Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Sezon 2015/2016 - II liga


Runda wiosenna


Przybyli
Adrian Szady (Lech II Poznań), Michał Grudniewski (Legionovia Legionowo), Kamil Kościelny (Siarka Tarnobrzeg), Radosław Mikołajczak (Stal Stalowa Wola), Marcin Gawron (Lech II Poznań), Marek Dubeń (FC Nitra), Kamil Cupriak (Górnik Zabrze)

Ubyli
Karol Kucharski (Oskar Przysucha), Radosław Sylwestrzak (Siarka Tarnobrzeg), Krzysztof Napora (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Paweł Uliczny (Chełmianka Chełm)



Górny rząd od lewej: Marek Dubeń, Marcin Gawron, Maciej Świdzikowski, Mateusz Radecki, Norbert Jędrzejczyk, Krzysztof Ropski, Paweł Wolski, Michał Grudniewski, Kamil Cupriak, Przemysław Śliwiński.

Środkowy rząd od lewej: Chinonso Agu, Jakub Cieciura, Bartosz Sulkowski, Włodzimierz Puton, Piotr Banasiak, Michał Kula, Adrian Szady, Kamil Kościelny, Michał Chrabąszcz, David Kwiek, Leandro.

Dolny rząd od lewej: Cezary Romanowski (masażysta), Krystian Puton, Maciej Wasilewski, Zdzisław Radulski (masażysta), Jakub Studziński (trener bramkarzy), Jacek Magnuszewski (I trener), Mateusz Kozieł (asystent trenera), Mateusz Oszust (fizjoterapeuta), Piotr Wątorski (kierownik drużyny), Dariusz Brągiel, Radosław Mikołajczak, Andrzej Wilkowski (kierownik techniczny).

Runda jesienna


Przybyli
Norbert Jędrzejczyk (Wisła Puławy), Radosław Sylwestrzak (Formacja Port 2000 Mostki), Maciej Wasilewski (Wigry Suwałki), Michał Chrabąszcz (Siarka Tarnobrzeg), Krzysztof Napora (Nadwiślan Góra), Paweł Uliczny (Śląska II Wrocław), Paweł Wolski (Legionovia Legionowo), David Kwiek (Widzew Łódź), Krzysztof Ropski (Unia Tarnów)

Ubyli
Rafał Czubak, Patryk Wolski (Centrum Radom), Szymon Stanisławski (GKS Bełchatów), Aleksiej Dubina (Pilica Białobrzegi), Kacper Wnuk (Oskar Przysucha), Rafał Stróżka (Energia Kozienice), Michał Janik (Szydłowianka Szydłowiec), Michał Kiełtyka (Concordia Elbląg), Daniel Winiarski (Drogowiec Jedlińsk), Daniel Barzyński (Pilica Białobrzegi), Wojciech Serodziński (Energia Kozienice), Maciej Filipowicz (Pilica Białobrzegi)



Górny rząd od lewej: Radosław Sylwestrzak, Krzysztof Ropski, Paweł Wolski, Maciej Świdzikowski, Mateusz Radecki, Norbert Jędrzejczyk, Karol Kucharski, Przemysław Śliwiński, Rafał Stróżka.

Środkowy rząd od lewej: Cezary Romanowski (masażysta), Chinonso Agu, Jakub Cieciura, Maciej Filipowicz, Michał Janik, Piotr Banasiak, Michał Kula, Paweł Uliczny, Michał Chrabąszcz, Włodzimierz Puton, Leandro Rossi, Andrzej Wilskowski (kierownik techniczny).

Dolny rząd od lewej: Krystian Puton, Maciej Wasilewski, Krzysztof Napora, Edward Minda (trener bramkarzy), Jacek Magnuszewski (I trener), Piotr Wątroski (II trener/kierownik drużyny), Mateusz Kozieł (trener przygotowania fizycznego), Dariusz Brągiel, Bartosz Sulkowski, David Kwiek.
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    21. kolejka II ligi
    4:2
    Olimpia Grudziądz
    Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz
Niedziela, 2 grudnia 2018 - godz. 13:00
W ostatni meczu w 2018 roku Radomiak wygrał z Olimpią Grudziądz 4:2 i został nowym liderem tabeli. Hat-tricka ustrzelił Leandro, a jedno trafienie dołożył Dominik Sokół.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Radomiak Radom2141
2.Widzew Łódź2039
3.Elana Toruń2136
4.GKS Bełchatów2134
5.Górnik Łęczna2134
6.Stal Stalowa Wola2131
7.Olimpia Grudziądz2131
8.Resovia Rzeszów2029
9.Skra Częstochowa2128
10.Znicz Pruszków2127
11.Gryf Wejherowo2126
12.Ruch Chorzów2125
13.Błękitni Stargard2124
14.Pogoń Siedlce2123
15.Siarka Tarnobrzeg2021
16.Rozwój Katowice2121
17.ROW Rybnik2018
18.Olimpia Elbląg1917
NASTĘPNY MECZ
  • Olimpia Elbląg - Radomiak Radom
    Olimpia Elbląg
    22. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota/Niedziela, 2-3 marca 2019 - godz.
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak