Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak II Radom w IV lidze!

• Dodano: 03 czerwca 2018 | 14:28
Radomiak II Radom w IV lidze!
Drugi zespół Radomiaka w meczu na szczycie wygrał z Prochem Pionki 5:2 i na dwie kolejki przed końcem sezonu zapewnił sobie awans do IV ligi.
Rozmiar czcionki:A+A-
Gole dla naszego zespołu strzelili Dominik Sokół (dwa), Armanto Goufas, Jakub Wróbel i Patryk Winsztal.

Praktycznie przez całe 90. minut spotkanie toczyło się pod dyktando Radomiaka. Goście dwukrotnie trafili do bramki Artura Halucha, ale to było wszystko na co stać było dziś Proch.

Za tydzień Radomiak zagra na wyjeździe z Powiślanką Lipsko.

Po raz ostatni drugi zespół Radomiaka na poziomie IV ligi grał w sezonie 1994/1995. Wówczas zieloni występowali w jednej lidze m.in. z Wisłą Puławy, MG MZKS Kozienice, Motorem II Lublin, Czarnymi Dęblin, Granitem Bychawa, Stalą Poniatowa, Opolaninem Opole Lubelskie czy Hortexem Ryki.

Radomiak II Radom - Proch Pionki 5:2 (1:0)
(Goufas 37', Sokół 47', 77', Wróbel 60', Winsztal 68')

Radomiak: Haluch - Jabłoński, Kucharski, Zając, Hodowany, Goufas, Nowakowski J., Winsztal, Brągiel, Wróbel, Sokół

Wyniki 32. kolejki

Szydłowianka Szydłowiec - Skaryszewianka Skaryszew 1:1
Legion Głowaczów - Zwolenianka Zwoleń 2:1
Mogielanka Mogielnica - Jodła Jedlnia-Letnisko 3:2
Gracja Tczów - Zawisza Sienno 3:2
Centrum Radom - KS Warka 5:3
Pilica Nowe Miasto - Zamłynie Radom 1:3
Iłżanka Kazanów - Powiślanka Lipsko 2:0
Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec 0:1

Tabela IV liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazovia Mińsk Mazowiecki541018213
2.Tygrys Huta Mińska53118210
3.Wilga Garwolin4220628
4.Mszczonowianka Mszczonów52211688
5.Mazowsze Grójec4211857
6.Oskar Przysucha42111227
7.Zamłynie Radom4211757
8.Hutnik Huta Czechy3120215
9.Proch Pionki3102463
10.Podlasie Sokołów Podlaski3021462
11.KS Warka5023282
12.Pogoń II Siedlce40134131
13.Pilica Białobrzegi0000000
14.Radomiak II Radom50052330

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

OSTATNI MECZ
  • Lech Poznań
    9. kolejka
    5:1
    Radomiak Radom
    Lech Poznań - Radomiak Radom
Niedziela, 20 września 2026 - godz. 20:15
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Górnik Zabrze1025
2.Legia Warszawa1022
3.Lech Poznań922
4.Pogoń Szczecin918
5.Wisła Kraków1017
6.Piast Gliwice1016
7.GKS Katowice915
8.Korona Kielce1015
9.Zagłębie Lubin1015
10.Jagiellonia Białystok912
11.Cracovia Kraków1011
12.Wisła Płock911
13.Widzew Łódź109
14.Wieczysta Kraków98
15.Radomiak Radom98
16.Motor Lublin96
17.Śląsk Wrocław106
18.Raków Częstochowa103
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Motor Lublin
    Radomiak Radom
    10. kolejka
    vs
    Motor Lublin
    Poniedziałek, 12 października 2026 - godz. 18:00
MAPA SERWISU
© 2004-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak