Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak II Radom - KS Warka 3:0 (1:0)

Dodano: 27 maja 2018 | 15:37
Radomiak II Radom - KS Warka 3:0 (1:0)
Milowy krok w stronę IV ligi zrobił drugi zespół Radomiaka. Zieloni wygrali z KS Warka 3:0 i na cztery kolejki przed końcem sezonu mają pięć punktów przewagi nad Prochem, który w sobotę stracił punkty.
Rozmiar czcionki:A+A-
Gole na naszego zespołu strzelili Kamil Gilewski, Adrian Nowosadko i Patryk Winsztal.

W środę Radomiak na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. 11 listopada zagra z Zamłyniem Radom.

Radomiak II Radom - KS Warka 3:0 (1:0)
(Gilewski 25', Nowosadko 68', Winsztal 74')

Radomiak: Kowalczyk (83' Grzyb W.) - Jabłoński, Kucharski, Wiatrak, Hodowany, Goufas (62' Nowosadko), Nowakowski J. (81' Grot), Winsztal (78' Bogacz), Gilewski (78' Winiarski), Brągiel (83' Markiewicz), Sokół

Wyniki 30. kolejki

Orzeł Wierzbica - Proch Pionki 1:1
Mazowsze Grójec - Powiślanka Lipsko 3:0
Szydłowianka Szydłowiec - Legion Głowaczów 3:1
Centrum Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko 2:4
Pilica Nowe Miasto - Zawisza Sienno 3:2
Gracja Tczów - Zwolenianka Zwoleń 2:1
Iłżanka Kazanów - Zamłynie Radom 4:4
Mogielanka Mogielnica - Skaryszewianka Skaryszew 3:2

Tabela liga okręgowa 2017/2018


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak II Radom3425451163679
2.Proch Pionki342275712373
3.Mazowsze Grójec342185883671
4.Orzeł Wierzbica341879765661
5.Powiślanka Lipsko3418610725360
6.Zamłynie Radom3416108705758
7.KS Warka3414137664855
8.Jodła Jedlnia-Letnisko3414911535051
9.Centrum Radom3414614595048
10.Pilica Nowe Miasto3414416536546
11.Iłżanka Kazanów3411419578037
12.Zawisza Sienno3410618586436
13.Skaryszewianka Skaryszew349718448234
14.Szydłowianka Szydłowiec349718446134
15.Legion Głowaczów3410321477733
16.Zwolenianka Zwoleń3461117447329
17.Mogielanka Mogielnica347720479528
18.Gracja Tczów3473244110024

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce uzyska awans do IV ligi

- Drużyny które na koniec sezonu zajęły miejsca 15-18 spadły do klasy A.

ZOBACZ TAKŻE
Radomiak II Radom - Mazowsze Grójec 2:3 (1:0)

Radomiak II Radom - Mazowsze Grójec 2:3 (1:0)

16 czerwca 2018 | 23:15
Porażki w ostatnim meczu sezonu doznał drugi zespół Radomiaka. Zieloni przegrali z Mazowszem Grójec 2:3. To jedyna porażki "dwójki" w całej rundzie wiosennej. »
Powiślanka Lipsko - Radomiak II Radom 2:4 (1:0)

Powiślanka Lipsko - Radomiak II Radom 2:4 (1:0)

11 czerwca 2018 | 12:59
Kolejne zwycięstwo odniósł drugi zespół Radomiaka. W przedostatnim meczu sezonu zieloni wygrali na wyjeździe z Powiślanką Lipsko 4:2. »
Radomiak II: W niedzielę z Powiślanką

Radomiak II: W niedzielę z Powiślanką

08 czerwca 2018 | 19:59
W niedzielę przedostatnie spotkanie w lidze okręgowej rozegra drugi zespół Radomiaka. Zieloni o godz. 17:00 zmierzą się na wyjeździe z Powiślanką Lipsko. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • GKS Bełchatów
    34. kolejka II ligi
    0:0
    Radomiak Radom
    GKS Bełchatów - Radomiak Radom
Sobota, 2 czerwca 2018 - godz. 17:00
Radomiak nie zagra w barażu o I ligę. Zieloni w ostatnim meczu sezonu bezbramkowo zremisowali z GKS Bełchatów i dali się na finiszu wyprzedzić Garbarni, która pewnie wygrała w Puławach.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Znicz Pruszków00
2.Widzew Łódź00
3.Stal Stalowa Wola00
4.Skra Częstochowa00
5.Siarka Tarnobrzeg00
6.Ruch Chorzów00
7.Rozwój Katowice00
8.Resovia Rzeszów00
9.Radomiak Radom00
10.ROW Rybnik00
11.Pogoń Siedlce00
12.Olimpia Grudziądz00
13.Olimpia Elbląg00
14.Górnik Łęczna00
15.Gryf Wejherowo00
16.Elana Toruń00
17.Błękitni Stargard00
18.GKS Bełchatów0-2
NASTĘPNY MECZ
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak