25. Krzysztof STOŚ

TRENER: Tomasz TUŁACZ
17. kolejka II liga - RADOM - niedziela, godz. 13:00

'KONIEC MECZU
90+3'Druga Zółta a w konsekwencji Czerwona dla Wasilewskiego.... Kabaret na boisku
90'Sędzia dolicza 3 minuty, Zółta dla Leo, Zółta dla Lamparta
89'Druga Zółta a w konsekwencji Czerwona dla Kwieka
87'Gębalski za Brozia
86'Goście symulują, grają na czas, oźniają
83'Lampart za Łączka
82'I kolejna Zółta Łączek
81'Brzydki mecz, dużo fauli, niedokładności...
78'Paweł Uliczny w miejsce Brągiela
77'Tym razem Cieciura ukarany Zółta
75'Stepankov z głowy i Kula z problemami na rzut rożny
74'Kolejna Zółta Puton W
73'Druga zmiana w naszym zespole, Włodek Puton za Śliwińskiego
71'Kwiek ukarany Zółta za próbę wymuszenia rzutu karnego
69'Goście mimo gry w osłabieniu mądrze się bronią i groźnie kontrują, Okazja dla naszego zespołu, Brągiel wzdłuż bramki i nikt nie zamknął tego dośrodkowania
67'Dużo walki, ostrych fauli, Zółta ukarany tym razem Radecki
66'Pierwsza zmiana w naszym zespole, Cieciura w miejsce Putona
63'Korner dla Puszczy
62'Ostry faul Wasilewskiego i obrońca Radomiaka, ukarany Zółta
59'Znakomita okazja dla naszego zespołu, Sulkowski wykłada piłkę Putonowi, piłkę po strzale odbija Sobieszczyk, dobija Leo ale w bramkarza przy okazji faulując
57'Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego mamy korner, ale bardzo złe dośrodkowanie Sulkowskiegpo
56'Puton faulowany pod końcową linią boiska, dobra akcja dla Radomiaka
54'Pierwsza składna akcja po zmianie stron, ale za lekki dogranie w kierunku Śliwińskiego
48'Korner dla Puszczy, przewaga od początku II połowy gości mimo, że grają w osłabieniu
46'Początek II połowy, oba zespoły bez zmian. Bardzo groźnie pod naszą bramką i szczęście, że Łączek nie zamknął dośrodkowania Brozia
45+2'Zółta ukarany Gawęcki za dyskusje, a drugą Zółta a w konsekwencji Czerwona ukarany Czarny
45+1'Z rzutu wolnego Sulkowski ale niecelnie
45'Kolejna Zółta tym razem Furtak. Sędzia dolicza 2 minuty
43'Bręgiel przerywa kontrę i nasz pomocnik ukarany Zółta
41'W zamieszaniu pod bramkowym Czarny i bardzo pewnie Kula, było groźnie
40'Stepankov strzela obok bramki i zaczyna Kula
39'Nieudana pułapka naszego zespołu, Broź wpada w pole karne i rzut rożny dla gości
35'Strzał Śliwińskiego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zbyt lekki i pewnie Sobieszczyk
34'Kolejny raz Leandro nieprzepisowo zatrzymywany w okolicach pola karnego Puszczy
33'Szybka odpowiedź Puszczy, Maluga z bliska obok bramki, było bardzo groźnie
30'Kolejna Zółta tym razem ukarany Abramowicz, Najlepsza okazja Radomiaka, strzał Sylwestrzaka z najbliższej odległości broni Sobieszczyk
29'Radomiak częściej przy piłce, sporo stałych fragmentów, ale bez zagrożenia pod bramką Puszczy
25'Zółta ukarany Czarny
22'Maluga ostro fauluje Sulkowskiego, ale tylko słowne upomnienie
20'Puton faulowany na 25 metrze przed bramką Puszczy, przymierzył Leandro ale obok bramki
18'Stepankov z głowy nad bramką
17'Strata Kwieka, kontra Puszczy i Sylwestrzak za końcową linię, korner dla gości
15'Aktywny Leo w środku pola ostro faulowany. Za mocne dośrodkowanie Sulkowskiego i zacznie od bramki Sobieszczyk
13'Sporo akcji Radomiaka lewą stroną, ale brakuje dobrego dogrania w pole karne
10'Seria rzutów rożnych dla zielonych... dobra centra Sulkowskiego, ale nikt nie doszedł do piłki
9'Sulkowski ładnie obsłużył Brągiela i mamy rzut rożny
8'Tym razem na spalonym Broź
6'Strzał Malugi z dystansu, piłką nad poprzeczką bramki Kuli
4'Rzut wolny dla gości i Śwdzikowski wybija za boisko, korner dla Puszczy. Wyjaśnia Sulkowski, wyjście z szybką kontrą i piłka w rękach Sobieszczyka
3'Pierwsza składna akcja Radomiaka, ale dośrodkowanie Sulkowskiego w pole karne zablokowane