Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela liga okręgowa 2017/2018


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak II Radom2922341013069
2.Proch Pionki302073591467
3.Mazowsze Grójec301884793262
4.Powiślanka Lipsko281666623754
5.Orzeł Wierzbica291667664754
6.KS Warka2913124593651
7.Jodła Jedlnia-Letnisko301389453947
8.Zamłynie Radom291388544947
9.Centrum Radom281369523645
10.Pilica Nowe Miasto3012315475939
11.Szydłowianka Szydłowiec309516425332
12.Legion Głowaczów309318426930
13.Iłżanka Kazanów299218456629
14.Skaryszewianka Skaryszew297517347626
15.Zwolenianka Zwoleń285914366224
16.Zawisza Sienno296617446024
17.Mogielanka Mogielnica294718388119
18.Gracja Tczów295222308617

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce uzyska awans do IV ligi

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 18. miejsce spadnie do klasy A.

Ilość drużyn spadających do klasy A może się powiększyć o taką ilość, aby zrobić miejsce w Lidze Okręgowej dla drużyn spadających z IV Ligi do radomskiej Ligi Okręgowej oraz awansujących z klasy A tak, aby w sezonie 2018/2019 liczyła ona 16 drużyn.
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    33. kolejka II ligi
    2:2
    Wisła Puławy
    Radomiak Radom - Wisła Puławy
Sobota, 26 maja 2018 - godz. 17:00
W ostatnim przed własną publicznością meczu o punkty Radomiak zremisował z Wisłą Puławy 2:2. Oba gole naszego zespołu strzelił z rzutów karnych Leandro. Po remisie w Radomiu zespół z Puław spadł do III ligi.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.ŁKS Łódź3362
2.GKS Jastrzębie3362
3.Warta Poznań3361
4.Radomiak Radom3354
5.Garbarnia Kraków3354
6.Olimpia Elbląg3347
7.Siarka Tarnobrzeg3346
8.GKS Bełchatów3345
9.Rozwój Katowice3344
10.ROW Rybnik3344
11.Gryf Wejherowo3343
12.Błękitni Stargard3341
13.Stal Stalowa Wola3341
14.MKS Kluczbork3339
15.Znicz Pruszków3339
16.Wisła Puławy3336
17.Gwardia Koszalin3328
18.Legionovia Legionowo3327
NASTĘPNY MECZ
  • GKS Bełchatów - Radomiak Radom
    GKS Bełchatów
    34. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 2 czerwca 2018 - godz. 17:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak