10. Peter MAZAN Zółta 63'
22. Jakub ROLINC 61'

TRENER: Jerzy CYRAK
20. kolejka II liga - KATOWICE - środa, godz. 16:00

90+4'GolKoniec meczu. Druga porażka Radomiaka z rzędu.
90+3'Łączek ogrywa całą defensywę Radomiaka ale zabrakło mu chyba tlenu by pokonać Gostomskiego.
90'GolCztery minuty doliczone.
89'Nie ma gola...
88'CzerwonaRzut rożny wywalczył Winsztal.
87'Żak sam na sam z Gostomskim ale fatalnie pudłuje.
86'CzerwonaZmiana w ekipie gospodarzy. Barwiński wchodzi za Tarbisia.
84'ZółtaŻółta kartka dla Mazana.
83'Końcówka meczu wygląda tak jakby Rozwój nie miał siły atakować, a Radomiak nie miał siły się bronić.
80'CzerwonaOstatnia zmiana w Radomiaku. Winsztal za Jakubika.
78'CzerwonaMamy też zmianę w Rozwoju. Za Płonkę wchodzi Kuliński.
78'CzerwonaAkcja Rozwoju i mają gospodarze rzut rożny.
74'CzerwonaDruga zmiana w Rozwoju. Mońka zmienia Kowalskiego.
72'CzerwonaWykrakane... rzut rożny dla Radomiaka.
70'Mamy 70 minutę a w drugiej odsłonie nasz zespół praktycznie nie zbliżył się jeszcze na poważnie do pola karnego Rozwoju.
69'CzerwonaZmiana w drużynie gospodarzy. Czekaj zmienia Gancarczyka.
68'Rzut wolny dla Rozwoju. Dośrodkowuje Gancarczyk, przejmuje piłkę Radomiak.
63'CzerwonaKolejna zmiana. Mazan za Agu.
61'CzerwonaDwie zmiany w Radomiaku. Brągiel za Mikitę i Rolinc za Wróbla.
58'ZółtaAkcja Leandro, faul, rzut wolny i żółta kartka dla Gancarczyka.
54'Po rzucie wolnym Gostomski wespół z poprzeczką bramki ratuje Radomiaka przed utratą drugiego gola.
51'Na rozgrzewkę udają się Rolinc, Brągiel i Mazan.
46'ZółtaŻółta kartka dla Agu...
46'GolDruga połowa rozpoczęta. Bez zmian w obu ekipach.
45+1'GolKoniec pierwszej połowy. Jeden niecelny strzał Leandro to zbyt mało...
45'GolJedna minuta doliczona do pierwszej połowy.
43'Paszek spróbował zaskoczyć Gostomskiego strzałem zza pola karnego ale posłał piłkę wprost w jego ręce.
41'Piłkę po dośrodkowaniu Coliny łapie Golik.
41'CzerwonaMikita po kontrze wywalczył rzut rożny.
39'CzerwonaRzut rożny dla Radomiaka. Wrzuca Colina ale Rozwój wybija z własnego pola karnego.
36'Świdzikowski traci piłkę przed własnym polem karnym ale na szczęście Żak strzela niecelnie.
34'Dośrodkowanie Coliny ale bez efektu.
34'CzerwonaRzut rożny dla Radomiaka po zagraniu Leandro.
32'ZółtaŻółta kartka dla Żaka po faulu na Leo.
31'Kontratak Radomiaka ale dośrodkowanie Zająca dalekie od ideału i od bramki Golik.
30'Podniosła się do rozgrzewki cała ławka rezerwowych Radomiaka.
26'ZółtaŻółta kartka dla Zająca. Faule to niezbyt dobry sposób na przeciwnika...
25'CzerwonaRozwój w natarciu. Rzut rożny.
23'GolZ rzutu karnego Gostomskiego pokonuje Wróbel. Rozwój prowadzi.
22'ZółtaJakubik fauluje w polu karnym Radomiaka Kowalskiego i rzut karny dla Rozwoju.
19'Nie zmienia nic personalnie w składzie trener Cyrak. W środku pola pozostał Agu i Colina.
17'CzerwonaBezpośrednia czerwona kartka dla Bemby za faul na środku boiska. Radomiak w "10".
15'Po kwadransie, bez goli.
13'Szybki kontratak Radomiaka. Leandro strzelił zza pola karnego, ale niecelnie.
12'Wreszcie trochę dłużej przy piłce nasz zespół.
10'GolPierwszy spalony a na nim gracz Rozwoju Adam Żak.
9'Dośrodkowanie Gancarczyka wprost pod nogi Wróbla... z Radomiaka.
8'Rzut wolny z boku boiska dla gospodarzy. Będzie dośrodkowanie.
7'Wygrywa główkę Świdzikowski ale piłka w rękach Golika.
7'Teraz aut dla Radomiaka. Długi wrzut Jakubika.
6'Wreszcie Radomiak na połowie Rozwoju ale błąd przyjęcia piłki Mikity i z autu gospodarze.
5'Tym razem na chwilę wyjaśnił Klabnik, piłka trafiła do graczy Rozwoju, ale ostatecznie od bramki Gostomski.
5'CzerwonaPonownie wrzucał Gancarczyk i jeszcze jeden korner.
4'CzerwonaDośrodkowanie Gancarczyka i jeszcze jeden rzut rożny.
3'CzerwonaZnów ospale rozpoczyna mecz Radomiak. Rzut rożny dla Rozwoju.
1'Ojojoj było groźnie w polu karnym Radomiaka. Pada na murawę Tabiś po starciu ze Świdzikowskim, ale nie ma rzutu karnego. Ufff
1'GolMecz rozpoczęty!
'Na ławce rezerwowych dziś także po kontuzji Bartosz Skowron. Jest również Dariusz Brągiel.
'Dwie zmiany w wyjściowym składzie Radomiaka w porównaniu do ostatniego meczu. Brakuje pauzującego za kartki Damiana Szuprytowskiego, a także Petera Mazana (ławka rezerwowych). Są za to Chinonso Agu oraz Simon Colina.
'Zapraszamy na relację live z meczu 20. kolejki II ligi Rozwój Katowice - Radomiak Radom.