Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Sezon 2015/2016 - II liga


Runda wiosenna


Przybyli
Adrian Szady (Lech II Poznań), Michał Grudniewski (Legionovia Legionowo), Kamil Kościelny (Siarka Tarnobrzeg), Radosław Mikołajczak (Stal Stalowa Wola), Marcin Gawron (Lech II Poznań), Marek Dubeń (FC Nitra), Kamil Cupriak (Górnik Zabrze)

Ubyli
Karol Kucharski (Oskar Przysucha), Radosław Sylwestrzak (Siarka Tarnobrzeg), Krzysztof Napora (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Paweł Uliczny (Chełmianka Chełm)



Górny rząd od lewej: Marek Dubeń, Marcin Gawron, Maciej Świdzikowski, Mateusz Radecki, Norbert Jędrzejczyk, Krzysztof Ropski, Paweł Wolski, Michał Grudniewski, Kamil Cupriak, Przemysław Śliwiński.

Środkowy rząd od lewej: Chinonso Agu, Jakub Cieciura, Bartosz Sulkowski, Włodzimierz Puton, Piotr Banasiak, Michał Kula, Adrian Szady, Kamil Kościelny, Michał Chrabąszcz, David Kwiek, Leandro.

Dolny rząd od lewej: Cezary Romanowski (masażysta), Krystian Puton, Maciej Wasilewski, Zdzisław Radulski (masażysta), Jakub Studziński (trener bramkarzy), Jacek Magnuszewski (I trener), Mateusz Kozieł (asystent trenera), Mateusz Oszust (fizjoterapeuta), Piotr Wątorski (kierownik drużyny), Dariusz Brągiel, Radosław Mikołajczak, Andrzej Wilkowski (kierownik techniczny).

Runda jesienna


Przybyli
Norbert Jędrzejczyk (Wisła Puławy), Radosław Sylwestrzak (Formacja Port 2000 Mostki), Maciej Wasilewski (Wigry Suwałki), Michał Chrabąszcz (Siarka Tarnobrzeg), Krzysztof Napora (Nadwiślan Góra), Paweł Uliczny (Śląska II Wrocław), Paweł Wolski (Legionovia Legionowo), David Kwiek (Widzew Łódź), Krzysztof Ropski (Unia Tarnów)

Ubyli
Rafał Czubak, Patryk Wolski (Centrum Radom), Szymon Stanisławski (GKS Bełchatów), Aleksiej Dubina (Pilica Białobrzegi), Kacper Wnuk (Oskar Przysucha), Rafał Stróżka (Energia Kozienice), Michał Janik (Szydłowianka Szydłowiec), Michał Kiełtyka (Concordia Elbląg), Daniel Winiarski (Drogowiec Jedlińsk), Daniel Barzyński (Pilica Białobrzegi), Wojciech Serodziński (Energia Kozienice), Maciej Filipowicz (Pilica Białobrzegi)



Górny rząd od lewej: Radosław Sylwestrzak, Krzysztof Ropski, Paweł Wolski, Maciej Świdzikowski, Mateusz Radecki, Norbert Jędrzejczyk, Karol Kucharski, Przemysław Śliwiński, Rafał Stróżka.

Środkowy rząd od lewej: Cezary Romanowski (masażysta), Chinonso Agu, Jakub Cieciura, Maciej Filipowicz, Michał Janik, Piotr Banasiak, Michał Kula, Paweł Uliczny, Michał Chrabąszcz, Włodzimierz Puton, Leandro Rossi, Andrzej Wilskowski (kierownik techniczny).

Dolny rząd od lewej: Krystian Puton, Maciej Wasilewski, Krzysztof Napora, Edward Minda (trener bramkarzy), Jacek Magnuszewski (I trener), Piotr Wątroski (II trener/kierownik drużyny), Mateusz Kozieł (trener przygotowania fizycznego), Dariusz Brągiel, Bartosz Sulkowski, David Kwiek.
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    15. kolejka II ligi
    3:2
    Pogoń Siedlce
    Radomiak Radom - Pogoń Siedlce
Sobota, 20 października 2018 - godz. 15:00
Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli w sobotę przy Narutowicza piłkarze Radomiaka. Po dwóch porażkach z rzędu, zieloni wygrali z Pogonią Siedlce 3:2. Gole dla naszego zespołu strzelili Leandro (dwa) i Jakub Rolinc.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Widzew Łódź1536
2.Elana Toruń1429
3.GKS Bełchatów1525
4.Olimpia Grudziądz1524
5.Radomiak Radom1424
6.Stal Stalowa Wola1523
7.Górnik Łęczna1523
8.Znicz Pruszków1521
9.Siarka Tarnobrzeg1518
10.Ruch Chorzów1417
11.Resovia Rzeszów1517
12.Błękitni Stargard1417
13.Gryf Wejherowo1516
14.ROW Rybnik1516
15.Pogoń Siedlce1515
16.Olimpia Elbląg1514
17.Skra Częstochowa1514
18.Rozwój Katowice1513
NASTĘPNY MECZ
  • Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom
    Siarka Tarnobrzeg
    16. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 27 października 2018 - godz. 14:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak