Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Sezon 2011/2012 - III liga


Runda wiosenna


Przybyli
Marek Kaliszewski (Pogoń Siedlce), Leândro Rosii Pereira (Zawisza Rzgów), Andrzej Wójcik (MLKS Żabno), Piotr Charzewski (Dolcan Ząbki), Paweł Matyga (juniorzy), Dawid Stawczyk (juniorzy), Rafał Gil (juniorzy)

Ubyli
Wojciech Wocial (Mazur Karczew), Mikołaj Tokaj (Start Otwock), Maciej Woźniak (Orzeł Wierzbica), Daniel Kołodziejczyk (Zwolenianka Zwoleń), Dariusz Rolak (Pilica Białobrzegi), Bartosz Kozieł (Szerniawa Nowy Wiśnicz)



Górny rząd od lewej: Marcin Figiel, Andrzej Wójcik, Maciej Świdzikowski, Dawid Stawczyk, Rafał Gil, Mateusz Radecki, Paweł Matyga, Aleksiej Dubina, Jacek Moryc.

Środkowy rząd od lewej: Piotr Wątorski (kierownik drużyny), Kacper Wnuk, Leândro Rossi Pereira, Kabir Ojikutu, Konrad Kapusta, Piotr Banasiak, Łukasz Skowron, Paweł Tarnowski, Piotr Wlazło, Zdzisław Radulski (masażysta), Cezary Romanowski (masażysta).

Dolny rząd od lewej: Marek Kaliszewski, Maciej Domański, Łukasz Szary, Grzegorz Tomala (trener bramkarzy), Armin Tomala (trener), Łukasz Wiśnik (asystent trenera), Piotr Charzewski, Mateusz Dąbrowski.

Runda jesienna


Przybyli
Wojciech Wocial (Start Otwock), Piotr Wlazło (Widzew Łódź), Mikołaj Tokaj (Start Otwock), Kabir Ojikutu (Ilanka Rzepin), Bartosz Kozieł (Warta Sieradz), Marcin Figiel (Odra Wodzisław Ślaski), Maciej Domański (Stal Mielec), Mateusz Dąbrowski (Arka Gdynia ME), Jacek Moryc (Start Otwock), Aleksiej Dubina (Pogoń Siedlce), Łukasz Skowron (Polonia Warszawa ME), Daniel Kołodziejczyk (juniorzy)

Ubyli
Piotr Skałbania (Orzeł Wierzbica), Michał Kucharczyk (Pilica Białobrzegi), Cezary Czpak (Orzeł Wierzbica), Patryk Zięba (Wulkan Zakrzew), Arkadiusz Oziewicz (Wulkan Zakrzew), Daniel Barzyński (Wulkan Zakrzew), Marcin Sikorski (Orzeł Wierzbica), Karol Mirowski (Orzeł Wierzbica), Piotr Kornacki (Polonia Bytom), Marcin Grunt (Zagłębie Sosnowiec), Andrzej Bednarz (?), Jakub Studziński (Oskar Przysucha), Michał Domański (Orzeł Wierzbica), Damian Stanisławski (Polonia Iłża), Grzegorz Gromadzki (Mazowsze Grójec), Damian Kaczor (Wulkan II Zakrzew), Piotr Szczodry (rezerwy)



Górny rząd od lewej: Jacek Moryc, Mikołaj Tokaj, Mateusz Radecki, Maciej Świdzikowski, Maciej Woźniak, Aleksiej Dubina, Marcin Figiel, Mateusz Dąbrowski.

Środkowy rząd od lewej: Paweł Tarnowski, Łukasz Szary, Łukasz Skowron, Daniel Kołodziejczyk, Piotr Banasiak, Dariusz Rolak, Kabir Ojikutu, Zdzisław Radulski (masażysta), Cezary Romanowski (masażysta), Piotr Wątorski (kierownik drużyny).

Dolny rząd od lewej: Piotr Wlazło, Maciej Domański, Wojciech Wocial, Dariusz Dźwigała (trener), Mariusz Chudziak (członek rady nadzorczej), Mirosław Hernik (właściciel klubu), Armin Tomala (asystent trenera), Kacper Wnuk, Krystian Puton, Bartosz Kozieł.
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • GKS Bełchatów
    34. kolejka II ligi
    0:0
    Radomiak Radom
    GKS Bełchatów - Radomiak Radom
Sobota, 2 czerwca 2018 - godz. 17:00
Radomiak nie zagra w barażu o I ligę. Zieloni w ostatnim meczu sezonu bezbramkowo zremisowali z GKS Bełchatów i dali się na finiszu wyprzedzić Garbarni, która pewnie wygrała w Puławach.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Znicz Pruszków00
2.Widzew Łódź00
3.Stal Stalowa Wola00
4.Skra Częstochowa00
5.Siarka Tarnobrzeg00
6.Ruch Chorzów00
7.Rozwój Katowice00
8.Resovia Rzeszów00
9.Radomiak Radom00
10.ROW Rybnik00
11.Pogoń Siedlce00
12.Olimpia Grudziądz00
13.Olimpia Elbląg00
14.Górnik Łęczna00
15.Gryf Wejherowo00
16.Elana Toruń00
17.Błękitni Stargard00
18.GKS Bełchatów0-2
NASTĘPNY MECZ
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak