Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela IV liga 2019/2020


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak II Radom15951271332
2.MKS Piaseczno15951431932
3.Błonianka Błonie151023461832
4.Victoria Sulejówek151014422231
5.Pilica Białobrzegi15834372427
6.Oskar Przysucha15753362726
7.Wilga Garwolin15726303223
8.Mszczonowianka Mszczonów15645232222
9.KS Warka15456193717
10.KS Raszyn15528202717
11.Mazur Karczew15438192315
12.Proch Pionki15438172515
13.Znicz II Pruszków15438172915
14.Żyrardowianka Żyrardów15339203312
15.Józefovia Józefów15249112810
16.Unia Warszawa1514108367

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

OSTATNI MECZ
  • GKS Jastrzębie
    22. kolejka I ligi
    3:2
    Radomiak Radom
    GKS Jastrzębie - Radomiak Radom
Sobota, 7 marca 2020 - godz. 15:00
Trzy kolejne stracone gole wiosną i druga porażka. Tym razem zieloni choć prowadzili w Jastrzębiu-Zdroju już 2:0, ostatecznie ulegli miejscowemu GKS-owi 3:2.
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Podbeskidzie Bielsko-Biała2243
2.Warta Poznań2243
3.Stal Mielec2241
4.Radomiak Radom2236
5.GKS Jastrzębie2234
6.Miedź Legnica2234
7.Olimpia Grudziądz2234
8.GKS Tychy2231
9.Zagłębie Sosnowiec2229
10.Bruk-Bet Termalica Nieciecza2229
11.Sandecja Nowy Sącz2229
12.Stomil Olsztyn2229
13.Chrobry Głogów2226
14.Puszcza Niepołomice2226
15.GKS Bełchatów2225
16.Odra Opole2223
17.Wigry Suwałki2219
18.Chojniczanka Chojnice2219
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Odra Opole
    Radomiak Radom
    23. kolejka I ligi
    vs
    Odra Opole

    Sobota, 4 czerwca 2020 - godz. 18:10
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak