Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Sparta Jazgarzew - Radomiak II Radom 1:1 (0:0)

Dodano: 15 września 2018 | 16:14
Sparta Jazgarzew - Radomiak II Radom 1:1 (0:0)
Z jednym punktem wrócił z Jazgarzewa drugi zespół Radomiaka. Zieloni zremisowali ze Spartą 1:1. Gola na wagę remisu strzelił w 85. minucie Kacper Wiatrak.
Rozmiar czcionki:A+A-
Gospodarze kończyli mecz w "9", ale nasz zespół nie wykorzystał gry w przewadze.

W następnej kolejce Radomiak zagra na stadionie przy Narutowicza z Mazurem Karczew.

Sparta Jazgarzew - Radomiak II Radom 1:1 (0:0)
(Wiatrak 85')

Radomiak: Bielikow - Markiewicz, Kokosza, Wiatrak, Grygiel (55' Imiołek), Kozakiewicz, Nowakowski, Colina, Stępień D. (88' Grzyb), Nowosadko, Sokół

Wyniki 7. kolejki

MKS Piaseczno - Błonianka Błonie 1:2
Mszczonowianka Mszczonów - Wilga Garwolin 1:2
KS Raszyn - Znicz II Pruszków 1:3
LKS Promna - Energia Kozienice 0:1
Pilica Białobrzegi - Perła Złotokłos 5:0
Oskar Przysucha - Orzeł Unin 3:1
Mazur Karczew - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:3

Tabela IV liga 2018/2019


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Pogoń Grodzisk Mazowiecki16150158945
2.Pilica Białobrzegi161123511735
3.Błonianka Błonie161123401535
4.Oskar Przysucha161114371734
5.MKS Piaseczno16916382728
6.Mszczonowianka Mszczonów16736342424
7.Energia Kozienice16736242524
8.Wilga Garwolin16727253323
9.Mazur Karczew16727262723
10.Radomiak II Radom16637293521
11.KS Raszyn16628253720
12.Sparta Jazgarzew16529193517
13.LKS Promna16439153115
14.Znicz II Pruszków164111202213
15.Orzeł Unin163310214612
16.Perła Złotokłos1600162640

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi z mistrzem gr. pólnocnej IV ligi


ZOBACZ TAKŻE
Radomiak II Radom - Proch Pionki 0:3 (0:1)

Radomiak II Radom - Proch Pionki 0:3 (0:1)

02 lutego 2019 | 12:30
W sobotnie przedpołudnie kolejny mecz kontrolny rozegrał drugi zespół Radomiaka. Tym razem zieloni przegrali z czołowym zespołem ligi okręgowej Prochem Pionki 0:3. »
Centrum Radom - Radomiak II Radom 2:2 (0:0)

Centrum Radom - Radomiak II Radom 2:2 (0:0)

25 stycznia 2019 | 21:55
W piątkowy wieczór pierwszy mecz kontrolny rozegrał drugi zespół Radomiaka. Zieloni zremisowali z wiceliderem ligi okręgowej Centrum Radom 2:2. Gole dla naszego zespołu strzelili Oskar Szczodry i Dominik Stępień. »
"Dwójka" wróciła do treningów

"Dwójka" wróciła do treningów

21 stycznia 2019 | 18:49
Tydzień po pierwszym zespole przygotowania do rundy wiosennej rozpoczął drugi zespół Radomiaka. Dotychczasowego trenera Sebastiana Rybaka zastąpił Maciej Kokosza. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    21. kolejka II ligi
    4:2
    Olimpia Grudziądz
    Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz
Niedziela, 2 grudnia 2018 - godz. 13:00
W ostatni meczu w 2018 roku Radomiak wygrał z Olimpią Grudziądz 4:2 i został nowym liderem tabeli. Hat-tricka ustrzelił Leandro, a jedno trafienie dołożył Dominik Sokół.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Radomiak Radom2141
2.Widzew Łódź2039
3.Elana Toruń2136
4.GKS Bełchatów2134
5.Górnik Łęczna2134
6.Stal Stalowa Wola2131
7.Olimpia Grudziądz2131
8.Resovia Rzeszów2029
9.Skra Częstochowa2128
10.Znicz Pruszków2127
11.Gryf Wejherowo2126
12.Ruch Chorzów2125
13.Błękitni Stargard2124
14.Pogoń Siedlce2123
15.Siarka Tarnobrzeg2021
16.Rozwój Katowice2121
17.ROW Rybnik2018
18.Olimpia Elbląg1917
NASTĘPNY MECZ
  • Olimpia Elbląg - Radomiak Radom
    Olimpia Elbląg
    22. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota 2 marca 2019 - godz. 17:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak