Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Sparta Jazgarzew - Radomiak II Radom 1:1 (0:0)

• Dodano: 15 września 2018 | 16:14
Sparta Jazgarzew - Radomiak II Radom 1:1 (0:0)
Z jednym punktem wrócił z Jazgarzewa drugi zespół Radomiaka. Zieloni zremisowali ze Spartą 1:1. Gola na wagę remisu strzelił w 85. minucie Kacper Wiatrak.
Rozmiar czcionki:A+A-
Gospodarze kończyli mecz w "9", ale nasz zespół nie wykorzystał gry w przewadze.

W następnej kolejce Radomiak zagra na stadionie przy Narutowicza z Mazurem Karczew.

Sparta Jazgarzew - Radomiak II Radom 1:1 (0:0)
(Wiatrak 85')

Radomiak: Bielikow - Markiewicz, Kokosza, Wiatrak, Grygiel (55' Imiołek), Kozakiewicz, Nowakowski, Colina, Stępień D. (88' Grzyb), Nowosadko, Sokół

Wyniki 7. kolejki

MKS Piaseczno - Błonianka Błonie 1:2
Mszczonowianka Mszczonów - Wilga Garwolin 1:2
KS Raszyn - Znicz II Pruszków 1:3
LKS Promna - Energia Kozienice 0:1
Pilica Białobrzegi - Perła Złotokłos 5:0
Oskar Przysucha - Orzeł Unin 3:1
Mazur Karczew - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:3

Tabela IV liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazovia Mińsk Mazowiecki541018213
2.Tygrys Huta Mińska53118210
3.Wilga Garwolin4220628
4.Mszczonowianka Mszczonów52211688
5.Mazowsze Grójec4211857
6.Oskar Przysucha42111227
7.Zamłynie Radom4211757
8.Hutnik Huta Czechy3120215
9.Proch Pionki3102463
10.Podlasie Sokołów Podlaski3021462
11.KS Warka5023282
12.Pogoń II Siedlce40134131
13.Pilica Białobrzegi0000000
14.Radomiak II Radom50052330

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

OSTATNI MECZ
  • Pogoń Szczecin
    12. kolejka
    4:3
    Radomiak Radom
    Pogoń Szczecin - Radomiak Radom
Sobota, 24 października 2026 - godz. 17:30
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Lech Poznań1128
2.Górnik Zabrze1227
3.Pogoń Szczecin1124
4.Legia Warszawa1223
5.Wisła Kraków1221
6.Piast Gliwice1220
7.Zagłębie Lubin1219
8.GKS Katowice1218
9.Korona Kielce1218
10.Jagiellonia Białystok1115
11.Wisła Płock1114
12.Motor Lublin1213
13.Cracovia Kraków1212
14.Widzew Łódź1211
15.Śląsk Wrocław129
16.Wieczysta Kraków128
17.Radomiak Radom128
18.Raków Częstochowa126
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
    Radomiak Radom
    13. kolejka
    vs
    Śląsk Wrocław
    Poniedziałek, 2 listopada 2026 - godz. 18:00
MAPA SERWISU
© 2004-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak