Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela IV liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazovia Mińsk Mazowiecki541018213
2.Tygrys Huta Mińska53118210
3.Wilga Garwolin4220628
4.Mszczonowianka Mszczonów52211688
5.Mazowsze Grójec4211857
6.Oskar Przysucha42111227
7.Zamłynie Radom4211757
8.Hutnik Huta Czechy3120215
9.Proch Pionki3102463
10.Podlasie Sokołów Podlaski3021462
11.KS Warka5023282
12.Pogoń II Siedlce40134131
13.Pilica Białobrzegi0000000
14.Radomiak II Radom50052330

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

OSTATNI MECZ
  • Piast Gliwice
    34. kolejka
    1:1
    Radomiak Radom
    Piast Gliwice - Radomiak Radom
Sobota, 21 maja 2022 - godz. 17:30
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Śląsk Wrocław00
2.Zagłębie Lubin00
3.Wisła Płock00
4.Widzew Łódź00
5.Warta Poznań00
6.Stal Mielec00
7.Raków Częstochowa00
8.Radomiak Radom00
9.Pogoń Szczecin00
10.Piast Gliwice00
11.Miedź Legnica00
12.Legia Warszawa00
13.Lechia Gdańsk00
14.Lech Poznań00
15.Korona Kielce00
16.Jagiellonia Białystok00
17.Górnik Zabrze00
18.Cracovia Kraków00
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Miedź Legnica
    Radomiak Radom
    1. kolejka
    vs
    Miedź Legnica
    Niedziela, 17 lipca 2022 - godz. 12:30
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak