Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Sezon 2017/2018 - II liga


Runda wiosenna


Przybyli
Artur Haluch (Ursus Warszawa), Bartosz Skowron (Chojniczanka Chojnice - wypożyczenie), Mateusz Zając (Legionovia Legionowo), Damian Szuprytowski (Olimpia Elbląg), Jakub Wróbel (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Patryk Mikita (Siarka Tarnobrzeg)

Ubyli
Filip Adamczyk (JKS Jarosław - wypożyczenie), Adrian Gapczyński (Victoria Sulejówek), Kamil Cupriak (Siarka Tarnobrzeg), Rafał Stróżka (Pilica Białobrzegi - wypożyczenie), Szymon Stanisławski (Orlęta Radzyń Podlaski - wypożyczenie), Adam Wolak (Sokół Ostróda)



Górny rząd od lewej: Jakub Rolinc, Michał Grudniewski, Martin Klabnik, Karol Hodowany, Damian Jakubik, Patryk Mikita, Maciej Świdzikowski, Patryk Winsztal, Jakub Wróbel.

Środkowy rząd od lewej: Maciej Filipowicz, Leandro Rossi Pereira, Dawid Jabłoński, Bartosz Skowron, Artur Haluch, Hubert Gostomski, Kacper Kowalczyk, Dominik Sokół, Kamil Gilewski, Chinonso Agu, Peter Mazan.

Dolny rząd od lewej: Dariusz Brągiel, Damian Szuprytowski, Andrzej Wilkowski (kierownik techniczny), Jakub Studziński (trener bramkarzy), Grzegorz Opaliński (asystent trenera), Jerzy Cyrak (I trener), Sebastian Rybak (asystent trenera), Kamil Pyrka (fizjoterapeuta), Cezary Romanowski (masażysta), Zdzisław Radulski (masażysta), Matthieu Bemba, Simon Colina.

Runda jesienna


Przybyli
Hubert Gostomski (Jagiellonia Białystok - wypożyczenie), Adrian Gapczyński (Świt NDM), Karol Hodowany (Chrobry Głogów), Damian Jakubik (Znicz Pruszków), Martin Klabnik (MFK Frýdek-Místek), Dawid Jabłoński (Świt NDM), Adam Wolak (KS Chwaszczyno - wypożyczenie), Peter Mazan (Raków Częstochowa), Jakub Rolinc (1.FC Tatran Prešov)

Ubyli
Adrian Szady (Sokół Kleczew), Piotr Banasiak (Pilica Nowe Miasto), Piotr Gurzęda, Kamil Kościelny (Wigry Suwałki), Mateusz Spychała (Wigry Suwałki - wypożyczenie), Tomasz Lisowski, Bartosz Sulkowski (Wisła Puławy), Bartosz Zakrzewski (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - wypożyczenie), David Kwiek (Resovia Rzeszów), Radosław Mikołajczak (Gwardia Koszalin), Mateusz Stąporski (Stal Stalowa Wola), Damian Szpak, Paweł Tarnowski (Znicz Pruszków), Maciej Wojczuk (Podlasie Biała Podlaska)



Górny rząd od lewej: Adam Wolak, Karol Hodowany, Maciej Świdzikowski, Michał Grudniewski, Martin Klabnik, Szymon Stanisławski, Bartosz Zakrzewski, Patryk Winsztal, Dominik Sokół.

Środkowy rząd od lewej: Maciej Filipowicz, Dawid Jabłoński, Adrian Gapczyński, Kamil Cupriak, Filip Adamczyk, Hubert Gostomski, Kacper Kowalczyk, Damian Jakubik, Rafał Stróżka, Leandro, Peter Mazan.

Dolny rząd od lewej: Dariusz Brągiel, Chinonso Agu, Cezary Romanowski (masażysta), Maciej Daszkiewicz (asystent trenera), Jakub Studziński (trener bramkarzy), Jerzy Cyrak (I trener), Sebastian Rybak (asystent trenera), Andrzej Wilkowski (kierownik techniczny), Zdzisław Radulski (masażysta), Matthieu Bemba, Simon Colina.
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Widzew Łódź
    30. kolejka II ligi
    0:0
    Radomiak Radom
    Widzew Łódź - Radomiak Radom
Środa, 24 kwietnia 2019 - godz. 19:05
W hicie 30. kolejki Radomiak bezbramkowo zremisował w Łodzi z Widzewem. Gospodarze w 6. minucie nie wykorzystali rzutu karnego (Daniel Mąka nie trafił w bramkę).
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Radomiak Radom3055
2.Widzew Łódź3051
3.GKS Bełchatów3051
4.Olimpia Grudziądz3050
5.Elana Toruń3050
6.Pogoń Siedlce3044
7.Stal Stalowa Wola3044
8.Górnik Łęczna3043
9.Resovia Rzeszów3043
10.Znicz Pruszków3040
11.Skra Częstochowa3039
12.Błękitni Stargard3033
13.Siarka Tarnobrzeg3033
14.Olimpia Elbląg3033
15.Gryf Wejherowo3033
16.Ruch Chorzów3031
17.Rozwój Katowice3030
18.ROW Rybnik3029
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Błękitni Stargard
    Radomiak Radom
    31. kolejka II ligi
    vs
    Błękitni Stargard
    Niedziela, 28 kwietnia 2019 - godz. 17:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak