20. Arkadiusz GARZEŁ

TRENER: Tomasz KULAWIK
8. kolejka II liga - RADOM - niedziela, godz. 16:00

'KONIEC MECZU, Radomiak - Okocimski 1:0
90+2'Goście mięli jeszcze rzut wolny, ale złe rozegranie i grę wznawia Kula
90'Sędzia dolicza 3 minuty
89'Kontra Radomiaka, obronie urywa się Kwiek, ale w ostatniej chwili piłkę wyłuskują mu obrońcy
87'Śliwiński urywa się obronie ale spalony
84'Ostatnia zmiana w Radomiaku. Uliczny w miejsce Wolskiego
82'Groźnie w naszym polu karnym... strzał Glushko blokuje Świdzikowski
76'Wolski wywalczył kolejny rzut rożny... Sulkowski sprytnie chciał zaskoczyć Kozieła, ale ten pewnie łapie piłkę
75'Prostopadła piłka za plecy obrońców, ale napastnik Okocimskiego na spalonym
74'Dobra akcja Kwieka z Sulkowskim, i ten drugi z ostatniej chwili uprzedzony przez bramkarza
72'Znakomita kontra Radomiaka by podwyższyć na 2:0, Leandro idealnie na skrzydło do Kwieka, a ten pospieszył się ze strzałem
70'Na boisku Janik w miejsce Biłałkowskiego
68'Faul Śliwińskiego przed naszym polem karnym i będzie groźnie.Za Białkowskiego na boisku Janik
65'Druga zmiana w Radomiaku, Śliwiński w miejsce Ropskiego
63'Radecki próbował z dystansu, ale po ziemi bardzo niecelnie. I natychmiastowa odpowiedź gości, dobre uderzenie Glushko pewnie broni Kula
61'Druga zmiana w Okocimski, za Maślankę na boisku Kurzywilik
59'Śwdzikowski pewnie w obronie przerywa akcję gości
57'Lewą stroną przedarł się Radecki i mamy kolejny korner, ale złe rozegranie i od bramki Kozieł
55'Pierwsza zmiana w Radomiaku, Puton W. za Chrabąszcza
54'Chrabąszcz wykłada piłkę Ropskiemu, ale ten nie opanował piłki i skończyło się na strachu
51'Brągiel wywalczył kolejny korner... w zamieszaniu podbramkowym piłka spada pod nogi Brągiela, ale nasz pomocnik na spalonym
50'Znakomity rajd przez pół boiska Brągiela i mamy rzut rożny. Pewnie defensywa gości oddala zagrożenie
49'Odpowiedź Radomiaka, potężnie z dystansu Wolski, ale jeszcze lepiej w bramce Kozieł
48'Bardzo zmotywowani na II połowę wyszli piłkarze Okocimskiego
46'Początek II połowy, oba zespoły bez zmian w składach. Znakomita interwencja Kuli po strzale Głushko. najlepsza okazja gości do wyrównania
45+2'KONIEC I POŁOWY, Radomiak - Okocimski 1:0
45'Sędzia dolicza 2 minuty
42'Kolejna kontra gości, Glushko znów niecelnie
39'Kontra gości i bardzo dobra interwencja na przed polu Michała Kuli, bo pachniało golem
38'Ostro w środku pola faulowany najlepszy strzelec II ligi Leandro
35'Póki co zieloni kontrolują przebieg wydarzeń na boisku, ale cały czas trzeba być czujnym
31'Błąd naszej defensywy, Glushko z głowy obok bramki i zacznie Kula
30'Radomiak dąży do podwyższenia wyniku
27'Z rzutu wolnego Ślęczka, ale bardzo, bardzo niecelnie
26'Śwdzikowski faulem przerywa groźną akcję Okocimskiego...
25'Fatalny błąd Jędrzejczyka, ale na szczęście bez konsekwencji
22' Gol Niezawodny Leandro dopada do bezpańskiej piłki w polu karnym i Radomiak prowadzi 1:0
20'Patryk Bryła z 16 metra mocno, ale wysoko nad bramką Kuli
19'Chrabąszcz faulem przeryw kontrę gości
18'Bryła w miejsce kontuzjowanego Mateusza Wilka
16'Szykuje się pierwsza zmiana w zespole gości... kontuzja jednego z zawodników Okocimskiego
13'Najlepsza akcja Radomiaka, bardzo mocne uderzenie Leo z 16 metra blokują obrońcy
12'Prostopadła piłka w kierunku Leandro, Leo wygrywa pojedynek biegowy z obrońcami gości, ale spalony
9'Dobra interwencja na przedpolu Kuli, a za chwilę pewnie w defensywie Wasilewski
8'Dwójkowa akcja Brągiel, Sulkowski, bez problemów dośrodkowanie broni Kozieł
6'Z dystansu Wojcieszyński, ale pewnie broni Kula
5'Dośrodkowanie Wasilewskiego w pole karne i uprzedzony Ropski
4'Kolejny raz aktywny na skrzydle Brągiel, i tym razem powstrzymany faulem
2'Pierwsza akcja Radomiaka, klepka Ropskiego z Brągielem i źle kończy Brągi
1'Zaczynamy, rozpoczyna RADOMIAK. Od początku z trybun "Radomiak tylko zwycięstwo, Radomiak tylko zwycięstwo"
'Za chwilę początek meczu, piękna słoneczna pogoda...
'W Radomiaku jedna zmiana w porównaniu do meczu w Kołobrzegu, od pierwszej minuty Paweł Wolski w miejsce Pawła Ulicznego. Okocimski zagra dziś bez swojego kapitana Radosława Jacka, który musi pauzować za kartki
'Oba zespoły już na rozgrzewce, a trybuny zapełniają się kibicami
'Zapraszamy na relację live z meczu 8. kolejki II ligi Radomiak Radom - Okocimski Brzesko