Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak II Radom - Skaryszewianka Skaryszew 11:0 (5:0)

Dodano: 06 maja 2018 | 12:53
Radomiak II Radom - Skaryszewianka Skaryszew 11:0 (5:0)
Najwyższe jak na razie zwycięstwo w sezonie odniósł drugi zespół Radomiaka. Zieloni wygrali ze Skaryszewianką Skaryszew aż 11:0.
Rozmiar czcionki:A+A-
Łupem bramkowym podzielili się Kamil Gilewski, Dominik Sokół, Bartosz Bogacz, Filip Grzyb, Karol Hodowany i Patryk Winszal.

W środę Radomiak zagra na wyjeździe ze Zwolenianką Zwoleń.

Radomiak II Radom - Skaryszewianka Skaryszew 11:0 (5:0)
(Gilewski 6', Sokół 10', 14', 21', 30', Bogacz 59', 62', Grzyb 70', 82', Hodowany 80', Winsztal 85')

Radomiak: Haluch (46' Kowalczyk) - Jabłoński (61' Piskorz), Kucharski, Wiatrak (61' Nowosadko), Hodowany, Gilewski, Nowakowski J. (61' Markiewicz), Filipowicz (46' Bogacz), Winsztal, Brągiel (46' Lech), Sokół (67' Grzyb)

Wyniki 26. kolejki

Centrum Radom - Mogielanka Mogielnica 4:2
Orzeł Wierzbica - Jodła Jedlnia-Letnisko 4:0
Mazowsze Grójec - Zawisza Sienno 2:1
Szydłowianka Szydłowiec - Gracja Tczów 2:2
Pilica Nowe Miasto - Legion Głowaczów 2:0
Proch Pionki - Zamłynie Radom 4:1
Iłżanka Kazanów - Zwolenianka Zwoleń 1:1
Powiślanka Lipsko - KS Warka 2:2

Tabela IV liga 2018/2019


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Pogoń Grodzisk Mazowiecki3024421052476
2.Oskar Przysucha302136752866
3.Błonianka Błonie302136973566
4.Mszczonowianka Mszczonów301767674157
5.Pilica Białobrzegi3017310773754
6.MKS Piaseczno3016212756350
7.Mazur Karczew3015312505248
8.KS Raszyn3015213555247
9.Znicz II Pruszków3011613464839
10.Wilga Garwolin3011415495637
11.Radomiak II Radom3010614466936
12.Energia Kozienice3010614465436
13.Sparta Jazgarzew309516366032
14.LKS Promna306519286923
15.Orzeł Unin305421369119
16.Perła Złotokłos30022881172

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 12. miejsce zagra w barażu o utrzymanie w IV lidze.

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 13-16 spadną do ligi okręgowej.
ZOBACZ TAKŻE
Radomiak II zostaje w IV lidze

Radomiak II zostaje w IV lidze

15 czerwca 2019 | 20:09
Drugi zespół Radomiaka utrzymał się w IV lidze. W ostatnim meczu sezonu "dwójka" zremisowała z mistrzem gr. południowej IV ligi Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1:1. Gola na wagę utrzymania strzelił Patryk Winsztal. »
Radomiak II: Mecz o życie

Radomiak II: Mecz o życie

12 czerwca 2019 | 17:26
W sobotę ostatnie spotkanie rozegra drugi zespół Radomiaka. Zieloni o godz. 17:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią zmierzą się z mistrzem IV ligi Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Stawką jest utrzymanie w IV lidze. »
Radomiak II Radom - Wilga Garwolin 0:5 (0:2)

Radomiak II Radom - Wilga Garwolin 0:5 (0:2)

08 czerwca 2019 | 21:21
W meczu przedostatniej kolejki IV ligi drugi zespół Radomiaka przegrał z Wilgą Garwolin 0:5 i bardzo skomplikował sobie sprawę utrzymania w IV lidze. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
TRANSFERY - LATO 2019
PRZYBYLI:
Mateusz Cichocki (Zagłębie Sosnowiec)
Mateusz Lewandowski (Lechia Gdańsk)
Maciej Górski (Korona Kielce)
UBYLI:
Jakub Wawszczyk (Arka Gdynia) - koniec wypożyczenia
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Zagłębie Sosnowiec00
2.Wigry Suwałki00
3.Warta Poznań00
4.Stomil Olsztyn00
5.Stal Mielec00
6.Sandecja Nowy Sącz00
7.Radomiak Radom00
8.Puszcza Niepołomice00
9.Podbeskidzie Bielsko-Biała00
10.Olimpia Grudziądz00
11.Odra Opole00
12.Miedź Legnica00
13.GKS Tychy00
14.GKS Jastrzębie00
15.GKS Bełchatów00
16.Chrobry Głogów00
17.Chojniczanka Chojnice00
18.Bruk-Bet Termalica Nieciecza00
NASTĘPNY MECZ
  • Górnik Łęczna - Radomiak Radom
    Górnik Łęczna
    34. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom

    Sobota, 18 maja 2019 - godz. 18:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak