Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela IV liga 2018/2019


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Pogoń Grodzisk Mazowiecki16150158945
2.Pilica Białobrzegi161123511735
3.Błonianka Błonie161123401535
4.Oskar Przysucha161114371734
5.MKS Piaseczno16916382728
6.Mszczonowianka Mszczonów16736342424
7.Energia Kozienice16736242524
8.Wilga Garwolin16727253323
9.Mazur Karczew16727262723
10.Radomiak II Radom16637293521
11.KS Raszyn16628253720
12.Sparta Jazgarzew16529193517
13.LKS Promna16439153115
14.Znicz II Pruszków164111202213
15.Orzeł Unin163310214612
16.Perła Złotokłos1600162640

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi z mistrzem gr. pólnocnej IV ligi

STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Znicz Pruszków
    24. kolejka II ligi
    3:2
    Radomiak Radom
    Znicz Pruszków - Radomiak Radom
Niedziela, 17 marca 2018 - godz. 13:05
Pomimo już dwubramkowego prowadzenia, Radomiak ze starcia ze Zniczem wyszedł nawet bez jednego punktu. Zieloni dali wydrzeć sobie wydawałoby się pewne zwycięstwo i ostatecznie przegrali 2:3.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Widzew Łódź2344
2.Radomiak Radom2444
3.GKS Bełchatów2440
4.Olimpia Grudziądz2440
5.Elana Toruń2440
6.Górnik Łęczna2438
7.Stal Stalowa Wola2437
8.Resovia Rzeszów2333
9.Skra Częstochowa2432
10.Znicz Pruszków2431
11.Pogoń Siedlce2430
12.Błękitni Stargard2427
13.Gryf Wejherowo2427
14.Ruch Chorzów2426
15.Rozwój Katowice2425
16.ROW Rybnik2322
17.Siarka Tarnobrzeg2322
18.Olimpia Elbląg2221
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
    Radomiak Radom
    25. kolejka II ligi
    vs
    Stal Stalowa Wola
    Sobota, 23 marca 2019 - godz. 14:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak