Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela IV liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazovia Mińsk Mazowiecki541018213
2.Tygrys Huta Mińska53118210
3.Wilga Garwolin4220628
4.Mszczonowianka Mszczonów52211688
5.Mazowsze Grójec4211857
6.Oskar Przysucha42111227
7.Zamłynie Radom4211757
8.Hutnik Huta Czechy3120215
9.Proch Pionki3102463
10.Podlasie Sokołów Podlaski3021462
11.KS Warka5023282
12.Pogoń II Siedlce40134131
13.Pilica Białobrzegi0000000
14.Radomiak II Radom50052330

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

OSTATNI MECZ
  • Korona Kielce
    17. kolejka I ligi
    0:2
    Radomiak Radom
    Korona Kielce - Radomiak Radom
Niedziela, 13 grudnia 2020 - godz. 12:40
W meczu 17. kolejki I ligi Radomiak wygrał na wyjeździe z Koroną Kielce 2:0.
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Bruk-Bet Termalica Nieciecza1742
2.ŁKS Łódź1632
3.Górnik Łęczna1732
4.Radomiak Radom1730
5.Arka Gdynia1729
6.Miedź Legnica1727
7.GKS Tychy1627
8.Odra Opole1625
9.Puszcza Niepołomice1723
10.Chrobry Głogów1722
11.Korona Kielce1621
12.Stomil Olsztyn1620
13.Widzew Łódź1519
14.GKS Jastrzębie1716
15.GKS Bełchatów1714
16.Sandecja Nowy Sącz1713
17.Zagłębie Sosnowiec1711
18.Resovia Rzeszów179
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Radomiak Radom
    Radomiak Radom
    1/8 Puchar Polski
    vs
    Radomiak Radom

    Środa, 10 lutego 2021 - godz. ??:??
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak