8. Patryk WINSZTAL 71'
77. Patryk MIKITA 56'

TRENER: Dariusz BANASIK
6. kolejka II liga - KATOWICE - sobota, godz. 17:00

90+4'GolKoniec meczu. Druga z rzędu porażka Radomiaka jeśli chodzi o mecze wyjazdowe.
90+3'GolSpalony po stronie Radomiaka.
90+2'Aut dla Radomiaka na wysokości pola karnego Rozwoju.
90+1'CzerwonaOstatnia zmiana w Rozwoju. Gembicki za Niedojada.
90'GolCztery minuty doliczone.
89'CzerwonaZmiana w Rozwoju. Kunka za Kulińskiego.
89'CzerwonaFilipowicz do Mikity i z trudem broni Golik. Rzut rożny.
88'Jeszcze rzut wolny i dośrodkowanie Radomiaka.
87'Strzał Makowskiego z dystansu, wysoko nad bramką.
86'ZółtaPotrojony Suchanek traci piłkę. Za chwilę Grudniewski otrzymuje żółtą kartkę.
85'"Szybciej, szybciej piłka" krzyczy trener Banasik. No właśnie...
84'Mikita fauluje bramkarza Rozwoju.
83'Niezłe dośrodkowanie Filipowicza ale nikt z niego nie korzysta.
82'CzerwonaJakubik wywalczył rzut rożny.
81'Co ciekawe Rozwój nie zamierza kurczliwie się bronić.
80'CzerwonaTeraz rożny dla Radomiaka. Strzał głową Klabnika ale zablokowany.
79'Obawialiśmy się że tak się to może skończyć.
77'GolKontratak Rozwoju. Łączek do Niedojada, Niedojad do Łączka i Rozwój prowadzi 1:0.
77'Makowski w pole karne do Suchanka ale szybszy Golik.
76'Od bramki zaczyna Haluch.
75'Wawszczyk faulowany we własnym polu karnym.
74'GolSpalony Wawszczyka...
73'Pierwszy kontakt z piłką Winsztala, aut dla Radomiaka.
72'Radomiak długo rozgrywał ale trochę nieporadnie.
71'CzerwonaZmiana ostatnia w Radomiaku. Winsztal za Leandro.
69'Kontuzjowany Leo oddaje jeszcze strzał, ale broni Golik.
68'Fauluje Filipowicz.
67'Utyka coś Leo i pokazuje zmianę, nie dobrze.
66'Podwojony Mikita dośrodkował, ale ba kontrę dla Rozwoju.
65'CzerwonaRzut rożny dla Rozwoju, dośrodkowanie i łapie piłkę Haluch, choć znów było groźnie.
64'CzerwonaZmiana w Rozwoju. Olszewski za Kaletkę. Tzw. wędka.
63'Naradza się sztab Radomiaka, jest o czym.
62'Strzał Suchanka z dystansu. Niecelny.
61'Kolejna bardzo dobra akcja Rozwoju i po raz kolejny o dużym szczęściu może mówić Radomiak.
60'Rozwój coraz odważniej, a liczyliśmy że to Radomiak tak zagra od początku drugiej odsłony.
59'Było groźnie w polu karnym Radomiaka po akcji Rozwoju ale na szczeście nikt nie trafił w piłkę.
58'Pośrodkowanie Leo na głowę Suchanka, ale ten nie złożył się dobrze do strzału i od bramki zacznie Golik.
57'CzerwonaW polu karnym Filipowicz i dobrze, mamy rzut rożny.
56'CzerwonaZmiana w Radomiaku, trzecia. Mikita za Rolinca.
55'Rozwój coraz odważniej.
54'Kapitalny strzał Płonki i poprzeczka ratuje Halucha. Dobitka jeszcze Kaletki i na linii broni Haluch.
53'Jakubik fauluje przed polem karnym Płonkę i będzie groźna sytuacja.
52'Dobra akcja Radomiaka zakończona dośrodkowaniem Suchanka, ale niestety niecelnym.
51'Leandro powalczył o pozycję przed polem karnym, oddał strzał ale niecelny.
50'Wykąpany Bruno Luz w czapce z daszkiem i telefonem komórkowym w ręku zasiadł na ławce rezerwowych...
49'Faulowany na środku boiska Leo.
48'ZółtaŻółta kartka dla Kaletki.
47'"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Radomiak gra..." śpiewają kibice Radomiaka w sektorze gości.
46'GolDruga połowa rozpoczęta.
46'CzerwonaDwie zmiany w Radomiaku. Filipowicz i Suchanek zmieniają Kaputa i Luza. Zaś w Rozwoju jedna zmiana. Na boisko za Baranowicza wchodzi Kaletka.
'Muszą przyspieszyć w drugiej odsłonie grę w ofensywie zieloni jeśli chcą zdobyć gola. A można to zrobić.
45+1'GolKoniec pierwszej połowy.
45'GolJedna minuta doliczona.
44'Teraz trochę przycisnął Radomiak ale po długim rozegraniu Jakubik fatalnie dośrodkowuje i od bramki Golik.
43'Dobre dośrodkowanie Wawszczyka ale na aut wybije piłkę Lepiarz.
42'Płonka fauluje Makowskiego ale bez kartki. "Same Neymary" - mówi jeden z kibiców Rozwoju.
41'ZółtaLeandro w polu karnym, dobry strzał broni Golik. Za chwilę Leo kręci jednego z zawodników gospodarzy, upada i ogląda żółtą kartkę za zdaniem sędziego symulowanie.
40'Jakubik głową do Halucha.
39'Piłka po dośrodkowaniu Kulińskiego opuściła plac gry i zacznie Haluch.
38'CzerwonaRozwój był bliski objęcia prowadzenia, ale zmierzającą do bramki piłkę po strzale Niedojada zdołał wybić na rzut rożny Grudniewski.
38'CzerwonaRzut rożny dla Rozwoju wywalczony przez Płonkę. Dośrodkowanie Kulińskiego ale łapie piłkę Haluch.
37'Dużo już tych kartek jak na taki mecz.
36'ZółtaPo żółtej kartce otrzymali również Makowski i Gałecki którzy zbyt agresywnie zareagowali na faul Leo.
35'ZółtaKontratak Radomiaka. Faulowany Leandro i żóta kartka dla Baranowicza.
34'CzerwonaRzut rożny dla Rozwoju po dobrej akcji.
33'ZółtaFaluje teraz Wawszczyk i żółta kartka dla niego.
32'Luz z Leandro, ale traci piłkę Leo.
31'W ataku pozycyjnym Radomiak, ale Makowski podaje do nikogo.
30'Strzał Wawszczyka z dystansu... fatalny.
29'Głośno motywuje swoich kolegów Michał Grudniewski.
28'Krótka przerwa w grze po starciu Rolinca z Lepiarzem.
27'Fauluje Wawszczyka Paszek.
26'Nieudana próba wyjścia z atakiem naszego zespołu.
25'Radomiak winien wrzucić drugi bieg, bowiem na razie gra zbyt statycznie w ataku a Rozwój jest spokojnie do napoczęcia.
24'Zamienili się stronami Luz z Leo, Leandro teraz na lewej stronie pomocy i już oddał strzał ale piłka nieznacznie minęła słupek.
23'ZółtaŻółta kartka dla Michała Kaputa.
22'Radomiak stara się grać dużo Bruno Luzem ale póki co ten nie radzi sobie tak dobrze jak byśmy oczekiwali.
21'Piłka w rękach Halucha, chyba po raz pierwszy.
20'Jakubik zza pola karnego po dośrodkowaniu Wawszczyka mocno, ale bardzo niecelnie.
19'Sfaulował Kulińskiego Luz i będzie dośrodkowanie graczy Rozwoju.
18'Poślizgnął się dwukrotnie Leo, szkoda.
17'Leo próbował coś wykombinować w polu karnym ale stracił piłke.
16'Tym razem faulowany Luz na własnej połowie. "Hej Neymar" - krzyczą miejscowi :)
15'Ostre wejście Wawszczyka i rzut wolny dla Rozwoju.
14'Pozycyjny atak Radomiaka ale Luz nieopanował futbolówki.
13'Strzał z dystansu Łączka, ale bardzo niecelnie.
12'Kolejny aut dla Rozwoju.
11'Kaput zatrzymuje akcję Rozwoju w naszym polu karnym.
10'Kila podań na jeden kontakt Radomiaka ale ostatecznie piłka w rękach Golika.
9'Wyprowadzający kontratak Rafał Makowski domagał się rzutu wolnego ale sędzia nie zagwizdał.
8'Dośrodkowanie Luza, strzał Leo głową obok bramki.
7'Teraz rzut wolny dla Radomiaka.
6'Kolejny rzut wolny dla Rozwoju, strzał głową ale obok bramki Halucha.
5'Teraz kontratak Rozwoju ale zatrzymuje go Kaput.
4'Pierwszy rzut wolny dla gospodarzy zakończony kontratakiem Radomiaka ale bronią się piłkarze Rozwoju.
3'Strzał z dystansu Szuprytowskiego i poprzeczka.
2'CzerwonaPierwszy rzut rożny dla gospodarzy ale bez konsekwencji dla Radomiaka.
1'GolMecz rozpoczęty.
'Jedna zmiana w wyjściowym składzie Radomiaka w porównaniu do ostatniego meczu. Za Mikitę gra dziś Rolinc.
'Zapraszamy na relację live z meczu 6. kolejki II ligi Rozwój Katowice - Radomiak Radom.