Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak II Radom - Oronka Orońsko 1:1 (0:0)

Dodano: 17 sierpnia 2014 | 17:19
Radomiak II Radom - Oronka Orońsko 1:1 (0:0)
Jeden punkt na inaugurację nowego sezonu dopisali do tabeli piłkarze drugiego zespołu Radomiaka. Zieloni na stadionie przy ulicy Struga 63 zremisowali z Oronką Orońsko 1:1.
Rozmiar czcionki:A+A-
Radomiak od 51. minuty prowadził 1:0 po golu Kacpra Wnuka i wydawało się, że prowadzenie dowiezie do końca. Niestety, Oronka zdołała wyrównać w ostatniej minucie meczu i zamiast cieszyć się z kompletu punktów, nasz zespół musiał pogodzić się ze zdobyciem jednego oczka.

Za tydzień Radomiak zagra na wyjeździe z KS Warka.

Radomiak II Radom - Oronka Orońsko 1:1 (0:0)

Radomiak: Zenka – Szewczyk (86' Kokosza), Kucharski, Czubak, Janik, Wójcik (76' Szczepanik), Winiarski (61' Jankowski), Matyga, Gębczyk, Wnuk, Bednarek (89' Chęć)

Wyniki 1. kolejka

KP Stanisławice - Zawisza Sienno 4:2
KS Potworów - Jodła Jedlnia-Letnisko 3:0
Proch Pionki - Legion Głowaczów 2:0
Pilica Nowe Miasto - Powiślanka Lipsko 2:3
Polonia Iłża - Wulkan Zakrzew 5:2
Plon Garbatka-Letnisko - KS Warka 3:3
Iłżanka Kazanów - LKS Promna 0:3

Tabela IV liga 2018/2019


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Pogoń Grodzisk Mazowiecki880025624
2.Pilica Białobrzegi870131321
3.MKS Piaseczno8611251119
4.Oskar Przysucha861117619
5.Błonianka Błonie8422141014
6.Radomiak II Radom8422201714
7.Energia Kozienice8413111013
8.Wilga Garwolin8404121512
9.Mszczonowianka Mszczonów8314151410
10.KS Raszyn8314102010
11.Orzeł Unin830513229
12.Znicz II Pruszków820610126
13.Mazur Karczew820611206
14.Sparta Jazgarzew81259195
15.LKS Promna81165164
16.Perła Złotokłos80082290

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi z mistrzem gr. pólnocnej IV ligi


ZOBACZ TAKŻE
Radomiak II Radom - Mazur Karczew 4:1 (2:0)

Radomiak II Radom - Mazur Karczew 4:1 (2:0)

23 września 2018 | 14:14
Po pięciu meczach bez zwycięstwa, komplet punktów zainkasował drugi zespół Radomiaka. Zieloni wygrali przy Narutowicza z Mazurem Karczew 4:1. Hat-tricka ustrzelił Jakub Rolinc, a jedno trafienie dołożył Maciej Filipowicz. »
Radomiak II: W niedzielę z Mazurem Karczew

Radomiak II: W niedzielę z Mazurem Karczew

20 września 2018 | 21:59
W niedzielę o kolejne punkty powalczy drugi zespół Radomiaka. Zieloni o godz. 11:00 na stadionie przy ul. Narutowicza zmierzą się z Mazurem Karczew. »
Sparta Jazgarzew - Radomiak II Radom 1:1 (0:0)

Sparta Jazgarzew - Radomiak II Radom 1:1 (0:0)

15 września 2018 | 16:14
Z jednym punktem wrócił z Jazgarzewa drugi zespół Radomiaka. Zieloni zremisowali ze Spartą 1:1. Gola na wagę remisu strzelił w 85. minucie Kacper Wiatrak. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    11. kolejka II ligi
    5:0
    Resovia Rzeszów
    Radomiak Radom - Resovia Rzeszów
Sobota, 22 września 2018 - godz. 15:00
Trwa znakomita seria Radomiaka w meczach przed własną publicznością. Tym razem zieloni po golach Szuprytowskiego, Luza, Filipowicz, Leandro i Winsztala rozbili Resovię 5:0.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Widzew Łódź1124
2.Olimpia Grudziądz1123
3.Elana Toruń1122
4.Radomiak Radom1121
5.Górnik Łęczna1118
6.Siarka Tarnobrzeg1118
7.GKS Bełchatów1117
8.Znicz Pruszków1116
9.Ruch Chorzów1114
10.Stal Stalowa Wola1114
11.Gryf Wejherowo1113
12.Resovia Rzeszów1112
13.ROW Rybnik1111
14.Błękitni Stargard1111
15.Skra Częstochowa1110
16.Pogoń Siedlce119
17.Rozwój Katowice119
18.Olimpia Elbląg116
NASTĘPNY MECZ
  • Elana Toruń - Radomiak Radom
    Elana Toruń
    12. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Niedziela, 30 września 2018 - godz. 15:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak