Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!
FOTORELACJE
Warta Poznań - Radomiak Radom

20 maja 2018 | 13:41
Tylko gospodarze po końcowym gwizdku sędziego mieli powody do zadowolenia i to podwójne. Fotorelacja z meczu z Wartą Poznań.
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg

14 maja 2018 | 02:00
Dwie do przerwy, dwie po przerwie i w pełni udana rehabilitacja za środową porażkę. "WALCZ ERKAESIE!". Fotorelacja z meczu z Olimpią Elbląg.
ŁKS Łódź - Radomiak Radom

10 maja 2018 | 02:02
Jedynym, który do Łodzi zabrał formę był Hrabia Zdzisław Radulski, ale to zbyt mało by myśleć o punktach. Fotorelacja z meczu z ŁKS Łódź.
Radomiak Radom - Znicz Pruszków

05 maja 2018 | 23:42
Długo wyczekiwane zwycięstwo stało się faktem. Trzy punkty zostały w Radomiu. Fotorelacja z meczu ze Zniczem Pruszków.
Broń Radom - Radomiak Radom (2005r)

05 maja 2018 | 12:30
Wysokie zwycięstwo na otwarcie weekendu odnieśli walczący o awans na szczebel wojewódzki młodziki Radomiaka (2005r). Fotorelacja z wygranych przez zielonych 6:1 derbów z Bronią.
Orzeł Wierzbica - Radomiak II Radom

02 maja 2018 | 20:43
Siódmy mecz i siódme wiosenne zwycięstwo. Fotorelacja z meczu "dwójki" z Orłem Wierzbica
GKS Jastrzębie - Radomiak Radom

29 kwietnia 2018 | 02:17
"Przyjechali, odjechali i trzy punkty...!" - poleciało po ostatnim gwizdku z sektora gości w Jastrzębiu. Fotorelacja z meczu z GKS Jastrzębie.
Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

21 kwietnia 2018 | 21:12
Piękna pogoda, niezła frekwencja, kibice gości, cztery gole i tylko brak zwycięstwa. Fotorelacja z meczu ze "Stalówką".
Gracja Tczów - Radomiak II Radom

18 kwietnia 2018 | 20:46
Wygrana w Tczowie to czwarte wiosenne zwycięstwo "dwójki". Fotorelacja z meczu z Gracją Tczów.
Błękitni Stargard - Radomiak Radom

16 kwietnia 2018 | 21:42
Daleki Stargard dalej niezdobyty. Błękitni lepsi o jedną bramkę od Radomiaka w poniedziałkowym starciu. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z meczu.
Radomiak II Radom - Centrum Radom

15 kwietnia 2018 | 14:22
Wygrana z Centrum to dla Radomiaka II trzecie wiosenne zwycięstwo. Fotorelacja z niedzielnego meczu.
Radomiak Radom - Gwardia Koszalin

12 kwietnia 2018 | 00:01
Seria porażek przerwana, zaległości odrobione na piątkę. Fotorelacja z meczu z Gwardią Koszalin.
Radomiak Radom - Gryf Wejherowo

07 kwietnia 2018 | 22:36
Nie był to udany powrót Radomiaka na Narutowicza. Zieloni doznali trzeciej porażki wiosną. Fotorelacja z meczu z Gryfem Wejherowo.
Z wizytą przy Struga - 04.04.2018 [FOTO]

05 kwietnia 2018 | 11:10
Systematycznie do przodu posuwają się prace na placu budowy nowego stadionu Radomiaka. W rozwinięciu fotorelacja ze środowej wizyty przy ul. Struga po blisko dwumiesięcznej przerwie.
Rozwój Katowice - Radomiak Radom

05 kwietnia 2018 | 00:06
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdowego meczu Radomiaka w Katowicach. Mimo środka tygodnia w sektorze gości nie zabrakło kibiców Radomiaka.
MKS Kluczbork - Radomiak Radom

01 kwietnia 2018 | 20:18
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdowego meczu Radomiaka w Kluczborku. Szczególnie warta uwagi jest oprawa zaprezentowana przez kibiców zielonych.
Szydłowianka Szydłowiec - Radomiak II Radom

31 marca 2018 | 02:53
Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z zakończonego pewnym zwycięstwem inaugurującego rundę wiosenną meczu rezerw Radomiaka w Szydłowcu.
ROW Rybnik - Radomiak Radom

17 marca 2018 | 23:00
Zachęcamy do oglądania fotorelacji z wyjazdowego meczu Radomiaka w Rybniku. Zieloni pokonali ROW w iście zimowej scenerii 2:1.
Trening Radomiaka - 14 marca 2018

14 marca 2018 | 13:52
Po długich tygodniach trenowania i grania na sztucznej nawierzchni piłkarze Radomiaka przenieśli się w końcu na trawiaste boisko przy Struga.
Radomiak Radom - Legionovia Legionowo

11 marca 2018 | 20:36
Zachęcamy do oglądania fotorelacji z udanej inauguracji rundy wiosennej II ligi w wykonaniu Radomiaka. Zieloni pokonali Legionovię 4:2.

Sobota, 19 maja 2018 - godz. 17:00
Bez punktów wrócili z Poznania piłkarze Radomiaka. Warta po golu Przemysława Kity w 46. minucie wygrała 1:0 i po końcowym gwizdku świętowała awans do I ligi. Zieloni definitywnie stracili szanse na podium.