Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak II Radom - Skaryszewianka Skaryszew 11:0 (5:0)

Dodano: 06 maja 2018 | 12:53
Radomiak II Radom - Skaryszewianka Skaryszew 11:0 (5:0)
Najwyższe jak na razie zwycięstwo w sezonie odniósł drugi zespół Radomiaka. Zieloni wygrali ze Skaryszewianką Skaryszew aż 11:0.
Rozmiar czcionki:A+A-
Łupem bramkowym podzielili się Kamil Gilewski, Dominik Sokół, Bartosz Bogacz, Filip Grzyb, Karol Hodowany i Patryk Winszal.

W środę Radomiak zagra na wyjeździe ze Zwolenianką Zwoleń.

Radomiak II Radom - Skaryszewianka Skaryszew 11:0 (5:0)
(Gilewski 6', Sokół 10', 14', 21', 30', Bogacz 59', 62', Grzyb 70', 82', Hodowany 80', Winsztal 85')

Radomiak: Haluch (46' Kowalczyk) - Jabłoński (61' Piskorz), Kucharski, Wiatrak (61' Nowosadko), Hodowany, Gilewski, Nowakowski J. (61' Markiewicz), Filipowicz (46' Bogacz), Winsztal, Brągiel (46' Lech), Sokół (67' Grzyb)

Wyniki 26. kolejki

Centrum Radom - Mogielanka Mogielnica 4:2
Orzeł Wierzbica - Jodła Jedlnia-Letnisko 4:0
Mazowsze Grójec - Zawisza Sienno 2:1
Szydłowianka Szydłowiec - Gracja Tczów 2:2
Pilica Nowe Miasto - Legion Głowaczów 2:0
Proch Pionki - Zamłynie Radom 4:1
Iłżanka Kazanów - Zwolenianka Zwoleń 1:1
Powiślanka Lipsko - KS Warka 2:2

Tabela liga okręgowa 2017/2018


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak II Radom2922341013069
2.Proch Pionki292063581366
3.Mazowsze Grójec291784763259
4.Powiślanka Lipsko281666623754
5.Orzeł Wierzbica281657654653
6.KS Warka2913124593651
7.Zamłynie Radom291388544947
8.Centrum Radom271368503245
9.Jodła Jedlnia-Letnisko291289413744
10.Pilica Nowe Miasto2911315445736
11.Legion Głowaczów299317416630
12.Iłżanka Kazanów299218456629
13.Szydłowianka Szydłowiec298516395229
14.Skaryszewianka Skaryszew297517347626
15.Zwolenianka Zwoleń285914366224
16.Zawisza Sienno286616425724
17.Mogielanka Mogielnica294718388119
18.Gracja Tczów295222308617

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce uzyska awans do IV ligi

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 18. miejsce spadnie do klasy A.

Ilość drużyn spadających do klasy A może się powiększyć o taką ilość, aby zrobić miejsce w Lidze Okręgowej dla drużyn spadających z IV Ligi do radomskiej Ligi Okręgowej oraz awansujących z klasy A tak, aby w sezonie 2018/2019 liczyła ona 16 drużyn.

ZOBACZ TAKŻE
Radomiak II: W niedzielę z KS Warka

Radomiak II: W niedzielę z KS Warka

25 maja 2018 | 16:41
Drugi zespół Radomiaka rozpoczyna serię meczów z drużynami z górnej połowy tabeli. Na początek zieloni podejmą KS Warka. Mecz w Suskowoli w niedzielę o godz. 11:00. »
Radomiak II Radom - Iłżanka Kazanów 6:1 (3:1)

Radomiak II Radom - Iłżanka Kazanów 6:1 (3:1)

23 maja 2018 | 21:58
Kolejne trzy punkty zainkasował drugi zespół Radomiaka. Zieloni w zaległym meczu wygrali z Iłżanką Kazanów 6:1 i przekroczyli liczbę stu goli. Jubileuszowe trafienie zaliczył Dominik Sokół. »
Radomiak II: W środę z Iłżanką Kazanów

Radomiak II: W środę z Iłżanką Kazanów

22 maja 2018 | 10:51
W środę ostatnie zaległości odrobi drugi zespół Radomiaka. Zieloni o godz. 17:30 na boisku w Suskowoli zagrają z Iłżanką Kazanów. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Warta Poznań
    32. kolejka II ligi
    0:1
    Radomiak Radom
    Warta Poznań - Radomiak Radom
Sobota, 19 maja 2018 - godz. 17:00
Bez punktów wrócili z Poznania piłkarze Radomiaka. Warta po golu Przemysława Kity w 46. minucie wygrała 1:0 i po końcowym gwizdku świętowała awans do I ligi. Zieloni definitywnie stracili szanse na podium.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.GKS Jastrzębie3262
2.Warta Poznań3260
3.ŁKS Łódź3259
4.Radomiak Radom3253
5.Garbarnia Kraków3253
6.Siarka Tarnobrzeg3246
7.GKS Bełchatów3245
8.Olimpia Elbląg3244
9.Rozwój Katowice3244
10.Błękitni Stargard3241
11.ROW Rybnik3241
12.Stal Stalowa Wola3240
13.Gryf Wejherowo3240
14.MKS Kluczbork3236
15.Znicz Pruszków3236
16.Wisła Puławy3235
17.Legionovia Legionowo3227
18.Gwardia Koszalin3227
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Wisła Puławy
    Radomiak Radom
    33. kolejka II ligi
    vs
    Wisła Puławy
    Sobota, 26 maja 2018 - godz. 17:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak