Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak II Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko 1:1 (1:1)

Dodano: 12 maja 2018 | 14:02
Radomiak II Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko 1:1 (1:1)
Pierwsze punkty wiosną stracił drugi zespół Radomiaka. Zieloni zremisowali z Jodłą Jedlnia-Letnisko. Gola na wagę jednego punktu strzelił Maciej Filipowicz.
galeria radomiakRadomiak II Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko 1:1 (1:1)Radomiak II Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko 1:1 (1:1)Radomiak II Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko 1:1 (1:1)Radomiak II Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko 1:1 (1:1)Radomiak II Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko 1:1 (1:1)
Rozmiar czcionki:A+A-
Od 18. minuty nasz zespół przegrywał 0:1, a cztery minuty wcześniej rzutu karnego nie wykorzystał kapitan Karol Kucharski. Tuż przed przerwą ładnym strzałem z rzutu wolnego wyrównał Maciej Filipowicz.

Po zmianie stron, w doliczonym czasie gry piłki meczowej nie wykorzystał Patryk Winsztal, który w dogodnej sytuacji z bliska posłał futbolówkę obok bramki.

W środę Radomiak miał rozegrać zaległe spotkanie z Iłżanką Kazanów, ale mecz odbędzie się 23 maja. W sobotę zgodnie z terminarzem zielonych czeka wyjazd do Sienna na mecz z Zawiszą.

Radomiak II Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko 1:1 (1:1)
(Filipowicz 43' - Pysiak 14')

Radomiak: Grzyb W. - Lech, Kucharski, Wiatrak, Nowosadko, Gilewski, Nowakowski J., Winiarski (88' Grzyb F.), Filipowicz, Bogacz, Winsztal

Wyniki 28. kolejki

Pilica Nowe Miasto - Zwolenianka Zwoleń 3:2
Centrum Radom - Skaryszewianka Skaryszew 1:1
Orzeł Wierzbica - KS Warka 4:3
Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom 2:2
Gracja Tczów - Legion Głowaczów 0:4
Iłżanka Kazanów - Zawisza Sienno 2:4
Szydłowianka Szydłowiec - Mogielanka Mogielnica 4:0
Powiślanka Lipsko - Proch Pionki 1:1

Tabela IV liga 2018/2019


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Pogoń Grodzisk Mazowiecki16150158945
2.Pilica Białobrzegi161123511735
3.Błonianka Błonie161123401535
4.Oskar Przysucha161114371734
5.MKS Piaseczno16916382728
6.Mszczonowianka Mszczonów16736342424
7.Energia Kozienice16736242524
8.Wilga Garwolin16727253323
9.Mazur Karczew16727262723
10.Radomiak II Radom16637293521
11.KS Raszyn16628253720
12.Sparta Jazgarzew16529193517
13.LKS Promna16439153115
14.Znicz II Pruszków164111202213
15.Orzeł Unin163310214612
16.Perła Złotokłos1600162640

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi z mistrzem gr. pólnocnej IV ligi


ZOBACZ TAKŻE
Perła Złotokłos - Radomiak II Radom 0:3 (0:1)

Perła Złotokłos - Radomiak II Radom 0:3 (0:1)

17 listopada 2018 | 15:50
Planowe zwycięstwo na zakończenie pierwszej części sezonu odniósł drugi zespół Radomiaka. Zieloni pokonali na wyjeździe czerwoną latarnię ligi, Perłę Złotokłos 3:0. »
Radomiak II: W sobotę z Perłą

Radomiak II: W sobotę z Perłą

15 listopada 2018 | 22:47
W sobotę o kolejne punkty powalczy drugi zespół Radomiaka. Zieloni o godz. 12;00 zagrają na wyjeździe z czerwoną latarnią ligi, Perłą Złotokłos. Komplet punktów w tym meczu jest obowiązkiem. »
Radomiak II na półmetku sezonu

Radomiak II na półmetku sezonu

13 listopada 2018 | 21:21
Drugi zespół Radomiaka debiutujący na szczeblu IV ligi na półmetku sezonu uplasował się na 11. miejscu w tabeli. W 15 jesiennych meczach w "dwójce" zagrało aż 40 zawodników. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    19. kolejka II ligi
    2:0
    Ruch Chorzów
    Radomiak Radom - Ruch Chorzów
Sobota, 17 listopada 2018 - godz. 13:00
Tak ja w lipcu przy Cichej, tak i teraz przy Narutowicza Radomiak wygrał z Ruchem Chorzów 2:0. Gole dla naszego zespołu zdobyli Maciej Świdzikowski i Michał Kaput. Goście od 2. minuty grali w
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Widzew Łódź1838
2.Radomiak Radom1937
3.Elana Toruń1835
4.GKS Bełchatów1933
5.Olimpia Grudziądz1931
6.Górnik Łęczna1930
7.Resovia Rzeszów1929
8.Stal Stalowa Wola1927
9.Znicz Pruszków1924
10.Ruch Chorzów1924
11.Skra Częstochowa1922
12.Błękitni Stargard1921
13.Gryf Wejherowo1920
14.Pogoń Siedlce1919
15.ROW Rybnik1918
16.Siarka Tarnobrzeg1918
17.Rozwój Katowice1817
18.Olimpia Elbląg1816
NASTĘPNY MECZ
  • GKS Bełchatów - Radomiak Radom
    GKS Bełchatów
    20. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 24 listopada 2018 - godz. 17:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak