Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak II Radom - Oronka Orońsko 1:1 (0:0)

Dodano: 17 sierpnia 2014 | 17:19
Radomiak II Radom - Oronka Orońsko 1:1 (0:0)
Jeden punkt na inaugurację nowego sezonu dopisali do tabeli piłkarze drugiego zespołu Radomiaka. Zieloni na stadionie przy ulicy Struga 63 zremisowali z Oronką Orońsko 1:1.
Rozmiar czcionki:A+A-
Radomiak od 51. minuty prowadził 1:0 po golu Kacpra Wnuka i wydawało się, że prowadzenie dowiezie do końca. Niestety, Oronka zdołała wyrównać w ostatniej minucie meczu i zamiast cieszyć się z kompletu punktów, nasz zespół musiał pogodzić się ze zdobyciem jednego oczka.

Za tydzień Radomiak zagra na wyjeździe z KS Warka.

Radomiak II Radom - Oronka Orońsko 1:1 (0:0)

Radomiak: Zenka – Szewczyk (86' Kokosza), Kucharski, Czubak, Janik, Wójcik (76' Szczepanik), Winiarski (61' Jankowski), Matyga, Gębczyk, Wnuk, Bednarek (89' Chęć)

Wyniki 1. kolejka

KP Stanisławice - Zawisza Sienno 4:2
KS Potworów - Jodła Jedlnia-Letnisko 3:0
Proch Pionki - Legion Głowaczów 2:0
Pilica Nowe Miasto - Powiślanka Lipsko 2:3
Polonia Iłża - Wulkan Zakrzew 5:2
Plon Garbatka-Letnisko - KS Warka 3:3
Iłżanka Kazanów - LKS Promna 0:3

Tabela IV liga 2018/2019


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Pogoń Grodzisk Mazowiecki171502581045
2.Błonianka Błonie171223421538
3.Pilica Białobrzegi171223521738
4.Oskar Przysucha171124381835
5.MKS Piaseczno17917382828
6.Mszczonowianka Mszczonów17836362427
7.Mazur Karczew17827272726
8.Energia Kozienice17746252625
9.Wilga Garwolin17728253423
10.Radomiak II Radom17638304021
11.KS Raszyn17629253920
12.Sparta Jazgarzew17539203618
13.LKS Promna17449163216
14.Znicz II Pruszków175111212216
15.Orzeł Unin174310264715
16.Perła Złotokłos1700172660

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi z mistrzem gr. pólnocnej IV ligi


ZOBACZ TAKŻE
Orzeł Unin - Radomiak II Radom 5:1 (1:0)

Orzeł Unin - Radomiak II Radom 5:1 (1:0)

23 marca 2019 | 11:44
Od wysokiej porażki rundę wiosenną rozpoczął drugi zespół Radomiaka. Zieloni przegrali na wyjeździe z przedostatnim w tabeli Orłem Unin aż 1:5. Honorowego gola dla naszego zespołu strzelił Hubert Białogłowicz. »
Radomiak II: Czas na wiosnę

Radomiak II: Czas na wiosnę

22 marca 2019 | 12:03
W sobotę o godz. 15:00 o pierwsze wiosenne punkty zagra drugi zespół Radomiaka. Zieloni zmierzą się na wyjeździe z przedostatnim w tabeli Orłem Unin. »
Terminarz Radomiak II - wiosna 2019

Terminarz Radomiak II - wiosna 2019

05 marca 2019 | 10:34
Aż 10 meczów w roli gospodarza rozegra wiosną drugi zespół Radomiaka. Znany jest już dokładny terminarz meczów "dwójki", które odbędą się na stadionie przy ul. Narutowicza. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    25. kolejka II ligi
    1:0
    Stal Stalowa Wola
    Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
Sobota, 23 marca 2018 - godz. 14:00
Kolejne, choć tym razem skromne zwycięstwo przed własną publicznością odnieśli piłkarze Radomiaka. Zieloni po golu Leandro z rzutu karnego w 84. minucie wygrali ze "Stalówką" 1:0.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Radomiak Radom2547
2.Widzew Łódź2445
3.Olimpia Grudziądz2543
4.Elana Toruń2541
5.GKS Bełchatów2541
6.Górnik Łęczna2538
7.Stal Stalowa Wola2537
8.Znicz Pruszków2534
9.Resovia Rzeszów2434
10.Skra Częstochowa2532
11.Pogoń Siedlce2531
12.Błękitni Stargard2528
13.Ruch Chorzów2527
14.Gryf Wejherowo2527
15.Rozwój Katowice2526
16.Siarka Tarnobrzeg2425
17.ROW Rybnik2423
18.Olimpia Elbląg2322
NASTĘPNY MECZ
  • Gryf Wejherowo - Radomiak Radom
    Gryf Wejherowo
    26. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Niedziela, 31 marca 2019 - godz. 14:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak