Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela IV liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazovia Mińsk Mazowiecki541018213
2.Tygrys Huta Mińska53118210
3.Wilga Garwolin4220628
4.Mszczonowianka Mszczonów52211688
5.Mazowsze Grójec4211857
6.Oskar Przysucha42111227
7.Zamłynie Radom4211757
8.Hutnik Huta Czechy3120215
9.Proch Pionki3102463
10.Podlasie Sokołów Podlaski3021462
11.KS Warka5023282
12.Pogoń II Siedlce40134131
13.Pilica Białobrzegi0000000
14.Radomiak II Radom50052330

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    8. kolejka
    1:1
    Śląsk Wrocław
    Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
Sobota, 18 września 2021 - godz. 17:30
W meczu 8. kolejki Ekstraklasy Radomiak zremisował ze Śląskiem Wrocław 1:1.
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Lech Poznań818
2.Śląsk Wrocław814
3.Lechia Gdańsk813
4.Pogoń Szczecin813
5.Zagłębie Lubin712
6.Raków Częstochowa611
7.Wisła Kraków811
8.Wisła Płock810
9.Radomiak Radom710
10.Piast Gliwice810
11.Górnik Zabrze710
12.Legia Warszawa69
13.Jagiellonia Białystok89
14.Cracovia Kraków89
15.Stal Mielec88
16.Warta Poznań87
17.Górnik Łęczna85
18.Bruk-Bet Termalica Nieciecza73
NASTĘPNY MECZ
  • Górnik Zabrze - Radomiak Radom
    Górnik Zabrze
    Puchar Polski
    vs
    Radomiak Radom

    Środa, 22 września 2021 - godz. 14:30
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak