Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Sezon 2017/2018 - II liga


Runda wiosenna


Przybyli
Artur Haluch (Ursus Warszawa), Bartosz Skowron (Chojniczanka Chojnice - wypożyczenie), Mateusz Zając (Legionovia Legionowo), Damian Szuprytowski (Olimpia Elbląg), Jakub Wróbel (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Patryk Mikita (Siarka Tarnobrzeg)

Ubyli
Filip Adamczyk (JKS Jarosław - wypożyczenie), Adrian Gapczyński (Victoria Sulejówek), Kamil Cupriak (Siarka Tarnobrzeg), Rafał Stróżka (Pilica Białobrzegi - wypożyczenie), Szymon Stanisławski (Orlęta Radzyń Podlaski - wypożyczenie), Adam Wolak (Sokół Ostróda)



Górny rząd od lewej: Jakub Rolinc, Michał Grudniewski, Martin Klabnik, Karol Hodowany, Damian Jakubik, Patryk Mikita, Maciej Świdzikowski, Patryk Winsztal, Jakub Wróbel.

Środkowy rząd od lewej: Maciej Filipowicz, Leandro Rossi Pereira, Dawid Jabłoński, Bartosz Skowron, Artur Haluch, Hubert Gostomski, Kacper Kowalczyk, Dominik Sokół, Kamil Gilewski, Chinonso Agu, Peter Mazan.

Dolny rząd od lewej: Dariusz Brągiel, Damian Szuprytowski, Andrzej Wilkowski (kierownik techniczny), Jakub Studziński (trener bramkarzy), Grzegorz Opaliński (asystent trenera), Jerzy Cyrak (I trener), Sebastian Rybak (asystent trenera), Kamil Pyrka (fizjoterapeuta), Cezary Romanowski (masażysta), Zdzisław Radulski (masażysta), Matthieu Bemba, Simon Colina.

Runda jesienna


Przybyli
Hubert Gostomski (Jagiellonia Białystok - wypożyczenie), Adrian Gapczyński (Świt NDM), Karol Hodowany (Chrobry Głogów), Damian Jakubik (Znicz Pruszków), Martin Klabnik (MFK Frýdek-Místek), Dawid Jabłoński (Świt NDM), Adam Wolak (KS Chwaszczyno - wypożyczenie), Peter Mazan (Raków Częstochowa), Jakub Rolinc (1.FC Tatran Prešov)

Ubyli
Adrian Szady (Sokół Kleczew), Piotr Banasiak (Pilica Nowe Miasto), Piotr Gurzęda, Kamil Kościelny (Wigry Suwałki), Mateusz Spychała (Wigry Suwałki - wypożyczenie), Tomasz Lisowski, Bartosz Sulkowski (Wisła Puławy), Bartosz Zakrzewski (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - wypożyczenie), David Kwiek (Resovia Rzeszów), Radosław Mikołajczak (Gwardia Koszalin), Mateusz Stąporski (Stal Stalowa Wola), Damian Szpak, Paweł Tarnowski (Znicz Pruszków), Maciej Wojczuk (Podlasie Biała Podlaska)



Górny rząd od lewej: Adam Wolak, Karol Hodowany, Maciej Świdzikowski, Michał Grudniewski, Martin Klabnik, Szymon Stanisławski, Bartosz Zakrzewski, Patryk Winsztal, Dominik Sokół.

Środkowy rząd od lewej: Maciej Filipowicz, Dawid Jabłoński, Adrian Gapczyński, Kamil Cupriak, Filip Adamczyk, Hubert Gostomski, Kacper Kowalczyk, Damian Jakubik, Rafał Stróżka, Leandro, Peter Mazan.

Dolny rząd od lewej: Dariusz Brągiel, Chinonso Agu, Cezary Romanowski (masażysta), Maciej Daszkiewicz (asystent trenera), Jakub Studziński (trener bramkarzy), Jerzy Cyrak (I trener), Sebastian Rybak (asystent trenera), Andrzej Wilkowski (kierownik techniczny), Zdzisław Radulski (masażysta), Matthieu Bemba, Simon Colina.
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    13. kolejka II ligi
    0:1
    Widzew Łódź
    Radomiak Radom - Widzew Łódź
Sobota, 6 października 2018 - godz. 15:30
W hicie 13. kolejki Radomiak przegrał z liderem tabeli, Widzewem Łódź 0:1. Gola na wagę zwycięstwa strzelił w 40. minucie Dario Kristo. To pierwsza porażka zielonych w tym sezonie przy Narutowicza.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Widzew Łódź1433
2.Elana Toruń1328
3.GKS Bełchatów1424
4.Olimpia Grudziądz1424
5.Radomiak Radom1321
6.Znicz Pruszków1421
7.Górnik Łęczna1420
8.Stal Stalowa Wola1420
9.Siarka Tarnobrzeg1418
10.Błękitni Stargard1317
11.Ruch Chorzów1317
12.Gryf Wejherowo1416
13.ROW Rybnik1415
14.Pogoń Siedlce1415
15.Resovia Rzeszów1414
16.Olimpia Elbląg1413
17.Skra Częstochowa1411
18.Rozwój Katowice1410
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Pogoń Siedlce
    Radomiak Radom
    15. kolejka II ligi
    vs
    Pogoń Siedlce
    Sobota, 20 października 2018 - godz. 15:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak