Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak II Radom - Mogielanka Mogielnica 7:1 (2:0)

Dodano: 22 kwietnia 2018 | 13:53
Radomiak II Radom - Mogielanka Mogielnica 7:1 (2:0)
Kolejne zwycięstwo, tym razem bardzo wysokie odniósł drugi zespół Radomiaka. Zieloni wygrali z Mogielanką Mogielnica 7:1.
Rozmiar czcionki:A+A-
Trzy gole strzelił Dominik Sokół, dwa Maciej Filipowicz, a po jednym trafieniu dołożyli Dawid Jabłoński i Bartosz Bogacz.

W sobotę Radomiak zagra na wyjeździe z Legionem Głowaczów.

Radomiak II Radom - Mogielanka Mogielnica 7:1 (2:0)
(Filipowicz 23', 58', Sokół 33', 63', 66', Jabłoński 54', Bogacz 73')

Radomiak: Haluch - Lech (65' Nowosadko), Kucharski (67' Warchoł), Wiatrak, Hodowany, Jabłoński (73' Markiewicz), Nowakowski J. (71' Trzos), Filipowicz (65' Bogacz), Winsztal (73' Piskorz), Gilewski, Sokół

Wyniki 24. kolejki

Proch Pionki - Zawisza Sienno 3:0
Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń 1:0
Iłżanka Kazanów - Legion Głowaczów 1:2
Orzeł Wierzbica - Skaryszewianka Skaryszew 0:0
Zamłynie Radom - KS Warka 1:1
Powiślanka Lipsko - Jodła Jedlnia-Letnisko 5:0
Pilica Nowe Miasto - Gracja Tczów 3:1

Szydłowianka Szydłowiec - Centrum Radom, przełożony

Tabela IV liga 2018/2019


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak II Radom33001119
2.MKS Piaseczno33001249
3.Pogoń Grodzisk Mazowiecki33001029
4.Energia Kozienice3201626
5.Oskar Przysucha3201526
6.Mszczonowianka Mszczonów32011046
7.Pilica Białobrzegi3201536
8.KS Raszyn3111364
9.Sparta Jazgarzew3102583
10.LKS Promna3102373
11.Wilga Garwolin3102343
12.Mazur Karczew3102583
13.Orzeł Unin31026103
14.Błonianka Błonie3012381
15.Znicz II Pruszków3003470
16.Perła Złotokłos30030150


ZOBACZ TAKŻE
Znicz II Pruszków - Radomiak II Radom 1:2 (0:2)

Znicz II Pruszków - Radomiak II Radom 1:2 (0:2)

19 sierpnia 2018 | 13:38
Trzecie zwycięstwo z rzędu odniósł drugi zespół Radomiaka. Tym razem zieloni wygrali na wyjeździe z "dwójką" Znicza Pruszków 2:1 po golach Karola Hodowanego i Simona Coliny. »
Radomiak II Radom - Orzeł Unin 4:0 (3:0)

Radomiak II Radom - Orzeł Unin 4:0 (3:0)

15 sierpnia 2018 | 14:29
Drugie pewne zwycięstwo odniósł drugi zespół Radomiaka. Tym razem zieloni wygrali z Orłem Unin 4:0 po golach Łukasza Pietronia, Jakuba Rolinca, Karola Hodowanego i Adriana Nowosadko. »
Radomiak II Radom - Perła Złotokłos 5:0 (2:0)

Radomiak II Radom - Perła Złotokłos 5:0 (2:0)

12 sierpnia 2018 | 19:00
Od wysokiego zwycięstwa rozpoczął nowy sezon w IV lidze drugi zespół Radomiaka. Zieloni wygrali z Perłą Złotokłos 5:0. Cztery gole strzelił Patryk Winsztal, a jednego dołożył Adrian Nowosadko. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    5. kolejka II ligi
    5:0
    Olimpia Elbląg
    Radomiak Radom - Olimpia Elbląg
Sobota, 18 sierpnia 2018 - godz. 18:00
Pewne, wysokie i w pełni zasłużone zwycięstwo odniósł Radomiak. Po porażce przea tygodniem w Grudziądzu, tym razem zieloni wygrali przed własną publicznością z Olimpią Elbląg 5:0.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Siarka Tarnobrzeg512
2.Olimpia Grudziądz512
3.Górnik Łęczna511
4.Radomiak Radom510
5.Elana Toruń510
6.Widzew Łódź510
7.Błękitni Stargard510
8.Stal Stalowa Wola59
9.Gryf Wejherowo58
10.GKS Bełchatów57
11.Znicz Pruszków57
12.Ruch Chorzów54
13.Rozwój Katowice53
14.ROW Rybnik53
15.Olimpia Elbląg53
16.Resovia Rzeszów52
17.Pogoń Siedlce52
18.Skra Częstochowa50
NASTĘPNY MECZ
  • Rozwój Katowice - Radomiak Radom
    Rozwój Katowice
    6. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Środa, 22 sierpnia 2018 - godz. 18:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak