Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela IV liga 2019/2020


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak II Radom651014516
2.Błonianka Błonie641120413
3.MKS Piaseczno641120713
4.Wilga Garwolin6321171411
5.Pilica Białobrzegi6312161310
6.Victoria Sulejówek630313109
7.Znicz II Pruszków630311139
8.Mszczonowianka Mszczonów6222988
9.Oskar Przysucha622213168
10.Żyrardowianka Żyrardów621311147
11.Mazur Karczew621310107
12.KS Raszyn52036116
13.KS Warka61329156
14.Józefovia Józefów61144124
15.Proch Pionki61145124
16.Unia Warszawa50142161

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    9. kolejka I ligi
    2:1
    Zagłębie Sosnowiec
    Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec
Sobota, 14 września 2019 - godz. 16:00
Trzecie z rzędu zwycięstwo odnieśli piłkarze Radomiaka. Zieloni po golach Mateusza Cichockiego i Mateusza Michalskiego wygrali z Zagłębiem Sosnowiec 2:1 i wskoczyli na fotel lidera I ligi.
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Radomiak Radom917
2.Stomil Olsztyn916
3.Stal Mielec816
4.Warta Poznań814
5.GKS Jastrzębie914
6.Miedź Legnica814
7.Podbeskidzie Bielsko-Biała814
8.GKS Tychy813
9.Puszcza Niepołomice913
10.Chojniczanka Chojnice911
11.Bruk-Bet Termalica Nieciecza811
12.Wigry Suwałki911
13.Sandecja Nowy Sącz911
14.Zagłębie Sosnowiec911
15.GKS Bełchatów911
16.Olimpia Grudziądz810
17.Chrobry Głogów94
18.Odra Opole83
NASTĘPNY MECZ
  • Chojniczanka Chojnice - Radomiak Radom
    Chojniczanka Chojnice
    10. kolejka I ligi
    vs
    Radomiak Radom

    Sobota - 21 września 2019 - godz. 18:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak