20. Olaf MARTYNEK 80'
28. Konrad ZAKLIKA

TRENER: Robert PEVNIK
21. kolejka II liga - RADOM - niedziela, godz. 14:00

90+4'GolKoniec meczu! Trzy punkty dla Radomiaka i wskakujemy na podium tabeli II ligi.
90'GolCztery minuty dolicza arbiter. Będą trzy punkty, muszą być.
90'CzerwonaCzwarta i ostatnia zmiana w Radomiaku. Winsztal zmienia Mazana.
88'Przekombinowali goście ze sposobem rozegrania tego stałego fragmentu i od bramki Gostomski.
87'Ojojoj, rzut wolny pośredni na linii pola karnego Radomiaka po zagraniu Klabnika.
86'CzerwonaZmiana w Radomiaku. Niezastąpionego Leandro zmienia Brągiel.
83'GolGOOOOOL dla Radomiaka! Leandro pakuję piłkę do siatki wykorzystując przy tym poprzeczkę! Radomiak 4:2 Legionovia!
82'Rajd Mikity przez 3/4 boiska zakończony celnym strzałem, ale broni Kochalski.
81'CzerwonaZmiana również w Radomiaku. Colina za Szuprytowskiego, który doznał jakiegoś urazu. Oby niegroźnego.
80'CzerwonaZmiana w Legionovii. Martynek za Więdłochę.
79'CzerwonaAgu w miejsce Bemby.
'3693 widzów na meczu podał spiker.
77'ZółtaŻółty kartonik dla Patryka Mikity.
77'Szuprytowski z dystansu i poprzeczka!
76'Agu odbiera już instrukcje od asystenta trenera Cyraka i za chwilę będzie zmiana.
75'Leandro zakręcił defensorem gości i mamy rzut wolny. Będzie dośrodkowanie.
73'Mocniej rozgrzewa się Chinonso Agu...
68'Słabsze tempo tego meczu w drugiej odsłonie. Dużo więcej dzieje się przy ławkach rezerwowych. Sędzia wyrzuca na trybuny jednego człowieka z ławki gości.
62'CzerwonaZmiana w Legionovii. Mazurek za Vasilija.
62'GolPiłka w siatce bramki Radomiaka, ale sędzia boczny sygnalizuje spalonego. Nie ma gola dla Legionovii.
59'ZółtaPierwsza żółta kartka w tym meczu. Vasilij ukarany po faulu na Bembie.
56'Powalczyli teraz trochę przy linii zawodnicy obu ekip. W efekcie faulowany Leandro.
52'Bemba rozegrał na jeden kontakt z Mikitą i ten znalazł się w dobrej sytuacji, ale strzelił niecelnie.
49'Od mocnego uderzenia rozpoczęła Legionovia. Gostomski paruje piłkę na rzut rożny.
46'GolDruga połowa rozpoczęta. Obie ekipy w takich samych jedenastki, jak kończyły pierwsze 45 minut.
45+2'GolKoniec pierwszej połowy. Wracamy za kwadrans!
45'GolNic z niego jednak nie wynikło. Dwie minuty doliczone.
44'CzerwonaKońcówka pierwszej odsłony i jeszcze korner dla gości.
43'CzerwonaZmiana w Legionovii. Ostrowski za Grzelaka.
39'GolGOOOOOL dla Radomiaka Niezawodny Leandro! Radomiak ponownie prowadzi!
38'ZółtaRzut karny dla Radomiaka! Ręka w polu karnym Legionovii i mamy jedenastkę.
36'GolMazan wyjaśnił tylko na chwilę, bowiem nasi defensorzy nie potrafili wyekspediować wracającej futbolówki i Vasilij zdobywa gola na 2:2.
36'CzerwonaBardzo dużo w tym meczu jak dotąd mamy rzutów rożnych. Teraz Legionovia... Wyjaśnia Mazan.
33'GolGOOOOOL dla Radomiaka! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, na raty, bo na raty, ale do siatki trafia Maciej Świdzikowski!
33'Teraz z dystansu przymierzył Mazan i mamy rzut rożny.
31'Odpowiedź Mikity! Tym razem strzał techniczny zmierzający w okienko, ale broni Kochalski.
29'Ależ szczęście miał Radomiak! Atomowe uderzenie jednego z graczy Legionovii i poprzeczka.
28'Fauluje Wróbel i Legionovia rozpoczyna z własnego pola karnego.
27'CzerwonaKolejny korner dla Radomiaka. Tym razem wywalczył go Mikita.
24'CzerwonaAkcja Szuprytowskiego i rzut rożny dla Radomiaka.
22'W odpowiedzi Radomiak ale nikt nie zamknął dobrego dośrodkowania Mikity.
20'GolNiestety mamy wyrównanie... Walencik skutecznie pakuje piłkę do siatki bramki Gostomskiego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
18'Legionovia zagościła w polu karnym Radomiaka, ale wyjaśnił Bemba.
17'Głośne Radomiak goooool niesie się po trybunach! Kibice chcą więcej!
15'Bardzo skuteczny był Radomiak w pierwszym kwadransie. Jedna sytuacja = jeden gol.
10'CzerwonaOdpowiedź Leginovii. Korner i Martin Klabnik ratuje nasz zespół. Ufff, będzie jeszcze jeden rzut rożny.
8'GolGOOOOOOL dla Radomiaka! Dośrodkowanie Szuprytowskiego na głowę Petera Mazana i mamy 1:0 dla zielonych!
6'CzerwonaPierwszy rzut rożny dla Radomiaka. Legionovia w defensywie.
5'Dośrodkowanie Mazana, ale wyjaśnia obrona Legionovii.
4'Rzut wolny dla Radomiaka po akcji Leandro. Będzie dośrodkowanie.
1'GolPoczątek meczu! Pierwszy gwizdek poprzedziła minuta ciszy dla ŚP Mariana Czachora i ŚP Rafała Wojewódki.
'W wyjściowym składzie Radomiaka czterech zawodników pozyskanych zimą.
'Mecz jako sędzia główny poprowadzi Piotr Urban z Warszawy.
'O godzinie 14:00 początek tekstowej relacji live z inaugurującego rundę wiosenną II ligi meczu Radomiaka z Legionovią Legionowo.