Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak II Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko 1:1 (1:1)

Dodano: 12 maja 2018 | 14:02
Radomiak II Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko 1:1 (1:1)
Pierwsze punkty wiosną stracił drugi zespół Radomiaka. Zieloni zremisowali z Jodłą Jedlnia-Letnisko. Gola na wagę jednego punktu strzelił Maciej Filipowicz.
galeria radomiakRadomiak II Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko 1:1 (1:1)Radomiak II Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko 1:1 (1:1)Radomiak II Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko 1:1 (1:1)Radomiak II Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko 1:1 (1:1)Radomiak II Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko 1:1 (1:1)
Rozmiar czcionki:A+A-
Od 18. minuty nasz zespół przegrywał 0:1, a cztery minuty wcześniej rzutu karnego nie wykorzystał kapitan Karol Kucharski. Tuż przed przerwą ładnym strzałem z rzutu wolnego wyrównał Maciej Filipowicz.

Po zmianie stron, w doliczonym czasie gry piłki meczowej nie wykorzystał Patryk Winsztal, który w dogodnej sytuacji z bliska posłał futbolówkę obok bramki.

W środę Radomiak miał rozegrać zaległe spotkanie z Iłżanką Kazanów, ale mecz odbędzie się 23 maja. W sobotę zgodnie z terminarzem zielonych czeka wyjazd do Sienna na mecz z Zawiszą.

Radomiak II Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko 1:1 (1:1)
(Filipowicz 43' - Pysiak 14')

Radomiak: Grzyb W. - Lech, Kucharski, Wiatrak, Nowosadko, Gilewski, Nowakowski J., Winiarski (88' Grzyb F.), Filipowicz, Bogacz, Winsztal

Wyniki 28. kolejki

Pilica Nowe Miasto - Zwolenianka Zwoleń 3:2
Centrum Radom - Skaryszewianka Skaryszew 1:1
Orzeł Wierzbica - KS Warka 4:3
Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom 2:2
Gracja Tczów - Legion Głowaczów 0:4
Iłżanka Kazanów - Zawisza Sienno 2:4
Szydłowianka Szydłowiec - Mogielanka Mogielnica 4:0
Powiślanka Lipsko - Proch Pionki 1:1

Tabela IV liga 2018/2019


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Pogoń Grodzisk Mazowiecki201802661354
2.Pilica Białobrzegi201424561944
3.Błonianka Błonie201424492044
4.Oskar Przysucha201325452341
5.Mszczonowianka Mszczonów201136472836
6.MKS Piaseczno201118443334
7.Mazur Karczew201028333232
8.Energia Kozienice20749303425
9.Wilga Garwolin207310284124
10.Radomiak II Radom207310324524
11.Znicz II Pruszków207211282423
12.KS Raszyn207211304423
13.Sparta Jazgarzew206410244122
14.Orzeł Unin205312295318
15.LKS Promna204412173916
16.Perła Złotokłos2001196751

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi z mistrzem gr. pólnocnej IV ligi

ZOBACZ TAKŻE
Radomiak II: W sobotę z Oskarem

Radomiak II: W sobotę z Oskarem

19 kwietnia 2019 | 10:27
Po raz czwarty z rzędu zagra w Radomiu drugi zespół Radomiaka. Tym razem zieloni w sobotę o godz. 16:30 na stadionie przy ul. Narutowicza zmierzą się z Oskarem Przysucha. »
Radomiak II Radom - KS Raszyn 2:1 (1:0)

Radomiak II Radom - KS Raszyn 2:1 (1:0)

14 kwietnia 2019 | 18:31
Pierwsze punkty wiosną zainkasował drugi zespół Radomiaka. Zieloni wygrali na stadionie przy ul. Narutowicza z KS Raszyn 2:1. Gola na wagę zwycięstwa strzelił w ostatniej sekundzie Karol Kucharski. »
Radomiak II: W niedzielę z Raszynem

Radomiak II: W niedzielę z Raszynem

12 kwietnia 2019 | 12:28
Po raz trzeci z rzędu zagra w Radomiu drugi zespół Radomiaka. Tym razem zieloni w niedzielę o godz. 14:00 na stadionie przy ul. Narutowicza zmierzą się z KS Raszyn. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Resovia Rzeszów
    28. kolejka II ligi
    1:0
    Radomiak Radom
    Resovia Rzeszów - Radomiak Radom
Sobota, 13 kwietnia 2019 - godz. 16:00
Bez punktów wrócili z Rzeszowa piłkarze Radomiaka. Zieloni ulegli po rzucie karnym w doliczonym czasie pierwszej połowy przegrali z Resovią 0:1.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Radomiak Radom2851
2.Widzew Łódź2849
3.Olimpia Grudziądz2847
4.Elana Toruń2847
5.GKS Bełchatów2845
6.Górnik Łęczna2943
7.Stal Stalowa Wola2841
8.Znicz Pruszków2840
9.Skra Częstochowa2839
10.Pogoń Siedlce2838
11.Resovia Rzeszów2837
12.Siarka Tarnobrzeg2832
13.Błękitni Stargard2830
14.Olimpia Elbląg2830
15.Gryf Wejherowo2830
16.ROW Rybnik2829
17.Ruch Chorzów2828
18.Rozwój Katowice2927
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Elana Toruń
    Radomiak Radom
    29. kolejka II ligi
    vs
    Elana Toruń
    Sobota, 20 kwietnia 2019 - godz. 13:05
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak