5. Bartłomiej ZDUNEK

TRENER: Krzysztof KAPUŚCIŃSKI
4. kolejka II liga - RADOM - piątek, godz. 17:00

'KONIEC MECZU, Radomiak - Błękitni 2:0 !!!
90'Sędzia dolicza aż 4 minuty
90'Na strzał z dystansu zdecydował się Śliwiński, ale wprost w ręce Ufnala
89'Ofiarnie Sulkowski i rzut rożny dla Błękitnych. Ależ szczęście miał nasz zespół, że nie straciliśmy gola
88'Urwał się obrońcą Radecki, ale spalony
86'W niegroźnej sytuacji faul Radeckiego w okolicach narożnika naszego pola karnego, będzie groźnie... Z rzutu wolnego Wawrzszczyk i jedną ręką broni Kula
84'Z dystansu uderzył Fadecki, ale bardzo niecelnie
83'Ostatnia zmiana w Radomiaku, za Leandro na boisku Przemek Śliwiński
82'Zmiana w Błękitnych, za Bednarskiego na boisku Łaźnikowski
81'Radomiak mądrze, długo gra piłką szanując czas
79'Do wejścia na boisko szykuje się Przemek Śliwiński
77'Leandro urywa się Pustelnikowi, wpada w pole karne, ale dośrodkowanie blokują obrońcy...
75'Błękitni w natarciu dążą do zdobycia kontaktowego gola
74'Kolejna zmiana w Radomiaku, za Pawła Wolskiego na boisku Krzysiek Napora
72'Goście przegrywają 0:2, ale nie przebierają w środkach, mocno potraktowany Leandro
71'W Błękitnych za Gutowskiego Więcek
70'Zmiana w Radomiaku, Chrabąszcz za Putona
69'Groźnie pod naszą bramką i w ostatniej chwili piłką poza boisko wybija Świdzikowski
67'Radomiak oddał inicjatywę Błękitnym... Zmiana w Radomiaku, Uliczny za Brągiela
63'Wolski w ostatniej chwili wyłuskuje piłkę spod nóg Gajdzie, było groźnie
62'Sulkowski na róg, zmiana w Błękitnych, za Wiśniewskiego na boisku Magnuski
61'Zieloni w natarciu, Leandro mocno, ale pewnie Ufnal
60'Szał radości na trybunach, zieloni oklaskiwani na stojąco !!!
57'Zółta ukarany Siwek za faul na Brągielu, Gol Leandro wypuszcza w uliczkę Ropskiego, ten z zimną krwią umieszcza piłkę w bramce Błękitnych 2:0
55'Ofiarnie w defensywie Leandro, który kasuje kontrę gości, brawo
54'Fatalnie teraz Radecki, ale na szczęście bez konsekwencji
53'Dwie niezwykle ważne interwencje w defensywie Świdzikowskiego i Cieciury
52'Ale okazja do podwyższenia na 2:0. Wolski wykłada jak na tacy piłkę Radeckiemu, ale ten z 5 metra... obok bramki, wielka szkoda
48'Strzał Wiśniewskiego pewnie broni Kula
46'Początek II połowy, jedna zmiana w Radomiaku. na boisku Gajda w miejsce Flisa, Radomiak bez zmian
'RADOMIAK PROWADZI 1:0 po golu PAWŁA WOLSKIEGO
45_2'Zółta ukarany Jędrzejczyk i KONIEC I POŁOWY
45+1'Ależ niewiele zabrakło by piłka po strzela Świdzikowskiego wpadła do bramki
45'Sędzia dolicza 2 minuty i mamy rzut wolny z boku pola karnego po faulu na Brągielu
44'Prawą stroną przedzierał się Wolski, ale zblokowany i zacznie Ufnal
40'Tym razem Radecki zgarnął piłkę na 16 metrze i uderzył tuż obok bramki
38'Zieloni już w komplecie, kontynuujemy. Powinno być 2:0, Radecki wykłada piłkę Ropskiemu, ten mocno strzela ale znakomita interwencja Ufnala
36'Okres przewagi Błękitnych, ale Radomiak mądrze się broni. Ucierpiał Brągiel i mamy przerwę w grze
34'Po raz kolejny czujne nasza defensywa
32'Z rzutu wolnego Sulkowski, ale wprost w ręce Ufnala
30'Zapowiadała się niezła akcja zielonych, ale za głębokie dośrodkowanie Cieciury i piłka w rękach Ufnala
28'Lewą stroną urwał się Brągiel, wpadł w pole karne chciał wyłożyć piłkę Radeckiemu, ale ten uprzedzony przez obrońcę
27'Kolejny, trzeci już korner dla gości... ale bardzo dobra interwencja Jędrzejczyka i ob bramki zacznie Kula
26'Dobra interwencja w defensywie Sulkowskiego
23'Znakomita atmosfera dziś na stadionie przy Narutowicza
21'Dobry fragment w wykonaniu Radomiaka, ale tym razem Brągiel na spalonym
19'Za chwilę Świdzikowski z głowy obok bramki
17' Gol Wolski 1:0 !!!, Znakomite uderzenie w samo okienko bramki Ufnala
15'Kolejna Zółta tym razem ukarany Kazimierowicz
13'Pustelnik ukarany Zółta za przerwanie kontry i faul na Leandro
12'Radecki wychodzi sam na sam z Ufnalem... zdaniem sędziego Radi chciał wymusić rzut karny i obejrzał Zółta
10'Rzut wolny dla Błękitnych na 30 metrze przed bramką Kuli. Znakomita interwencja Kuli... było niezmiernie groźnie. Dość nerwowy początek w wykonaniu Radomiaka
7'Zieloni już w komplecie i drugi rzut rożny dla Błękitnych, bardzo dobrze w bramce Kula
5'Zółta Bartosz Flis za ostry faul na Leandro, potrzeba pomoc masażystów i Radomiak chwilowo w "10"
3'Groźnie w polu karnym gości, ale piłki nie opanował Brągiel, szkoda. Szybka kontra przerwana przez Brągiela i Cieciurę
2'Pierwszy korner dla gości, ale piłka wychodzi za boisko i od bramki Michał Kula
1'Zaczyna Radomiak
'Piłkarze już na boisku... minuty cisz ku pamięci Michała Muszyńskieego
'Za kilka minut początek meczu...
'Trwa rozgrzewka obu zespołów, a trybuny zapełniają się kibicami
'Od pierwszej minuty zagrają m.in. Jakub Cieciura, Włodzimierz Puton i Dariusz Brągiel
'Trwa rozgrzewka obu zespołów. W porównaniu do meczu w Częstochowie w zespole Radomiaka kilka zmian
'Oba zespoły mają na swoim koncie po 4 punkty i sąsiadują w ligowej tabeli
'Zapraszamy na relację live z meczu 4. kolejki II ligi Radomiak Radom - Błękitni Stargard Szczeciński. Początek meczu o godz. 17:00