25. Meik KARWOT 85'
70. Bruno LUZ 67'

TRENER: Dariusz BANASIK
12. kolejka II liga - TORUŃ - niedziela, godz. 15:00

90'GolKoniec meczu w Toruniu. Porażka Radomiaka z Elaną 1:2.
89'CzerwonaZmiana w Elanie. Ostatnia. Za Lenartowskiego wchodzi Felsch.
85'CzerwonaZmiana w Radomiaku. I to nawet dwie. Karwot za Makowskiego i Winsztal z Świdzika.
83'Jakubik silnie zza pola karnego ale nieznacznie niecelnie.
83'CzerwonaZmiana w Elanie. Lenkiewicz za Kościelniaka.
76'GolGol dla Elany. Niestety po raz drugi daje się zaskoczyć nasza defensywa przy stałym fragmencie i znów przegrywamy. Gol Kościelniaka.
75'CzerwonaZmiana w Radomiaku. Filipowicz za Kaputa.
74'GolGol dla Radomiaka! Leandro pewnie pod ladę i mamy remis.
72'ZółtaRzut karny dla Radomiaka! Jakubik faulowany przy strzale i jedenastka.
67'CzerwonaZmiana w Radomiaku. Luza zmienia Szuprytowskiego.
66'CzerwonaZmiana w Elanie. Aleksandrowicz zmienia Stryjewskiego.
59'ZółtaŻółta kartka dla Halucha.
59'GolGol dla Elany. Z niczego zdobywają gola gospodarze. Wrzut z autu, niefrasobliwe próby wybicia piłki z pola karnego Radomiaka. Piłkę wolejem uderza Urbański, ta jeszcze odbija się od nóg któregoś z naszych piłkarzy i wpada do siatki.
57'Miał być hit w Toruniu, a póki co to mamy trochę taki kit... Kibice Radomiaka już w podróży powrotnej, a wydarzenia na boisku też specjalnie nie porywają.
52'ZółtaŻółta kartka dla Kościelniaka.
49'Znakomity rajd Mikity zakończony sytuacją sam na sam z Nowakiem, ale niestety oddał niecelny strzał.
46'GolDruga połowa rozpoczęta.
45+2'GolKoniec pierwszej połowy.
45'GolDwie minuty doliczone.
42'Świetna akcja Leo i Szuprytowskiego zakończona strzałem tego drugiego, ale broni Nowak. Szkoda.
34'Było groźnie pod bramką Halucha ale Kościelniak nie domknął skutecznie dośrodkowania.
31'Leandro sam na sam z bramkarzem Elany i górą golkiper.
28'Ależ strzał Stefanowicza! Z największym trudem broni go Haluch.
25'Dobra akcja Mikity zakończona strzałem. Broni Nowak.
23'ZółtaŻółta kartka dla Jakubika i Kołodziejskiego.
21'CzerwonaZmiana w Elanie. Za Kryszaka wchodzi Lenartowski.
19'Wolejem zza pola karnego spróbował Szuprytowski ale niecelnie.
18'CzerwonaRzut rożny dla Elany. Tymczasem wciąż pod sektorem a nie na sektorze kibice Radomiaka.
16'Leandro mocno z dystansu ale nad bramką.
13'Wrzutka Szuprytowskiego nienajlepsza i od bramki Nowak.
12'CzerwonaRzut rożny dla Radomiaka po akcji Leandro.
10'Rozpędzał się Leandro ale zagrał zbyt mocno do Mikity.
8'Było groźnie, strzał głową broni Haluch.
7'CzerwonaRzut rożny dla Elany. Stracił piłkę w środku pola Leandro. Z akcją ruszyła Elana i Wawszczyk ratuje wybijając na rzut rożny.
6'Częściej przy piłce gracze Elany. Radomiak na razie wyczekuje błędu i szybkiego przechwytu piłki.
4'Dośrodkowanie, ale ręka jednego z piłkarzy Elany i przy piłce Radomiak.
4'CzerwonaRzut rożny dla Elany. Akcja gospodarzy i Maciej Świdzikowski na rzut rożny.
3'Dośrodkowanie Jakubika w pole karne Elany ale od bramki zacznie Nowak.
2'Pierwszy faul. Zdaniem sędziego przewinił Leandro.
1'GolMecz rozpoczęty.
'Trójka sędziowska wyprowadza obie jedenastki na boisko.
'Pod sektorem gości jest już znaczna grupa kibiców. Czekamy na resztę. W sumie do Torunia by wspierać Radomiaka wybrało się blisko 400 fanów.
'Radomiak dziś w wydaje się najsilniejszym zestawieniu. Do gry po pauzie za kartki wraca Maciej Świdzikowski.
'Zapraszamy na relację live z meczu 12. kolejki II ligi Elana Toruń - Radomiak Radom.