Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak II Radom - Unia Warszawa 4:0 (1:0)

• Dodano: 15 września 2019 | 17:51
Radomiak II Radom - Unia Warszawa 4:0 (1:0)
Kolejne zwycięstwo odniósł drugi zespół Radomiaka. Zieloni po golach Martina Klabnika, Chamsa Faraji, Macieja Filipowicza i Damiana Nowaka wygrali z Unią Warszawa 4:0 i wskoczyli na fotel lidera IV ligi.
Rozmiar czcionki:A+A-
"Dwójka" zgodnie z przewidywaniami zgarnęła piąty w sezonie komplet punktów. Nasz zespół kosztem Błonianki, która niespodziewanie przegrała z Mszczonowianką, wskoczył na pierwsze miejsce w tabeli.

W sobotę Radomiak zagra na wyjeździe z Victorią Sulejówek.

Radomiak II Radom - Unia Warszawa 4:0 (1:0)
(Klabnik 28', Faraji 51', Filipowicz 59', Nowak 89')

Radomiak: Haluch - Faraji (85' Markiewicz), Pietrzyk, Klabnik (61' Nowosadko), Wiatrak, Winsztal, Klusa, Nowakowski (90' Wieczorek), Filipowicz, Luz (71' Gilewski), Nowak

Wyniki 6. kolejki

Mszczonowianka Mszczonów - Błonianka Błonie 1:0
Mazur Karczew - Żyrardowianka Żyrardów 1:2
Wilga Garwolin - KS Raszyn 2:1
Józefovia Józefów - Znicz II Pruszków 2:1
MKS Piaseczno - KS Warka 6:1
Proch Pionki - Victoria Sulejówek 0:2
Oskar Przysucha - Pilica Białobrzegi 4:4

Tabela IV liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazovia Mińsk Mazowiecki541018213
2.Tygrys Huta Mińska53118210
3.Wilga Garwolin4220628
4.Mszczonowianka Mszczonów52211688
5.Mazowsze Grójec4211857
6.Oskar Przysucha42111227
7.Zamłynie Radom4211757
8.Hutnik Huta Czechy3120215
9.Proch Pionki3102463
10.Podlasie Sokołów Podlaski3021462
11.KS Warka5023282
12.Pogoń II Siedlce40134131
13.Pilica Białobrzegi0000000
14.Radomiak II Radom50052330

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

OSTATNI MECZ
  • Lech Poznań
    9. kolejka
    5:1
    Radomiak Radom
    Lech Poznań - Radomiak Radom
Niedziela, 20 września 2026 - godz. 20:15
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Górnik Zabrze1025
2.Legia Warszawa1022
3.Lech Poznań922
4.Pogoń Szczecin918
5.Wisła Kraków1017
6.Piast Gliwice1016
7.GKS Katowice915
8.Korona Kielce1015
9.Zagłębie Lubin1015
10.Jagiellonia Białystok912
11.Cracovia Kraków1011
12.Wisła Płock911
13.Widzew Łódź109
14.Motor Lublin109
15.Wieczysta Kraków98
16.Radomiak Radom108
17.Śląsk Wrocław106
18.Raków Częstochowa103
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Motor Lublin
    Radomiak Radom
    10. kolejka
    vs
    Motor Lublin
    Poniedziałek, 12 października 2026 - godz. 18:00
MAPA SERWISU
© 2004-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak