Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak II Radom - Pilica Białobrzegi 0:2 (0:0)

Dodano: 07 kwietnia 2019 | 19:53
Radomiak II Radom - Pilica Białobrzegi 0:2 (0:0)
Trzeci mecz i trzecia porażka. Tym razem drugi zespół Radomiaka przegrał z Pilicą Białobrzegi 0:2. Oba gole dla Pilicy strzelił wychowanek Radomiaka Michała Kucharczyk.
Rozmiar czcionki:A+A-
Po kolejnej porażce "dwójka" spadła na 12. miejsce w tabeli.

Za tydzień zieloni ponownie zagrają w Radomiu, tym razem z KS Raszyn.

Radomiak II Radom - Pilica Białobrzegi 0:2 (0:0)
(Kucharczyk 51', 71')

Radomiak: Kochalski (46' Bielikow) - Wiatrak, Kucharski, Markiewicz, Jabłoński, Witkowski (63' Kozakiewicz), Nowakowski (75' Białogłowicz), Imiołek (46' Stępień), Winsztal, Sokół (60' Szczodry), Rolinc

Wyniki 19. kolejki

MKS Piaseczno - Perła Złotokłos 4:1
Mszczonowianka Mszczonów - LKS Promna 2:0
Mazur Karczew - Energia Kozienice 1:0
Sparta Jazgarzew - Błonianka Błonie 1:3
Oskar Przysucha - Wilga Garwolin 3:1
KS Raszyn - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:2
Znicz II Pruszków - Orzeł Unin 3:0

Tabela IV liga 2019/2020


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak II Radom15951271332
2.MKS Piaseczno15951431932
3.Błonianka Błonie151023461832
4.Victoria Sulejówek151014422231
5.Pilica Białobrzegi15834372427
6.Oskar Przysucha15753362726
7.Wilga Garwolin15726303223
8.Mszczonowianka Mszczonów15645232222
9.KS Warka15456193717
10.KS Raszyn15528202717
11.Mazur Karczew15438192315
12.Proch Pionki15438172515
13.Znicz II Pruszków15438172915
14.Żyrardowianka Żyrardów15339203312
15.Józefovia Józefów15249112810
16.Unia Warszawa1514108367

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

ZOBACZ TAKŻE
Oskar Przysucha - Radomiak II Radom 1:1 (1:0)

Oskar Przysucha - Radomiak II Radom 1:1 (1:0)

17 listopada 2019 | 11:25
Jeden punkt w ostatnim meczu rundy jesiennej wywalczył drugi zespół Radomiaka. Zieloni zremisowali na wyjeździe z Oskarem Przysucha 1:1. Na półmetku sezonu "dwója" prowadzi w tabeli IV ligi. »
Radomiak II Radom - Wilga Garwolin 3:1 (1:1)

Radomiak II Radom - Wilga Garwolin 3:1 (1:1)

10 listopada 2019 | 19:37
Pewne zwycięstwo w przedostatniej kolejce rundy jesiennej odniósł drugi zespół Radomiaka. "Dwójka" po golach Jakuba Nowakowskiego, Macieja Filipowicza i Patryka Winsztala wygrała z Wilgą Garwolin 3:1. »
KS Raszyn - Radomiak II Radom 0:0

KS Raszyn - Radomiak II Radom 0:0

03 listopada 2019 | 19:54
Trzeci z rzędu remis na wyjeździe zanotował drugi zespół Radomiaka. Tym razem "dwójka" bezbramkowo zremisowała z KS Raszyn. »
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    20. kolejka I ligi
    2:0
    GKS Bełchatów
    Radomiak Radom - GKS Bełchatów
Niedziela, 1 grudnia 2019 - godz. 12:40
Pewne zwycięstwo na zakończenie 2019 roku odniósł Radomiak. Zieloni po golach Mateusza Michalskiego i Patryka Mikity z rzutu karnego wygrali z GKS Bełchatów 2:0.
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Warta Poznań2040
2.Stal Mielec2038
3.Podbeskidzie Bielsko-Biała2037
4.Radomiak Radom2036
5.Olimpia Grudziądz2031
6.Miedź Legnica2031
7.GKS Jastrzębie2030
8.GKS Tychy2030
9.Zagłębie Sosnowiec2026
10.Bruk-Bet Termalica Nieciecza2026
11.Stomil Olsztyn2026
12.Sandecja Nowy Sącz2025
13.GKS Bełchatów2024
14.Puszcza Niepołomice2023
15.Chrobry Głogów2020
16.Odra Opole2020
17.Wigry Suwałki2019
18.Chojniczanka Chojnice2016
NASTĘPNY MECZ
  • Warta Poznań - Radomiak Radom
    Warta Poznań
    21. kolejka I ligi
    vs
    Radomiak Radom

    Poniedziałek, 2 marca 2020 - godz. 18:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak