Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak II Radom - Wilga Garwolin 0:5 (0:2)

• Dodano: 08 czerwca 2019 | 21:21
Radomiak II Radom - Wilga Garwolin 0:5 (0:2)
W meczu przedostatniej kolejki IV ligi drugi zespół Radomiaka przegrał z Wilgą Garwolin 0:5 i bardzo skomplikował sobie sprawę utrzymania w IV lidze.
Rozmiar czcionki:A+A-
"Dwójka" w piątek mogła zapewnić sobie utrzymanie (wystarczyło nie przegrać). Zieloni w tym spotkaniu nie wykorzystali dwóch rzutów karnych (przy wyniku 0:0 i 0:2). Przed przerwą w światło bramki nie trafił Karol Kucharski a po przerwie Patryk Winsztal.

W sobotę w ostatnim meczu sezonu Radomiak zagra w Radomiu z liderem, Pogonią Grodzisk Mazowiecki, która wywalczyła prawo gry w barażu o awans do III ligi. "Dwójka" przed ostatnią kolejką zajmuje 11. miejsce w tabeli i ma jeden punkt przewagi nad miejscem 12. które najprawdopodobniej będzie miejscem barażowym i trzy nad miejscem 13. które jest miejscem spadkowym.

Radomiak II Radom - Wilga Garwolin 0:5 (0:2)

Radomiak: Kosno - Markiewicz, Kucharski, Wiatrak, Wieczorek, Nowosadko, Kozakiewicz (61' Białogłowicz), Imiołek (66' Makowski), Nowakowski, Stępień, Winsztal (76' Grzyb)

Wyniki 29. kolejki

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Perła Złotokłos 10:0
Błonianka Błonie - Orzeł Unin 9:1
Energia Kozienice - Znicz II Pruszków 3:3
LKS Promna - Pilica Białobrzegi 0:7
MKS Piaseczno - KS Raszyn 2:3
Mszczonowianka Mszczonów - Oskar Przysucha 1:5
Mazur Karczew- Sparta Jazgarzew 2:0

Tabela IV liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazovia Mińsk Mazowiecki541018213
2.Tygrys Huta Mińska53118210
3.Wilga Garwolin4220628
4.Mszczonowianka Mszczonów52211688
5.Mazowsze Grójec4211857
6.Oskar Przysucha42111227
7.Zamłynie Radom4211757
8.Hutnik Huta Czechy3120215
9.Proch Pionki3102463
10.Podlasie Sokołów Podlaski3021462
11.KS Warka5023282
12.Pogoń II Siedlce40134131
13.Pilica Białobrzegi0000000
14.Radomiak II Radom50052330

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

OSTATNI MECZ
  • Pogoń Szczecin
    12. kolejka
    4:3
    Radomiak Radom
    Pogoń Szczecin - Radomiak Radom
Sobota, 24 października 2026 - godz. 17:30
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Lech Poznań1231
2.Górnik Zabrze1328
3.Legia Warszawa1324
4.Pogoń Szczecin1124
5.GKS Katowice1321
6.Piast Gliwice1321
7.Wisła Kraków1321
8.Zagłębie Lubin1219
9.Jagiellonia Białystok1218
10.Korona Kielce1218
11.Motor Lublin1316
12.Wisła Płock1215
13.Cracovia Kraków1312
14.Widzew Łódź1311
15.Śląsk Wrocław129
16.Wieczysta Kraków138
17.Radomiak Radom128
18.Raków Częstochowa126
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
    Radomiak Radom
    13. kolejka
    vs
    Śląsk Wrocław
    Poniedziałek, 2 listopada 2026 - godz. 18:00
MAPA SERWISU
© 2004-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak