Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak II Radom - Mazowsze Grójec 2:3 (1:0)

• Dodano: 16 czerwca 2018 | 23:15
Radomiak II Radom - Mazowsze Grójec 2:3 (1:0)
Porażki w ostatnim meczu sezonu doznał drugi zespół Radomiaka. Zieloni przegrali z Mazowszem Grójec 2:3. To jedyna porażki "dwójki" w całej rundzie wiosennej.
Rozmiar czcionki:A+A-
Nowy sezon już na boiskach IV ligi Radomiak rozpocznie w drugi weekend sierpnia (11-12 sierpnia).

Tak najprawdopodobniej będzie wyglądać grupa południowa IV ligi w której zagra nasz zespół.

Broń Radom (jeżeli nie uzyska awansu do III ligi)/Znicz II Pruszków (jeżeli awans do III ligi uzyska Broń Radom), Mazur Karczew, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Pilica Białobrzegi, Mszczonowianka Mszczonów, Oskar Przysucha, Sparta Jazgarzew, Błonianka Błonie, Energia Kozienice, Drogowiec Jedlińsk, MKS Piaseczno, Wilga Garwolin, Legia II Warszawa (spadkowicz z III ligi), KS Raszyn (beniaminek), Orzeł Unin (beniaminek), Radomiak II Radom (beniaminek).

Radomiak II Radom - Mazowsze Grójec 2:3 (1:0)
(Kucharski, Grzyb F.)

Radomiak: Grzyb W. - Lech, Grot, Wiatrak, Markiewicz, Nowosadko (Piskorz), Kucharski, Nowakowski J., Winiarski, Bogacz,, Grzyb F. (Warchoł)

Wyniki 34. kolejki

Szydłowianka Szydłowiec - Zwolenianka Zwoleń 1:1
Skaryszewianka Skaryszew - Jodła Jedlnia-Letnisko 4:1
Legion Głowaczów - Zawisza Sienno 0:1
Mogielanka Mogielnica - KS Warka 1:0
Gracja Tczów - Zamłynie Radom 2:6
Centrum Radom - Proch Pionki 1:3
Pilica Nowe Miasto - Powiślanka Lipsko 3:2
Iłżanka Kazanów - Orzeł Wierzbica 3:3

Tabela IV liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazovia Mińsk Mazowiecki541018213
2.Tygrys Huta Mińska53118210
3.Wilga Garwolin4220628
4.Mszczonowianka Mszczonów52211688
5.Mazowsze Grójec4211857
6.Oskar Przysucha42111227
7.Zamłynie Radom4211757
8.Hutnik Huta Czechy3120215
9.Proch Pionki3102463
10.Podlasie Sokołów Podlaski3021462
11.KS Warka5023282
12.Pogoń II Siedlce40134131
13.Pilica Białobrzegi0000000
14.Radomiak II Radom50052330

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

OSTATNI MECZ
  • Lech Poznań
    9. kolejka
    5:1
    Radomiak Radom
    Lech Poznań - Radomiak Radom
Niedziela, 20 września 2026 - godz. 20:15
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Górnik Zabrze1025
2.Legia Warszawa1022
3.Lech Poznań922
4.Pogoń Szczecin918
5.Wisła Kraków1017
6.Piast Gliwice1016
7.GKS Katowice915
8.Korona Kielce1015
9.Zagłębie Lubin1015
10.Jagiellonia Białystok912
11.Cracovia Kraków1011
12.Wisła Płock911
13.Widzew Łódź109
14.Wieczysta Kraków98
15.Radomiak Radom98
16.Motor Lublin96
17.Śląsk Wrocław106
18.Raków Częstochowa103
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Motor Lublin
    Radomiak Radom
    10. kolejka
    vs
    Motor Lublin
    Poniedziałek, 12 października 2026 - godz. 18:00
MAPA SERWISU
© 2004-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak