Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela IV liga 2018/2019


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Pogoń Grodzisk Mazowiecki262222892068
2.Błonianka Błonie261826702956
3.Oskar Przysucha261736592554
4.Pilica Białobrzegi261538612848
5.Mszczonowianka Mszczonów261466613548
6.MKS Piaseczno2615110644946
7.Mazur Karczew2613310404142
8.KS Raszyn2612212424638
9.Znicz II Pruszków2610412373334
10.Energia Kozienice269512374532
11.Radomiak II Radom269512405432
12.Sparta Jazgarzew268513335329
13.Wilga Garwolin268414375228
14.LKS Promna265516255520
15.Orzeł Unin265417347519
16.Perła Złotokłos2602246952

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi z mistrzem gr. pólnocnej IV ligi

STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Górnik Łęczna
    34. kolejka II ligi
    5:2
    Radomiak Radom
    Górnik Łęczna - Radomiak Radom
Sobota, 18 maja 2019 - godz. 18:00
W ostatnim meczu sezonu 2018/2019 piłkarze Radomiaka przegrali w Łęcznej z Górnikiem aż 2:5. Nic to jednak nie zmienia, bowiem i tak AWANS JEST NASZ!
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Radomiak Radom3459
2.Olimpia Grudziądz3459
3.GKS Bełchatów3458
4.Elana Toruń3456
5.Widzew Łódź3455
6.Pogoń Siedlce3451
7.Stal Stalowa Wola3451
8.Znicz Pruszków3446
9.Górnik Łęczna3446
10.Resovia Rzeszów3446
11.Skra Częstochowa3443
12.Błękitni Stargard3441
13.Olimpia Elbląg3440
14.Gryf Wejherowo3440
15.Siarka Tarnobrzeg3439
16.ROW Rybnik3438
17.Rozwój Katowice3434
18.Ruch Chorzów3432
NASTĘPNY MECZ
  • Górnik Łęczna - Radomiak Radom
    Górnik Łęczna
    34. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 18 maja 2019 - godz. 18:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak