Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak II Radom - Znicz II Pruszków 0:2 (0:0)

Dodano: 31 marca 2019 | 11:44
Radomiak II Radom - Znicz II Pruszków 0:2 (0:0)
Drugiej wiosennej porażki doznał drugi zespół Radomiaka. Po ubiegłotygodniowej przegranej w Uninie tym razem zieloni przegrali w Radomiu z drugim zespołem Znicza Pruszków 0:2.
Rozmiar czcionki:A+A-
Za tydzień Radomiak ponownie zagra w Radomiu, tym razem z Pilicą Białobrzegi.

Radomiak II Radom - Znicz II Pruszków 0:2 (0:0)

Radomiak: Bielikow - Nowosadko, Wiatrak, Wołczyński, Markiewicz, Nowakowski, Witkowski (66' Kozakiewicz), Imiołek, Jabłoński, Stępień, Szczodry (58' Białogłowicz)

Wyniki 18. kolejki

Mszczonowianka Mszczonów - MKS Piaseczno 4:0
Perła Złotokłos - Orzeł Unin 1:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pilica Białobrzegi 2:0
Wilga Garwolin - KS Raszyn 1:3
Błonianka Błonie - Oskar Przysucha 0:2
Energia Kozienice - Sparta Jazgarzew 1:2
LKS Promna - Mazur Karczew 1:3

Tabela IV liga 2018/2019


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Pogoń Grodzisk Mazowiecki211902721457
2.Pilica Białobrzegi211425572144
3.Błonianka Błonie211425502344
4.Oskar Przysucha211335462442
5.Mszczonowianka Mszczonów211236502939
6.MKS Piaseczno211218483337
7.Mazur Karczew211128353335
8.Znicz II Pruszków218211302526
9.KS Raszyn218211354526
10.Energia Kozienice217410303825
11.Radomiak II Radom217410334625
12.Wilga Garwolin217311294324
13.Sparta Jazgarzew216411254722
14.LKS Promna215412213919
15.Orzeł Unin215313305818
16.Perła Złotokłos2101206791

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi z mistrzem gr. pólnocnej IV ligi

ZOBACZ TAKŻE
Radomiak II Radom - Oskar Przysucha 1:1 (0:1)

Radomiak II Radom - Oskar Przysucha 1:1 (0:1)

20 kwietnia 2019 | 18:25
Gol Karola Kucharskiego w końcowych minutach meczu dał jeden punkt drugiemu zespołowi Radomiaka. Zieloni zremisowali z Oskarem Przysucha 1:1. »
Radomiak II: W sobotę z Oskarem

Radomiak II: W sobotę z Oskarem

19 kwietnia 2019 | 10:27
Po raz czwarty z rzędu zagra w Radomiu drugi zespół Radomiaka. Tym razem zieloni w sobotę o godz. 16:30 na stadionie przy ul. Narutowicza zmierzą się z Oskarem Przysucha. »
Radomiak II Radom - KS Raszyn 2:1 (1:0)

Radomiak II Radom - KS Raszyn 2:1 (1:0)

14 kwietnia 2019 | 18:31
Pierwsze punkty wiosną zainkasował drugi zespół Radomiaka. Zieloni wygrali na stadionie przy ul. Narutowicza z KS Raszyn 2:1. Gola na wagę zwycięstwa strzelił w ostatniej sekundzie Karol Kucharski. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Widzew Łódź
    30. kolejka II ligi
    0:0
    Radomiak Radom
    Widzew Łódź - Radomiak Radom
Środa, 24 kwietnia 2019 - godz. 19:05
W hicie 30. kolejki Radomiak bezbramkowo zremisował w Łodzi z Widzewem. Gospodarze w 6. minucie nie wykorzystali rzutu karnego (Daniel Mąka nie trafił w bramkę).
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Radomiak Radom3055
2.Widzew Łódź3051
3.GKS Bełchatów3051
4.Olimpia Grudziądz3050
5.Elana Toruń3050
6.Pogoń Siedlce3044
7.Stal Stalowa Wola3044
8.Górnik Łęczna3043
9.Resovia Rzeszów3043
10.Znicz Pruszków3040
11.Skra Częstochowa3039
12.Błękitni Stargard3033
13.Siarka Tarnobrzeg3033
14.Olimpia Elbląg3033
15.Gryf Wejherowo3033
16.Ruch Chorzów3031
17.Rozwój Katowice3030
18.ROW Rybnik3029
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Błękitni Stargard
    Radomiak Radom
    31. kolejka II ligi
    vs
    Błękitni Stargard
    Niedziela, 28 kwietnia 2019 - godz. 17:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak