7. Damian SZCZĘSNY

TRENER: Kamil KIEREŚ
15. kolejka II liga - RADOM - sobota, godz. 13:00

'KONIEC, RADOMIAK - GKS 1:0 po golu Leo !!!
90+4'Strzał Radzewicza blokuje Śliwiński
90+3'Druga Zółta a w konsekwencji Czerwona dla Górkiewicza
90+2'Kolejny rzut rożny, oblężenie bramki Radomiaka. Kontra Radomiaka, ale źle Brągiel. Czyści Agu
90'Sędzia dolicza aż 4 minuty, korner dla gości
90'Piłka meczowa dla gości, Sulkowski dał się wyprzedzić Tanżynie, ten z bliska obok bramki Kuli...uff
89'Ostatnia zmiana w naszym zespole, Śliwiński w miejsce Ropskiego
88'Z głowy szczęsny, pewnie Kula
87'Agu przytrzymał piłkę na połowie rywala, wymusił faul czyli to o co chodzi
83'Zółta ukarany Górkiewicz. Zmiana w naszym zespole, Chrabąszcz w miejsce Kwieka
80'Ostatnie 10 minut meczu
76'Druga zmiana w Radomiaku, w miejsce Leandro pojawia się Agu
75'Szybkie rozegranie rzutu wolnego przez gości, trochę przysnął nasz zespół, ale czujnie w bramce Kula
72'Błąd Jędrzejczyka, Mączyński na szczęście obok bramki
70'Mądra gra Radomiaka na połowie rywala
69'Zmian w naszym zespole, Paweł Wolski w miejsce Krystiana Putona
66'Korner dla gości... wyjaśnia Sulkowski
65'Grunt urywa ze Świdzikowskiemu, strzela z głowy obok bramki i zaczyna Kula
63'Okres szarpanej gry z obu stron
59'Sulkowski zabiera piłką obrońcą, dogrywa w pole karne i mamy kolejny korner, Świdzikowski uprzedzony przez obrońców
58'Kontra Radomiaka i szkoda, że tuż przed polem odskoczyła mu piłka. Zółta ukarany Bocian
57'Mocne wsparcie z trybun dla naszego zespołu!
55'Indywidualna akcja Brągiela, ograł kilku obrońców wpadł w pole karne, upadł, ale bez reakcji arbitra...
53'Sędzia wprowadza sporo nerwowości na boisku... robi się gorąco
52'GKS od początku ruszył do ataku, korner dla gości... Boczek z głowy obok bramki
49'Szczęsny wygrał pojedynek biegowy z Jędrzejczykiem, ale na posterunku Kula
48'Tanżyna z woleja wysoko nad bramką
47'Leandro wywalczył rzut rożny, piłka przechodzi całe pole karne i nikt do niej nie doszedł
46'Na boisku Duda, Grunt, Mączyński, Szczęsny
'Trener Kiereś szykuje od razu 4 zmiany
'KONIEC I POŁOWY, Radomiak prowadzi 1:0 po golu Leandro
45'Sędzia dolicza 1 minutę
43'Zółta ukarany Grzeszczyk za faul na Kwieku
39'Gol Kwiek prostopadle do Leandro, ten znakomicie uderza i piłka w bramce GKS, Radomiak - GKS Tychy 1:0
34'Dymowski po ziemi, ale bardzo lekko i niecelnie
30'Brągiel po rzucie wolnym nad bramką
27'Zółta ukarany Radecki
25'Przedziera się Ropski, ale sędzia uznał, że nas napastnik faulował
24'Grzeszczyk przedziera się w polu karnym, wyjaśnia Radecki
20'Kolejna akcja Brągiela, zwów wpada w pole karne, ale nie wyłożył piłki do Leandro, któremu pozostało tylko dostawić nogę i zdobyć gola. Szkoda najlepsza okazja do zdobycia gola
19'Przewaga gości, Radomiak w defensywie, ale mądrze się broni
16'Zółta ukarany David Kwiek
15'Groźnie pod naszą bramką, Jędrzejczyk wybija na róg. Po dośrodkowaniu wyjaśnia Ropski
11'Spokojna gra w środku pola z obu stron
7'Radzewicz zagrywa ręka prze własnym polem karnym i rzut wolny dla naszego zespołu... Dobre dośrodkowanie Sulkowskiego, ale Leo strzelił obok bramki
5'Szybka kontra Radomiaka, Brągiel wpada w pole karne, ale źle dogrywa do partnera
4'Wodecki próbował zaskoczyć Kulę, ale pewnie golkiper Radomiaka
1'Zaczynają goście z Tych
'Piłkarze już na boisku za kilka minut początek meczu
'Znamy już składy w jakich zagrają oba zespoły, trwa rozgrzewka
'Zapraszamy na relację live z meczu 15. kolejki II ligi Radomiak Radom - GKS Tychy