16. Szymon MARTUŚ 55'

TRENER: Włodzimierz GĄSIOR
11. kolejka II liga - RADOM - niedziela, godz. 15:00

'KONIEC, RADOMIAK - SIARKA 4:0 !!!
90'Sędzia dolicza 2 minuty
90' Gol Chrabąszcz na 4:0 !!!
88'Końcowe odliczanie, Raz jeszcze Sefanik i po raz kolejny pewnie Kula
86'Stefanik z najbliższej odległości obok bramki
84' Gol Przemek Śliwiński podwyższa na 3:0 !!! Nokaut
83'Na boisku Puton Krystian w miejsce Ulicznego
82'Zmiana w Siarce, Waleńcik w miejsce Więcka
81'Z dystansu próbował Stromecki, ale obok bramki i zacznie Kula
77'W obronie czyści, Świdizkowski, kwadrans do końca
76'Zmiana w Radomiaku, Przemek Śliwiński w miejsce Leandro, Lea oklaskiwany na stojąco
74'Na trybunach "Raz, dwa... mało"
69' Gol Darek Brągiel 2:0 !!!
68'Chłoń w miejsce Mandzelewskiego
66'Na trybunach szał radości, brawo RADOMIAK !!!
62' Gol LEANDRO, RADOMIAK - SIARKA 1:0
60'Laenadro fauluje w polu karnym Beszczyńskiego. Druga zmiana w Siarce, Stromecki w miejsce Jakubowskiego
59'Siarka co raz odważniej, Radomiak w defensywie. Z ostrego kąta Suchecki, pewnie w bramce Kula
55'Mecz się zaostrzył, sędzie sięga po żółte kartoniki, tym razem ukarany Zółta Suchecki. Zmiana w Siarce, Martuś w miejsce Buczka
52'Kontra gości, ale pewna interwencja Świdizkowskiego... kapitan Radomiaka ukarany Zółta za faul w środku pola
48'Dobry początek II połowy i Sulkowski wywalczył rzut rożny... Idealna piłka na głowę do Sylwestrzaka i gdy wszyscy widzieli piłkę w bramce ten strzelił obok słupka
46'Początek II połowy, jedna zmiana w Radomiaku, za kontuzjowanego Radeckiego na boisku Chrabąszcz
'KONIEC I POŁOWY, przy Narutowicza bez bramek
45'Sędzia dolicza 1 minutę
45'Z dystansu próbował Stępień, ale bardzo niecelnie. Na boisku leży Radecki i potrzebna pomoc, chwilowa przerwa w grze
39'Radecki z głowy po dośrodkowanie Sulkowskiego i mamy rzut rożny, Piąstkuje Beszczyński
37'Ależ okazję miał Brągiel, idealna piłka od Kwieka, Brągiel wpada w pole karne i zamiast w bramkę trafia obok, wielka szkoda, bo to najlepsza okazja dla naszego zespołu
36'Korner dla gości... bardzo dobra interwencja Świdzikowskiego
35'Bezpośrednie uderzenie Sulkowskiego i nasz obrońca trafia w nogi obrońców
34'Leandro faulowany z boku pola karnego i będzie dobra okazja dla naszego zespołu
32'Ostry faul Sulkowskiego, ale na szczęście bez kartki
31'Kościelny zgrywa do Buczka, ale strzał tego drugiego bardzo niecleny
28'Kibice szykują efektowną oprawę
26'Rzut wolny dla Siarki, dośrodkowanie Domańskiego, ale pewnie Cieciura
23'Najlepsza okazja Radomiaka, Leandro wychodzi sam na sam z Beszczyńskim i górą bramkarz Siarki
21'Kontra Radomiaka i Radecki zatrzymany faulem. Kolejny raz na strzał z dystansu zdecydował się Uliczny, ale tym razem za lekko i niecelnie
17'Indywidualna akcje Leandro, i Leo faulowany na 20 metrze przed bramką Siarki... Dośrodkowanie Sulkowskiego, z głowy strzela Świdzikowski i pewnie Beszczyński
15'Mandzelewski z narożnika pola karnego, ale bez problemów Kula
14'Oba zespoły na razie bardzo czujnie, z dużym respektem podeszły do tego meczu
11'Bardzo mocen uderzenie z dystansu Ulicznego i piłkę odbija Beszczyński, dobra akcja zielonych
5'Nieporozumienie obrońcy z bramkarzem, i bliski szczęścia Brągiel
3'Pierwsza akcja Siarki i wyjaśnia Sylwestrzak
2'Znakomita atmosfera na trybunach, pierwsza próba dwójkowej akcji Brągiel - Sulkowski
1'Zaczyna Siarka...
'Piłkarze już w tunelu, za chwilę zaczynamy...
'Powoli rozgrzewka obu zespołów dobiega końca i za 15 minut zaczynamy. Trybuny stadionu przy Narutowicza będą dziś wypełnione po przegi
'Znamy już składy w jakich zagrają oba zespoły
'Zapraszamy na relację live z meczu 11. kolejki Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg