Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela IV liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazovia Mińsk Mazowiecki541018213
2.Tygrys Huta Mińska53118210
3.Wilga Garwolin4220628
4.Mszczonowianka Mszczonów52211688
5.Mazowsze Grójec4211857
6.Oskar Przysucha42111227
7.Zamłynie Radom4211757
8.Hutnik Huta Czechy3120215
9.Proch Pionki3102463
10.Podlasie Sokołów Podlaski3021462
11.KS Warka5023282
12.Pogoń II Siedlce40134131
13.Pilica Białobrzegi0000000
14.Radomiak II Radom50052330

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    34. kolejka I ligi
    2:0
    Korona Kielce
    Radomiak Radom - Korona Kielce
Niedziela, 13 czerwca 2021 - godz. 12:40
Radomiak po golach Dawida Abramowicza i Mateusza Radeckiego wygrał z kielecką Koroną 2:0 i jako mistrz I ligi awansował do ekstraklasy!
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Śląsk Wrocław00
2.00
3.Zagłębie Lubin00
4.Wisła Płock00
5.Wisła Kraków00
6.Warta Poznań00
7.Stal Mielec00
8.Raków Częstochowa00
9.Radomiak Radom00
10.Pogoń Szczecin00
11.Piast Gliwice00
12.Legia Warszawa00
13.Lechia Gdańsk00
14.Lech Poznań00
15.Jagiellonia Białystok00
16.Górnik Zabrze00
17.Cracovia Kraków00
18.Bruk-Bet Termalica Nieciecza00
NASTĘPNY MECZ
  • Lech Poznań - Radomiak Radom
    Lech Poznań
    1. kolejka Ekstraklasy
    vs
    Radomiak Radom

    24-25 lipca 2021
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak