Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak II Radom - Mazur Karczew 4:1 (2:0)

Dodano: 23 września 2018 | 14:14
Radomiak II Radom - Mazur Karczew 4:1 (2:0)
Po pięciu meczach bez zwycięstwa, komplet punktów zainkasował drugi zespół Radomiaka. Zieloni wygrali przy Narutowicza z Mazurem Karczew 4:1. Hat-tricka ustrzelił Jakub Rolinc, a jedno trafienie dołożył Maciej Filipowicz.
galeria radomiakRadomiak II Radom - Mazur Karczew 4:1 (2:0)Radomiak II Radom - Mazur Karczew 4:1 (2:0)Radomiak II Radom - Mazur Karczew 4:1 (2:0)Radomiak II Radom - Mazur Karczew 4:1 (2:0)Radomiak II Radom - Mazur Karczew 4:1 (2:0)
Rozmiar czcionki:A+A-
W następnej kolejce Radomiak zagra na wyjeździe z Mszczonowianką Mszczonów.

Radomiak II Radom - Mazur Karczew 4:1 (2:0)
(Rolinc 6' (k), 24', 50', Filipowicz 54')

Radomiak: Kochalski (68' Bielikow) - Wiatrak, Świdzikowski (46' Kokosza), Markiewicz, Suchanek (63' Nowosadko), Nowakowski, Pietroń (79' Imiołek), Filipowicz (68' Kozakiewicz), Winsztal (63' Zając), Sokół (83' Colina), Rolinc

Wyniki 8. kolejki

Perła Złotokłos - Energia Kozienice 0:1
Błonianka Błonie - LKS Promna 3:0
Wilga Garwolin - MKS Piaseczno 3:6
Pogoń Grodzisk Mazowiecki -Mszczonowianka Mszczonów 3:1
Orzeł Unin - Sparta Jazgarzew 5:1
Znicz II Pruszków - Oskar Przysucha 0:1
Pilica Białobrzegi - KS Raszyn 5:0

Tabela IV liga 2018/2019


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Pogoń Grodzisk Mazowiecki11100135930
2.Pilica Białobrzegi1191142528
3.Oskar Przysucha11812271125
4.Błonianka Błonie11722241223
5.MKS Piaseczno11713331822
6.Energia Kozienice11614161419
7.Radomiak II Radom11524242217
8.KS Raszyn11515172216
9.Mszczonowianka Mszczonów11434211815
10.Wilga Garwolin11416172313
11.Orzeł Unin11326173111
12.Mazur Karczew11326152311
13.Sparta Jazgarzew1122710288
14.LKS Promna112278248
15.Znicz II Pruszków1121812167
16.Perła Złotokłos1100112440

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi z mistrzem gr. pólnocnej IV ligi


ZOBACZ TAKŻE
LKS Promna - Radomiak II Radom 1:0 (1:0)

LKS Promna - Radomiak II Radom 1:0 (1:0)

13 października 2018 | 14:45
Coś, co przed meczem wydawało się mało realne, stało się faktem. Drugi zespół Radomiaka przegrał na wyjeździe z przedostatnim w tabeli LKS Promna 0:1. To szósty z kolei wyjazdowy mecz bez zwycięstwa. »
Radomiak II: W sobotę z LKS Promna

Radomiak II: W sobotę z LKS Promna

12 października 2018 | 11:48
W sobotę o kolejne punkty powalczy drugi zespół Radomiaka. Zieloni o godz. 11:00 na boisku w Falęcicach zagrają z przedostatnim w tabeli LKS Promna. »
Radomiak II Radom - MKS Piaseczno 3:1 (3:0)

Radomiak II Radom - MKS Piaseczno 3:1 (3:0)

07 października 2018 | 13:33
Czwarty mecz przy Narutowicza i czwarte zwycięstwo. Drugi zespół Radomiaka po dwóch golach Jakuba Rolinca i jednym trafieniu samobójczym pokonał MKS Piaseczno 3:1. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    13. kolejka II ligi
    0:1
    Widzew Łódź
    Radomiak Radom - Widzew Łódź
Sobota, 6 października 2018 - godz. 15:30
W hicie 13. kolejki Radomiak przegrał z liderem tabeli, Widzewem Łódź 0:1. Gola na wagę zwycięstwa strzelił w 40. minucie Dario Kristo. To pierwsza porażka zielonych w tym sezonie przy Narutowicza.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Widzew Łódź1433
2.Elana Toruń1328
3.GKS Bełchatów1424
4.Olimpia Grudziądz1424
5.Radomiak Radom1321
6.Znicz Pruszków1421
7.Górnik Łęczna1420
8.Stal Stalowa Wola1420
9.Siarka Tarnobrzeg1418
10.Błękitni Stargard1317
11.Ruch Chorzów1317
12.Gryf Wejherowo1416
13.ROW Rybnik1415
14.Pogoń Siedlce1415
15.Resovia Rzeszów1414
16.Olimpia Elbląg1413
17.Skra Częstochowa1411
18.Rozwój Katowice1410
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Pogoń Siedlce
    Radomiak Radom
    15. kolejka II ligi
    vs
    Pogoń Siedlce
    Sobota, 20 października 2018 - godz. 15:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak