Radomiak II Radom - Victoria Sulejówek 2:4 (2:2)

Dodano: 16 kwietnia 2014 | 17:58
W meczu I rundy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim drugi zespół Radomiaka przegrał na własnym stadionie z Victorią Sulejówek 2:4 i odpadał z rozgrywek.
Nasz zespół bardzo szybko stracił dwa gole, ale jeszcze szybciej straty odrobił. W zaledwie 60 sekund zieloni doprowadzili do remisu.

Kto wie jakby potoczyły się losy meczu gdyby w 60. minucie Roman Skowroński trafił z najbliższej odległości do pustej bramki. Bardzo dobrze w bramce Radomiaka spisywał się dziś Piotr Banasiak, który w 66. minucie obronił rzut karny, ale jak się później okazało, nie pomogło to naszej młodzieży w pokonaniu wyżej notowanego rywala.

Gdy wydawało się, że przy Struga dojdzie do dogrywki, zespół z Sulejówka w końcówce meczu wykorzystał grę w przewadze, gdyż w 81. minucie plac gry po drugiej żółtej kartce musiał opuścić Rafał Gil. Rywale strzelili kolejne dwa gole i to oni przeszli do kolejnej rundy.

(Skowroński 15, Puton W. 16')

Radomiak: Banasiak - Waśniewski (37' Mirowski), Kupis, Czubak, Janik, Miałkowski, Jankowski (56' Neska), Puton W., Winiarski, Kiernoz (58' Gil R.), Skowroński