28. Paweł WOLSKI

TRENER: Verner LICZKA
28. kolejka II liga - TARNOBRZEG - sobota, godz. 17:00

'KONIEC MECZU, Radomiak wygrał z Siarką 4:2
90+3'Ostatnia zmiana w naszym zepsole, Gawron w miejsce Mikołajczaka
90'Bardzo mądra gra Radomiaka, kolejna zmiana w naszym zespole, Dubeń w miejsce Brągiela, Sędzia dolicza 3 minuty
88'Rzut rożny dla Siarki, wyjaśnia Jędrzejczyk
86'Zmiana w Siarce, Michalewski za Sucheckiego
85'Radomiak mądrze szanuje piłkę, druga zmiana w Radomiaku, Włodek Puton w miejsce Michaął Chrabąszcza
82'Kwiek dobrze opanował piłkę w polu karnym i Pawlus nogami broni strzał naszego pomocnika
81'Zmiana w Siarce, Krwaczyk za Buczka
80'Buczek fauluje Szadego i ogląda Zółta
77'Radecki przejmuje piłkę w środku pola, strzał z ostrego kąta w boczną siatkę
75'Bardzo dobra interwencja Szadego po strzale z głowy Sylwestrzaka
74'Kwiek za plecy obrońców w kierunku Brągiela, ale zbyt mocno i zacznie Palus
72'Mikołajczak faulowany praktycznie przy narożniku pola karnego Siarki i okazja przed naszym zespołem, złe dośrodkowanie Sulkowskiego
71'Stefanik po błędzie Sulkowskiego obok bramki
70'Sulkowski wygrał bardzo ważny podjedynek przed naszą bramką z Mandzelewskim i zacznie Szady
68'Niewiele zabrakło Mikołajczakowi by zamknąć podanie Radeckiego
66'Kolejna dobra akcja i Radecki wywalczył rzut rożny, Kościelny z głowy nad poprzeczką ale jeszcze jeden korner
63' Gol Odpowiedź Radomiaka i Kościelny zdobywa drugiego gola, Radomiak prowadzi 4:2
60'Kościelny faulowany na 25 metrze przed bramką Siarki, uderzał Chrabąszcz ale niecelnie
59'Jędrzejczyk wybija piłkę za boisko i korner dla Siarki, piąstkuje Szady
57'Dwójkowa akcja Kwiek - Mikołajczak, ale Kwiek na spalonym
52'Mocno poturbowany Kawiek w środku pola, Gol gol dla Siarki po błędzie Szadego, który nie załapał piłki, Chłoń 2:3
51'Strzał Buczka z ostrego kąta, ale pewnie Szady
49'Akcja Siarki lewą stroną, ale Chłoń na spalonym
48'Kolejna Zółta, tym razem ukarany Sulkowski
46'Zmiana w Radomiaku, Kwiek w miejsce Śliwińskiego, Dwie zmiany w Siarce, Mandzelewski w miejsce Głaza, Chłoń w miejsce Koczona
'KONIEC I POŁOWY, Radomiak prowadzi z Siarką 3:1
45'Sędzia dolicza 2 minuty
45'Chrabąszcz zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka przeleciała nad poprzeczką
41' Gol Wzorowa kontra Radomiaka i Śliwiński podwyższa na 3:1
40'Składna akcja Radomiaka zakończona mocnym strzałem Wasilewskiego, ale niecelny
36' Gol Sulkowski z karnego i Radomiak prowadzi 2:1
35'Rzut karny dla Radomiaka za zagranie ręką w polu karnym, Zółta dla Koczona
34'Zółta ukarany Waleńcik za faul na Śliwińskim, rzut wolny dla Radomiaka na 20 metrze prze bramką Siarki
32'Jędrzejczyk kasuje kontrę Siarki i ogląda Zółta
30'Faul Chrabąszcza w okolicach naszego pola karnego, okazja dla Siarki, pewnie w obronie Kościelny
29'Na stadion dotarli wkońcu kibice Radomiaka
26'Śwdzikowski z głowy wprost w Pawlusa
25'Śliwiński wychodzi sam na sam, ale bramkarz górą i tylko rzut rożny
22'Mikołajczak faulowanyna 20 metrze przed bramką Siarki, Sulkowski z wolnego wysoko nad bramką
20'Sporo fauli, ostrej gry z obu stron
16'Ofiarna interwencja Świdzikowskiego i Wasilewskiego, od bramki Szady
14' Gol Szybka odpowiedź Radomiaka i Kościelny z głowy doprowadza do remisu, 1:1
13'Dobra akcja zielonych i mamy korner
10'Zółta ukarany Śwdzikowski
8'Karny dla Siarki po faulu Jędrzejczyka na Buczku, Gol Stefanik 1:0
4'Faul Wasilewskiego z boku naszego pola karnego, będzie groźnie. Radomiak wybija piłkę..
1'Za kilka minut początek meczu