Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak II Radom - Pilica Białobrzegi 1:0 (1:0)

Dodano: 27 października 2019 | 19:15
Radomiak II Radom - Pilica Białobrzegi 1:0 (1:0)
Ważne zwycięstwo w meczu na szczycie odniósł drugi zespół Radomiaka. Zieloni po golu Patryka Winsztala wygrali z Pilicą Białobrzegi 1:0. "Dwójka" cały czas jest liderem IV ligi.
Rozmiar czcionki:A+A-
W sobotę Radomiak zagra na wyjeździe z KS Raszyn.

Radomiak II Radom - Pilica Białobrzegi 1:0 (1:0)
(Winsztal 29')

Radomiak: Kryczka - Markiewicz, Pietrzyk, Klabnik, Faraji (46' Wiatrak), Winsztal (69' Stępień), Kluska (46' Filipowicz), Banasiak (46' Kaput), Nowakowski, Luz, Nowak (46' Gilewski)

Wyniki 12. kolejki

Wilga Garwolin - Mazur Karczew 2:1
Józefovia Józefów - Mszczonowianka Mszczonów 2:0
MKS Piaseczno - Unia Warszawa 2:2
Proch Pionki - Błonianka Błonie 4:5
Victoria Sulejówek - Żyrardowianka Żyrardów 4:1
KS Warka - Oskar Przysucha 0:4
Znicz II Pruszków - KS Raszyn 0:4

Tabela IV liga 2019/2020


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak II Radom15951271332
2.MKS Piaseczno15951431932
3.Błonianka Błonie151023461832
4.Victoria Sulejówek151014422231
5.Pilica Białobrzegi15834372427
6.Oskar Przysucha15753362726
7.Wilga Garwolin15726303223
8.Mszczonowianka Mszczonów15645232222
9.KS Warka15456193717
10.KS Raszyn15528202717
11.Mazur Karczew15438192315
12.Proch Pionki15438172515
13.Znicz II Pruszków15438172915
14.Żyrardowianka Żyrardów15339203312
15.Józefovia Józefów15249112810
16.Unia Warszawa1514108367

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

ZOBACZ TAKŻE
Drugi zespół dokończy sezon?

Drugi zespół dokończy sezon?

27 maja 2020 | 17:11
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o możliwości wznowienia rozgrywek IV ligi. Na boiska miałyby wrócić cztery najlepsze zespoły obu grup, w tym drugi zespół Radomiaka. »
Koniec sezonu w niższych ligach

Koniec sezonu w niższych ligach

07 maja 2020 | 18:26
Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej wypracowały wspólne stanowisko o zakończeniu rozgrywek w IV lidze, niższych klasach rozgrywkowych oraz ligach młodzieżowych. »
Oskar Przysucha - Radomiak II Radom 1:1 (1:0)

Oskar Przysucha - Radomiak II Radom 1:1 (1:0)

17 listopada 2019 | 11:25
Jeden punkt w ostatnim meczu rundy jesiennej wywalczył drugi zespół Radomiaka. Zieloni zremisowali na wyjeździe z Oskarem Przysucha 1:1. Na półmetku sezonu "dwója" prowadzi w tabeli IV ligi. »
OSTATNI MECZ
  • GKS Jastrzębie
    22. kolejka I ligi
    3:2
    Radomiak Radom
    GKS Jastrzębie - Radomiak Radom
Sobota, 7 marca 2020 - godz. 15:00
Trzy kolejne stracone gole wiosną i druga porażka. Tym razem zieloni choć prowadzili w Jastrzębiu-Zdroju już 2:0, ostatecznie ulegli miejscowemu GKS-owi 3:2.
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Podbeskidzie Bielsko-Biała2243
2.Warta Poznań2243
3.Stal Mielec2241
4.Radomiak Radom2236
5.GKS Jastrzębie2234
6.Miedź Legnica2234
7.Olimpia Grudziądz2234
8.GKS Tychy2231
9.Zagłębie Sosnowiec2229
10.Bruk-Bet Termalica Nieciecza2229
11.Sandecja Nowy Sącz2229
12.Stomil Olsztyn2229
13.Chrobry Głogów2226
14.Puszcza Niepołomice2226
15.GKS Bełchatów2225
16.Odra Opole2223
17.Wigry Suwałki2219
18.Chojniczanka Chojnice2219
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Odra Opole
    Radomiak Radom
    23. kolejka I ligi
    vs
    Odra Opole

    Czwartek, 4 czerwca 2020 - godz. 18:10
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak