9. Karol ZIĄBSKI 64'

TRENER: Maciej BARTOSZEK
6. kolejka II liga - RADOM - niedziela, godz. 16:00

'KONIEC MECZU
90+2'Tym razem Zółta ukarany Puton
90'Sędzia dolicza 4 minuty
89'Zółta Chrabąszcz przerywa kontrę
85'Ostatnie pięć minut nadziei na korzystny wynik
83' Gol Zawodziński wyprowadza Legionovię na prowadzenie 2:1, Zieloni nie potrafili wybić piłki w pole po rzucie rożnym
82'Akcje przenoszą się spod jednej bramki pod drugą, kolejny korner dla Legionovii
80'Kitliński w miejsce Kopki
80'Będzie bardzo groźnie, Świdzikowski na 18 metrze przed naszą bramką fauluje Monterde i kapitan Radomiaka ukarany Zółta. Montedre tuż nad bramką Kuli... uff
79'Napora na głowę do Świdizkowskiego, ale kapitan Radomiaka na spalonym
77'Za Jankowskiego, Zawodziński, w Radomiaku Śliwiński za Ropskiego
76'Chrabąszcz w miejsce Radeckiego
75'Rozpoczął się ostatni kwadrans, szykuję się dwie ostatnie zmiany w naszym zespole
73'Korner dla gości.... Leagionovia w ataku pozycyjnym, Radomiak nastawiony na grę z kontry
70'Druga zmiana w Radomiaku, David Kwiek w miejsce strzelca bramki, Leandro
68'Przerwa techniczna na uzupełnienie płynów i gramy dalej
66'Ziąbski z rzutu wolnego, ale prosto w mur
64'Kolejna zmiana w Legionovii, Ziąbski za Tlagę
62'Zmiana w Leginovii, Kwiatkowski w miejsce Kozłowskiego
61'Pierwsza zmiana w Radomiaku, Napora w miejsce Wolskiego
59'Z ostrego kąta Jankowski, pewnie w bramce Kula
56'Ależ teraz było groźnie pod bramką Radomiaka, Jankowski w dogodnej sytuacji na nasze szczęście z głowy w boczną siatkę
55'Smołóch zdejmuje piłkę z głowy Ropskiemu po dośrodkowaniu Sulkowskiego. Bardzo dobry początek II połowy w wykonaniu Radomiaka
53'Radomiak w natarciu, Brągiel wywalczył kolejny rzut rożny...
52'Po kolejnym kornerze znów obronną ręką wyszli goście. Strzał Ropskiego z głowy cudem broni Smołóch, ale przy dobitce Leandro zabrakło milimetrów
51'W końcu dobra akcja Wolskiego i mamy rzut rożny. Po rzucie rożny strzela Wolski i cudem zmierzającą do bramki piłkę wybija jeden z obrońców
50'Leandro do Radeckiego, ten uderzenia po ziemi ale zbyt lekko i pewnie Smołuch
48'Zółta ukarany Tlaga
46'Początek II połowy, oba zespoły bez zmian w składach. Pierwsza dobra akcja Radomiaka, ale Wolski nie doszedł do dobrego dośrodkowanie Brągiela
45+2'KONIEC I POŁOWY, Radomiak - Legionovia 1:1
45+1'Odpowiedź Radomiaka i to powinna być bramka, Brągiel wykłada piłkę w polu karnym Sulkowskiemu, a ten w dogodnej sytuacji wysoko nad bramką
45'Gol dla gości, szybka kontra Legionovii, Jankowski doprowadza do remisu, 1:1 Sędzia dolicza 2 minuty
44'Ładny strzał z woleja Wolskiego, ale trafia w plecy obrońcy
41'W odpowiedzi Leandro, ładnie przełożył jednego z graczy w środku pola, uderzył z pierwszej piłki ale wprost w ręce Smołucha
40'Tym razem na strzał z dystansu zdecydował się Tlaga, ale i tym razem piłka mija naszą bramkę
38'Prostopadła piłka do Jankowskiego, ten długo się nie zamyślał uderzył w kierunki bramki Kuli, ale piłka mija światło bramki
36'Z dystansu Montedre, ale bez problemów Kula. Za chwilę ten sam zawodnik próbował z głowy, ale tym razem obok bramki
35'Dobra centra Cieciury i piłkę z nogi w ostatniej chwili zdjęli Ropskiemu defensorzy Legionovii
32'Zółta ukarany Montedre za faul na Brągielu
31'Sporo pracy z aktywnym z przodu Jankowskim ma dziś Świdzikowski
29'Radomiak po golu złapał swój rytm. Znów w roli głównej Leandro, sprytnie wykłada piłkę Ropskiemu, ale ten nie trafił w piłkę, szkoda
27'Cały stadion na stojąco wiwwtuje prowadzenie RADOMIAKA
23'kombinacyjne rozegranie rzutu wolnego przez gości i korner dla Legionovii, ale pewnie w defensywie Świdzikowski. Gol Znakomita kontra Radomiaka, Brągiel urywa się prawą stroną, dogrywa w pole karne do Leandro i Radomiak prowadzi 1:0
22'Kontra Radomiaka, ale ponownie nieporozumienie Radeckiego z Brągielem
18'Bardzo groźnie pod naszą bramką, na raty ale broni Kula. Jak na razie okres przewagi Legionovii
17'Ofiarnie w obronie Świdzikowski, przerywa groźną kontrę
16'Dośrodkowanie Sulkowskiego i Wolski uprzedzony przez Smołucha
15'W końcu z przodu szarpnął Leandro i mamy korner
14'Zapowiadała się niezła kontra Radomiaka, ale Ropski zbyt lekko w kierunku Brągiela. Odpowiedź gości, strzał Jankowskiego obok bramki
12'Świdzikowski prostopadła piłka do Ropskiego i spalony
11'Kolejny raz prawą stroną próbował Jankowski, ale tym razem spalony
9'Niezła akcja Legionovii, Jankowski zgrywa do Kozłowskiego, ale strzał wysoko nad bramką
8'Cieciura na środku boiska kasuje kontratak gości
6'Z nieba leje się żar... ale atmosfera na stadionie znakomita
4'Pierwsza akcja gości prawą stroną, dośrodkowanie Jankowskiego i pewnie wybija Jędrzejczyk
1'Zaczyna Radomiak, od początku z trybun głośne "Radomiak Radom..."
'Za chwilę zaczynamy... trybuny wypełnione kibicami, szykuje się prawdziwe piłkarskie świętoo
'Trwa rozgrzewka obu zespołów, trybuny stadionu wypełniają się kibicami
'Zapraszamy na relację live z meczu 6. kolejki II ligi Radomiak Radom - Legionovia Legionowo