Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak II Radom - Żyrardowianka 3:2 (2:0)

Dodano: 18 sierpnia 2019 | 14:58
Radomiak II Radom - Żyrardowianka 3:2 (2:0)
Drugie zwycięstwo odniósł drugi zespół Radomiaka. Zieloni grający na stadionie w Pionkach w roli gospodarza wygrali z Żyrardowianką 3:2. Gole na naszego zespołu zdobyli Maciej Górski, Patryk Winsztal i Dominik Sokół.
Rozmiar czcionki:A+A-
Goście do końca ambitnie walczyli o jeden punkt. W 90. minucie zdobyli drugiego kontaktowego gola, ale mimo sporego zamieszania w doliczonym czasie gry "dwójka" nie dała wydrzeć sobie zwycięstwa.

W sobotę Radomiak zagra na wyjeździe z MKS Piaseczno.

Radomiak II Radom - Żyrardowianka Żyrardów 3:2 (2:0)
(Górski 20', Winsztal 45', Sokół 85' - Schamlewski 50', Dudziński 90')

Radomiak: Kochalski - Nowosadko, Grudniewski (46' Wiatrak), Klabnik, Lewandowski (71' Markiewicz), Winsztal (89' Wieczorek), Kaput (46' Nowakowski), Kluska, Filipowicz, Luz (46' Gilewski), Górski (46' Sokół)

Wyniki 2. kolejki

Błonianka Błonie - Oskar Przysucha 3:1
Mszczonowianka Mszczonów - Znicz II Pruszków 0:2
Mazur Karczew - KS Warka 1:1
Victoria Sulejówek - Pilica Białobrzegi 1:2
Wilga Garwolin - Proch Pionki 1:3
Józefovia Józefów - MKS Piaseczno 0:3

Unia Warszawa - KS Raszyn / godz. 20:00

Tabela IV liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazovia Mińsk Mazowiecki541018213
2.Tygrys Huta Mińska53118210
3.Wilga Garwolin4220628
4.Mszczonowianka Mszczonów52211688
5.Mazowsze Grójec4211857
6.Oskar Przysucha42111227
7.Zamłynie Radom4211757
8.Hutnik Huta Czechy3120215
9.Proch Pionki3102463
10.Podlasie Sokołów Podlaski3021462
11.KS Warka5023282
12.Pogoń II Siedlce40134131
13.Pilica Białobrzegi0000000
14.Radomiak II Radom50052330

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

ZOBACZ TAKŻE
Mszczonowianka - Radomiak II Radom 10:1 (7:0)

Mszczonowianka - Radomiak II Radom 10:1 (7:0)

30 sierpnia 2020 | 20:51
Piąty mecz i piąta porażka, tym razem dwucyfrowa. Drugi zespół Radomiak przegrał z Mszczonowianką Mszczonów aż 1:10. W pięciu meczach "dwójka" strzelił dwa gole, a straciła aż 33. »
Radomiak II - Mazovia Mińsk Maz. 0:6 (0:1)

Radomiak II - Mazovia Mińsk Maz. 0:6 (0:1)

23 sierpnia 2020 | 17:13
Czwarty mecz i czwarta porażka. Tym razem drugi zespół Radomiak przegrał z Mazovią Mińsk Mazowiecki 0:6. "Dwójka" od 60. minuty grała w "10" po czerwonej kartce dla Oskara Markiewicza. »
Wilga Garwolin - Radomiak II Radom 4:1 (2:0)

Wilga Garwolin - Radomiak II Radom 4:1 (2:0)

15 sierpnia 2020 | 22:03
Kolejny raz bez punktów zeszedł z boiska drugi zespół Radomiaka. W 3. kolejce IV ligi "dwójka" przegrała w Garwolinie z Wilgą 1:4. »
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    8. kolejka
    1:1
    Śląsk Wrocław
    Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
Sobota, 18 września 2021 - godz. 17:30
W meczu 8. kolejki Ekstraklasy Radomiak zremisował ze Śląskiem Wrocław 1:1.
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Lech Poznań818
2.Śląsk Wrocław814
3.Lechia Gdańsk813
4.Pogoń Szczecin813
5.Zagłębie Lubin712
6.Raków Częstochowa611
7.Wisła Kraków811
8.Wisła Płock810
9.Radomiak Radom710
10.Piast Gliwice810
11.Górnik Zabrze710
12.Legia Warszawa69
13.Jagiellonia Białystok89
14.Cracovia Kraków89
15.Stal Mielec88
16.Warta Poznań87
17.Górnik Łęczna85
18.Bruk-Bet Termalica Nieciecza73
NASTĘPNY MECZ
  • Górnik Zabrze - Radomiak Radom
    Górnik Zabrze
    Puchar Polski
    vs
    Radomiak Radom

    Środa, 22 września 2021 - godz. 14:30
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak