Kolejny raz bez punktów zeszedł z boiska drugi zespół Radomiaka. W 3. kolejce IV ligi "dwójka" przegrała w Garwolinie z Wilgą 1:4. »
OSTATNI MECZ
  • Górnik Łęczna
    5. kolejka I ligi
    2:1
    Radomiak Radom
    Górnik Łęczna - Radomiak Radom
Sobota, 26 września 2020 - godz. 16:00
Pierwszej porażki w sezonie doznał Radomiak. W meczu niepokonanych dotychczas zespołów zieloni ulegli w Łęcznej Górnikowi 1:2. Gola dla naszego zespołu strzelił tuż po przerwie Karol Podliński.
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.ŁKS Łódź515
2.Arka Gdynia412
3.Górnik Łęczna412
4.Bruk-Bet Termalica Nieciecza512
5.Odra Opole512
6.Radomiak Radom49
7.GKS Tychy58
8.Miedź Legnica57
9.Chrobry Głogów57
10.Korona Kielce56
11.Widzew Łódź56
12.Stomil Olsztyn54
13.Puszcza Niepołomice44
14.Zagłębie Sosnowiec53
15.Resovia Rzeszów53
16.GKS Bełchatów52
17.GKS Jastrzębie50
18.Sandecja Nowy Sącz50
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Miedź Legnica
    Radomiak Radom
    6. kolejka I ligi
    vs
    Miedź Legnica

    Środa, 30 września 2020 - godz. 19:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak