Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela IV liga 2019/2020


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak II Radom15951271332
2.MKS Piaseczno15951431932
3.Błonianka Błonie151023461832
4.Victoria Sulejówek151014422231
5.Pilica Białobrzegi15834372427
6.Oskar Przysucha15753362726
7.Wilga Garwolin15726303223
8.Mszczonowianka Mszczonów15645232222
9.KS Warka15456193717
10.KS Raszyn15528202717
11.Mazur Karczew15438192315
12.Proch Pionki15438172515
13.Znicz II Pruszków15438172915
14.Żyrardowianka Żyrardów15339203312
15.Józefovia Józefów15249112810
16.Unia Warszawa1514108367

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

OSTATNI MECZ
  • GKS Tychy
    18. kolejka I ligi
    2:2
    Radomiak Radom
    GKS Tychy - Radomiak Radom
Sobota, 16 listopada 2019 - godz. 17:00
Od remisu rozpoczął rundę rewanżową Radomiak. Zieloni zremisowali na wyjeździe z GKS Tychy 2:2, ratując jeden punkt w doliczonym czasie gry. Oba gole dla naszego zespołu strzelił Patryk Mikita.
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Warta Poznań1834
2.Podbeskidzie Bielsko-Biała1834
3.Radomiak Radom1832
4.Stal Mielec1832
5.GKS Tychy1828
6.Miedź Legnica1728
7.GKS Jastrzębie1728
8.Olimpia Grudziądz1724
9.GKS Bełchatów1824
10.Zagłębie Sosnowiec1823
11.Bruk-Bet Termalica Nieciecza1823
12.Sandecja Nowy Sącz1822
13.Stomil Olsztyn1822
14.Puszcza Niepołomice1719
15.Wigry Suwałki1819
16.Chrobry Głogów1719
17.Chojniczanka Chojnice1816
18.Odra Opole1713
NASTĘPNY MECZ
  • Stomil Olsztyn - Radomiak Radom
    Stomil Olsztyn
    19. kolejka I ligi
    vs
    Radomiak Radom

    Niedziela - 24 listopada 2019 - godz. 12:40
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak