Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela IV liga 2018/2019


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Pogoń Grodzisk Mazowiecki3024421052476
2.Oskar Przysucha302136752866
3.Błonianka Błonie302136973566
4.Mszczonowianka Mszczonów301767674157
5.Pilica Białobrzegi3017310773754
6.MKS Piaseczno3016212756350
7.Mazur Karczew3015312505248
8.KS Raszyn3015213555247
9.Znicz II Pruszków3011613464839
10.Wilga Garwolin3011415495637
11.Radomiak II Radom3010614466936
12.Energia Kozienice3010614465436
13.Sparta Jazgarzew309516366032
14.LKS Promna306519286923
15.Orzeł Unin305421369119
16.Perła Złotokłos30022881172

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 12. miejsce zagra w barażu o utrzymanie w IV lidze.

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 13-16 spadną do ligi okręgowej.
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
TRANSFERY - LATO 2019
PRZYBYLI:
Mateusz Cichocki (Zagłębie Sosnowiec)
Mateusz Lewandowski (Lechia Gdańsk)
Maciej Górski (Korona Kielce)
Mateusz Michalski (Widzew Łódź)
Damian Nowak (Skra Częstochowa)
Marcin Kluska (Polonia Warszawa)
Kacper Pietrzyk (Olimpia Grudziądz)
Chams Faraji
Dawid Abramowicz (GKS Tychy)
UBYLI:
Jakub Wawszczyk (Arka Gdynia) - koniec wypożyczenia
Jakub Rolinc (1.SK Prostějov) - rozwiązanie kontraktu
Dawid Jabłoński (Olimpia Elbląg) - koniec kontraktu
Peter Mazan (FK Pohronie Žiar) - wypożyczenie
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Zagłębie Sosnowiec00
2.Wigry Suwałki00
3.Warta Poznań00
4.Stomil Olsztyn00
5.Stal Mielec00
6.Sandecja Nowy Sącz00
7.Radomiak Radom00
8.Puszcza Niepołomice00
9.Podbeskidzie Bielsko-Biała00
10.Olimpia Grudziądz00
11.Odra Opole00
12.Miedź Legnica00
13.GKS Tychy00
14.GKS Jastrzębie00
15.GKS Bełchatów00
16.Chrobry Głogów00
17.Chojniczanka Chojnice00
18.Bruk-Bet Termalica Nieciecza00
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - GKS Tychy
    Radomiak Radom
    1. kolejka I ligi
    vs
    GKS Tychy

    Sobota - 27 lipca 2019 - godz. 18:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak