Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!
FOTORELACJE
Radomiak Radom - Resovia Rzeszów

23 września 2018 | 01:57
Pierwszy z trzech najciekawszych meczów w 2018 roku w Radomiu za nami. Fotorelacja z meczu z Resovią Rzeszów.
Przemarsz kibiców na mecz z Resovią

22 września 2018 | 21:45
Kilkusetosobowym przemarszem spod fontann udali się w stronę stadionu na mecz z Resovią kibice Radomiaka. Fotorelacja z przemarszu.
ROW Rybnik - Radomiak Radom

16 września 2018 | 12:17
Zwycięstwo w Rybniku było na wyciągnięcie ręki. Zieloni przywieźli jednak tylko jeden punkt. Fotorelacja z meczu z ROW-em Rybnik.
Premiera książki "Hrabia Dusz"

14 września 2018 | 21:18
Jak na wyjątkowego bohatera przystało, premiera książki "Hrabia Dusz" miała wyjątkową i godną oprawę. Fotorelacja z wieczoru z Hrabią Zdzisławem Radulskim.
Radomiak Radom - Gryf Wejherowo

09 września 2018 | 00:14
Po Skrze, Olimpii i Zniczu kolejny zespół wyjechał z Radomia bez punktów i bez bramki, ale za to z bagażem goli. Fotorelacja z meczu z Gryfem Wejherowo.
Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

02 września 2018 | 11:12
Trzeci wyjazd i trzeci raz bez zwycięstwa. Zieloni na kameralnym obiekcie "Izo Arena" podzielili się punktami ze "Stalówką". Fotorelacja z meczu Stal - Radomiak.
Radomiak Radom - Znicz Pruszków

27 sierpnia 2018 | 11:40
Udanie sierpniowe granie zakończył Radomiak. Zieloni odnieśli przy Narutowicza drugie wysokie zwycięstwo. Fotorelacja z meczu ze Zniczem Pruszków.
Rozwój Katowice - Radomiak Radom

23 sierpnia 2018 | 12:05
Środowa kolejka nie była udana dla Radomiaka. Po efektownej wygranej z Olimpią tym razem nasz zespół doznał porażki. Fotorelacja z meczu z Rozwojem.
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg

19 sierpnia 2018 | 11:57
Po raz kolejny mile wizyty w Radomiu nie będzie wspominać Olimpia Elbląg. Radomiak odprawił gości z bagażem pięciu goli. Fotorelacja z meczu z Olimpią.
Radomiak Radom - GKS Bełchatów

05 sierpnia 2018 | 12:18
Bardzo ambitna postawa Radomiaka mimo gry w osłabieniu i wywalczone jedno "oczko". Fotorelacja z meczu z GKS Bełchatów.
Ruch Chorzów - Radomiak Radom

29 lipca 2018 | 14:00
Po 12 latach Radomiak ponownie zawitał na stadion przy ul. Cichej w Chorzowie i odniósł pewne zwycięstwo. Fotorelacja z wygranego meczu z "Niebieskimi".
Legia Warszawa - Radomiak Radom

07 lipca 2018 | 12:23
Przed rokiem przy Narutowicza, tym razem przy Łazienkowskiej zagrał Radomiak z Legią. Fotorelacja z zakończonego bezbramkowym remisem sparingu.
Z wizytą przy Struga - 02.07.2018 [FOTO]

02 lipca 2018 | 22:39
Bardzo dużo w ostatnim czasie zmieniło się na placu budowy nowego stadionu Radomiaka. W rozwinięciu fotorelacja z poniedziałkowej wizyty przy ul. Struga równo po trzymiesięcznej przerwie.
Radomiak II Radom - Proch Pionki

03 czerwca 2018 | 21:28
W niedzielę były już powody do radości, bo drugi zespół Radomiaka stanął na wysokości zadania i wywalczyła awans do IV ligi. Fotorelacja z meczu z Prochem Pionki.
GKS Bełchatów - Radomiak Radom

03 czerwca 2018 | 20:48
To była smutna sobota w Bełchatowie. Sezon dla Radomiaka zakończył się klapą. Fotorelacja z meczu z GKS Bełchatów.
Radomiak Radom - Wisła Puławy

27 maja 2018 | 09:20
W ósmym kolejnym meczu Radomiak nie znalazł sposobu na wygranie z Wisłą Puławy. Fotorelacja z sobotniego meczu z Wiślakami.
Warta Poznań - Radomiak Radom

20 maja 2018 | 13:41
Tylko gospodarze po końcowym gwizdku sędziego mieli powody do zadowolenia i to podwójne. Fotorelacja z meczu z Wartą Poznań.

14 maja 2018 | 02:00
Dwie do przerwy, dwie po przerwie i w pełni udana rehabilitacja za środową porażkę. "WALCZ ERKAESIE!". Fotorelacja z meczu z Olimpią Elbląg.
ŁKS Łódź - Radomiak Radom

10 maja 2018 | 02:02
Jedynym, który do Łodzi zabrał formę był Hrabia Zdzisław Radulski, ale to zbyt mało by myśleć o punktach. Fotorelacja z meczu z ŁKS Łódź.

Sobota, 22 września 2018 - godz. 15:00
Trwa znakomita seria Radomiaka w meczach przed własną publicznością. Tym razem zieloni po golach Szuprytowskiego, Luza, Filipowicz, Leandro i Winsztala rozbili Resovię 5:0.