Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela IV liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazovia Mińsk Mazowiecki541018213
2.Tygrys Huta Mińska53118210
3.Wilga Garwolin4220628
4.Mszczonowianka Mszczonów52211688
5.Mazowsze Grójec4211857
6.Oskar Przysucha42111227
7.Zamłynie Radom4211757
8.Hutnik Huta Czechy3120215
9.Proch Pionki3102463
10.Podlasie Sokołów Podlaski3021462
11.KS Warka5023282
12.Pogoń II Siedlce40134131
13.Pilica Białobrzegi0000000
14.Radomiak II Radom50052330

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    8. kolejka I ligi
    2:2
    GKS Tychy
    Radomiak Radom - GKS Tychy
Środa, 28 października 2020 - godz. 13:00
W zaległym meczu 8. kolejki Radomiak zremisował z GKS Tychy. Oba dla zielonych zdobył Karol Angielski. Spotkanie zostało rozegrane już na stadionie w Radomiu, gdzie dobiega końca montaż nowego oświetlenia.
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.ŁKS Łódź822
2.Bruk-Bet Termalica Nieciecza821
3.Górnik Łęczna820
4.Odra Opole920
5.GKS Tychy1018
6.Arka Gdynia915
7.Radomiak Radom914
8.Miedź Legnica1013
9.Puszcza Niepołomice811
10.Widzew Łódź911
11.Stomil Olsztyn910
12.Chrobry Głogów89
13.Korona Kielce89
14.Zagłębie Sosnowiec87
15.GKS Bełchatów97
16.Resovia Rzeszów84
17.GKS Jastrzębie91
18.Sandecja Nowy Sącz91
NASTĘPNY MECZ
  • Pogoń Siedlce - Radomiak Radom
    Pogoń Siedlce
    1/16 Puchar Polski
    vs
    Radomiak Radom

    Sobota, 31 października 2020 - godz. 17:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak