Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Wilga Garwolin - Radomiak Radom 2:1 (1:1)

Dodano: 03 listopada 2018 | 13:36
Wilga Garwolin - Radomiak Radom 2:1 (1:1)
Bez punktów wrócił do Radomia drugi zespół Radomiaka. Zieloni przegrali w Garwolinie z Wilgą 1:2. Gola dla naszego zespołu strzelił Karol Hodowany. To ósmy z kolei mecz bez zwycięstwa na wyjeździe.
Rozmiar czcionki:A+A-
"Dwójka" w czterech ostatnich meczach zdobyła tylko jeden punkt.

Za tydzień w ostatnim jesiennym meczu Radomiak zagra na wyjeździe z liderem tabeli, Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

Wilga Garwolin - Radomiak Radom 2:1 (1:1)
(Hodowany 29')

Radomiak: Bielikow - Markiewicz, Wiatrak, Wołczyński, Hodowany (87' Stępień M.), Nowosadko, Nowakowski, Makowski (83' Wieczorek), Imiołek (67' Colina), Kozakiewicz, Stępień D. (83' Borkowski)

Wyniki 14. kolejki

Perła Złotokłos - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:6
Pilica Białobrzegi - LKS Promna 1:1
Oskar Przysucha - Mszczonowianka Mszczonów 2:1
Sparta Jazgarzew - Mazur Karczew 2:0
Orzeł Unin - Błonianka Błonie 1:6
Znicz II Pruszków - Energia Kozienice 3:0
KS Raszyn - MKS Piaseczno 2:3

Tabela IV liga 2018/2019


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Pogoń Grodzisk Mazowiecki15140155942
2.Pilica Białobrzegi151122511335
3.Błonianka Błonie151023361432
4.Oskar Przysucha151014341731
5.MKS Piaseczno15915402328
6.Mszczonowianka Mszczonów15735332324
7.Energia Kozienice15726232423
8.Wilga Garwolin15627233220
9.Mazur Karczew15627252720
10.KS Raszyn15618223619
11.Radomiak II Radom15537263518
12.LKS Promna15438132815
13.Sparta Jazgarzew15429173514
14.Znicz II Pruszków154110192013
15.Orzeł Unin15339204312
16.Perła Złotokłos1500152600

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi z mistrzem gr. pólnocnej IV ligi


ZOBACZ TAKŻE
Radomiak II na półmetku sezonu

Radomiak II na półmetku sezonu

13 listopada 2018 | 21:21
Drugi zespół Radomiaka debiutujący na szczeblu IV ligi na półmetku sezonu uplasował się na 11. miejscu w tabeli. W 15 jesiennych meczach w "dwójce" zagrało aż 40 zawodników. »
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Radomiak II Radom 6:0 (3:0)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Radomiak II Radom 6:0 (3:0)

10 listopada 2018 | 16:06
Wysokiej porażki w meczu z liderem doznał drugi zespół Radomiaka. Zieloni przegrali z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 0:6. »
Radomiak II: W sobotę z Pogonią

Radomiak II: W sobotę z Pogonią

09 listopada 2018 | 11:48
W sobotę o godz. 13:00 o kolejne punkty powalczy drugi zespół Radomiaka. Zieloni zagrają na wyjeździe z liderem, Pogonią Grodzisk Mazowiecki, która na swoim boisku nie stracił dotychczas punktów. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Skra Częstochowa
    18. kolejka II ligi
    0:0
    Radomiak Radom
    Skra Częstochowa - Radomiak Radom
Sobota, 10 listopada 2018 - godz. 14:00
Zakończyła się zwycięska passa Radomiaka. Na otwarcie rundy rewanżowej zieloni bezbramkowo zremisowali w Częstochowie ze Skrą. Nasz zespół kończył mecz w "10", gdyż kontuzji w końcówce doznał Michał Grudniewski.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Widzew Łódź1737
2.Radomiak Radom1834
3.Elana Toruń1732
4.Olimpia Grudziądz1831
5.GKS Bełchatów1830
6.Górnik Łęczna1829
7.Stal Stalowa Wola1827
8.Resovia Rzeszów1826
9.Znicz Pruszków1824
10.Ruch Chorzów1824
11.Skra Częstochowa1821
12.Błękitni Stargard1820
13.Gryf Wejherowo1819
14.Siarka Tarnobrzeg1818
15.ROW Rybnik1817
16.Pogoń Siedlce1816
17.Rozwój Katowice1716
18.Olimpia Elbląg1715
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Ruch Chorzów
    Radomiak Radom
    19. kolejka II ligi
    vs
    Ruch Chorzów
    Sobota, 17 listopada 2018 - godz. 13:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak