Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Sezon 2013/2014 - II liga


Runda wiosenna


Przybyli
Michał Kula (Ethnikós Ássias), Dawid Marzec (Dalin Myślenice), Aleksiej Dubina (Ruch Zdzieszowiece), Bartosz Jaroch (Resovia Rzeszów), Michał Markowski (Zawisza Bydgoszcz), Piotr Robakowski (Arka II Gdynia), Grzegorz Wojdyga (Chojniczanka Chojnice), Dariusz Brągiel (Resovia Rzeszów), Marek Masiuda (Przedbój Wolbrom), Krzysztof Filipek (Huragan Morąg), Marcin Orłowski (Chojnicznka Chojnice)

Ubyli
Dominik Budzyński (Miedź Legnica), Łukasz Derbich (Pelikan Łowicz), Rafał Kalinowski, Maciej Wichtowski (Fogo Luboń), Michał Bojek (Broń Radom), Marcin Byszewski (Limanovia Limanowa), Paweł Czoska, Piotr Kornacki (Pilica Białobrzegi), Bartłomiej Michslski (Granat Skarżysko-Kamienna), Łukasz Cichos (Sokół Kleczew), Kacper Wnuk (Pilica Białobrzegi)



Górny rząd od lewej: Marcin Orłowski, Maciej Świdzikowski, Marek Masiuda, Michał Markowski, Mateusz Orzechowski, Szymon Stanisławski, Aleksiej Dubina.

Środkowy rząd od lewej: Piotr Nowocień (właściciel klubu), Krzysztof Filipek, Grzegorz Wojdyga, Patryk Wolski, Piotr Banasiak, Maciej Kolecki, Michał Kula, Bartosz Jaroch, Piotr Robakowski, Łukasz Białożyt, Piotr Wątorski (kierownik drużyny).

Dolny rząd od lewej: Cezary Romanowski (masażysta), Daniel Winiarski, Krystian Puton, Jakub Cieciura, Kordian Wójs (asystent trenera), Marcin Jałocha (trener), Tomasz Borkowski (trener bramkarzy), Leandro Rossi, Damian Szewczyk, Dariusz Brągiel, Zdzisław Radulski (masażysta).

Runda jesienna


Przybyli
Łukasz Skowron (Jagiellonia Białystok), Rafał Kalinowski (Chemik Police), Maciej Wichtowski (Warta Poznań), Michał Bojek (Legia Warszawa ME), Łukasz Białożyt (Jarota Jarocin), Bartłomiej Michalski (Siarka Tarnobrzeg), Paweł Czoska (Warta Poznań), Łukasz Cichos (Siarka Tarnobrzeg), Szymon Stanisławski (Beniaminek Radom), Patryk Wolski (Lech Poznań)

Ubyli
Michał Domański (Energia Kozienice), Aleksiej Dubina (Ruch Zdzieszowice), Kabir Ojikutu (Formacja Port 2000), Łukasz Wójcik (Pogoń Siedlce), Marcin Figiel (Dolcan Ząbki), Samuelson Odunka (Pogoń Siedlce), Sławomir Pach, Piotr Wlazło (Wisła Płock), Piotr Prędota (Stal Rzeszów)



Górny rząd od lewej: Rafał Gil, Łukasz Derbich, Mateusz Radecki, Rafał Kalinowski, Maciej Wichtowski, Włodzimierz Puton.

Środkowy rząd od lewej: Andrzej Wilkowski (kierownik techniczny), Piotr Wątroski (kierownik drużyny), Leandro Rossi, Bartłomiej Michalski, Łukasz Cichos, Piotr Banasiak, Łukasz Skowron, Daniel Ciach, Michał Bojek, Łukasz Białożyt, Zdzisław Radulski (masażysta), Cezary Romanowski (masażysta).

Dolny rząd od lewej: Marcin Byszewski, Krystian Puton, Piotr Kornacki, Jakub Cieciura, Mirosław Kosowski (asystent trenera), Janusz Niedźwiedź (trener), Maciej Świdzikowski, Damian Szewczyk, Kacper Wnuk, Paweł Czoska.
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Olimpia Grudziądz
    4. kolejka II ligi
    1:0
    Radomiak Radom
    Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom
Sobota, 11 sierpnia 2018 - godz. 18:00
Pierwszej porażki w sezonie doznali w Grudziądzu piłkarze Radomiaka. Zieloni po emocjonującym szczególnie w końcówce meczu ulegli Olimpii 0:1 tracąc gola po rzucie karnym.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Górnik Łęczna410
2.Siarka Tarnobrzeg49
3.Stal Stalowa Wola49
4.Olimpia Grudziądz49
5.Gryf Wejherowo48
6.Widzew Łódź47
7.Błękitni Stargard47
8.Radomiak Radom47
9.Elana Toruń47
10.GKS Bełchatów46
11.Znicz Pruszków44
12.ROW Rybnik43
13.Ruch Chorzów43
14.Olimpia Elbląg43
15.Rozwój Katowice43
16.Pogoń Siedlce42
17.Resovia Rzeszów41
18.Skra Częstochowa40
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Olimpia Elbląg
    Radomiak Radom
    5. kolejka II ligi
    vs
    Olimpia Elbląg
    Sobota, 18 sierpnia 2018 - godz. 18:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak