Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak II Radom - KS Warka 3:0 (1:0)

• Dodano: 27 maja 2018 | 15:37
Radomiak II Radom - KS Warka 3:0 (1:0)
Milowy krok w stronę IV ligi zrobił drugi zespół Radomiaka. Zieloni wygrali z KS Warka 3:0 i na cztery kolejki przed końcem sezonu mają pięć punktów przewagi nad Prochem, który w sobotę stracił punkty.
Rozmiar czcionki:A+A-
Gole na naszego zespołu strzelili Kamil Gilewski, Adrian Nowosadko i Patryk Winsztal.

W środę Radomiak na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. 11 listopada zagra z Zamłyniem Radom.

Radomiak II Radom - KS Warka 3:0 (1:0)
(Gilewski 25', Nowosadko 68', Winsztal 74')

Radomiak: Kowalczyk (83' Grzyb W.) - Jabłoński, Kucharski, Wiatrak, Hodowany, Goufas (62' Nowosadko), Nowakowski J. (81' Grot), Winsztal (78' Bogacz), Gilewski (78' Winiarski), Brągiel (83' Markiewicz), Sokół

Wyniki 30. kolejki

Orzeł Wierzbica - Proch Pionki 1:1
Mazowsze Grójec - Powiślanka Lipsko 3:0
Szydłowianka Szydłowiec - Legion Głowaczów 3:1
Centrum Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko 2:4
Pilica Nowe Miasto - Zawisza Sienno 3:2
Gracja Tczów - Zwolenianka Zwoleń 2:1
Iłżanka Kazanów - Zamłynie Radom 4:4
Mogielanka Mogielnica - Skaryszewianka Skaryszew 3:2

Tabela IV liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazovia Mińsk Mazowiecki541018213
2.Tygrys Huta Mińska53118210
3.Wilga Garwolin4220628
4.Mszczonowianka Mszczonów52211688
5.Mazowsze Grójec4211857
6.Oskar Przysucha42111227
7.Zamłynie Radom4211757
8.Hutnik Huta Czechy3120215
9.Proch Pionki3102463
10.Podlasie Sokołów Podlaski3021462
11.KS Warka5023282
12.Pogoń II Siedlce40134131
13.Pilica Białobrzegi0000000
14.Radomiak II Radom50052330

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

OSTATNI MECZ
  • Lech Poznań
    9. kolejka
    5:1
    Radomiak Radom
    Lech Poznań - Radomiak Radom
Niedziela, 20 września 2026 - godz. 20:15
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Górnik Zabrze1025
2.Legia Warszawa1022
3.Lech Poznań922
4.Pogoń Szczecin918
5.Wisła Kraków1017
6.Piast Gliwice1016
7.GKS Katowice915
8.Korona Kielce1015
9.Zagłębie Lubin1015
10.Jagiellonia Białystok912
11.Cracovia Kraków1011
12.Wisła Płock911
13.Widzew Łódź109
14.Wieczysta Kraków98
15.Radomiak Radom98
16.Motor Lublin96
17.Śląsk Wrocław106
18.Raków Częstochowa103
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Motor Lublin
    Radomiak Radom
    10. kolejka
    vs
    Motor Lublin
    Poniedziałek, 12 października 2026 - godz. 18:00
MAPA SERWISU
© 2004-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak