Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Wlazło nie pojechał do Łodzi. Czpak wznowił treningi

07-07-2009 14:04 [źródło: Własne]
Pomocnik Radomiaka Piotr Wlazło otrzymał zaproszenie na kolejne treningi z drugą drużyną Widzewa Łódź, jednak nie otrzymał zgody na wyjazd do Łodzi od włodarzy klubu ze Struga. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zawodnicy mieli możliwość wyjazdu do innych klubów do 6. lipca. W dniu dzisiejszym zajęcia z Radomiakiem wznowił napastnik Cezary Czpak, któremu umowa z zielonymi wygasła z końcem czerwca.

- Jetem gotowy do wyjazdu do Łodzi, ale czekam na decyzję klubu - mówił tuż przed dzisiejszym treningiem Piotr Wlazło. Działacze klubu ze Struga nie wyrazili zgody na kolejny wyjazd piłkarza (tym razem miałby on trwać do końca tygodnia) i zawodnik trenował z Radomiakiem. - Piotrek był w Łodzi wystarczająco długo, żeby przekonać do siebie prezesów i trenera Widzewa. Nie możemy pozwolić sobie na takie traktowanie klubu, a przede wszystkim zawodnika - argumentuje decyzję klubu prezes Łukasz Podlewski.

Po wczorajszej rozmowie z trenerem Rotem zajęcia z drużyną wznowił Cezary Czpak, który jeśli dogada się z władzami klubu to zostanie w Radomiaku. Na dzisiejszym treningu zabrakło testowanego Klaudiusza Łatkowskiego, który do środy ma się określić odnośnie swojej przyszłości w Radomiaku. - Z tego co wiem jest zadowolony z możliwości gry u nas i podoba mu się w Radomiaku, tym bardziej, że miałby blisko do domu - informuje szkoleniowiec Jerzy Rot.

Jutro zawodnicy zamiast treningu rozegrają wewnętrzną gierkę w Jastrzębi koło Radomia. W sobotę trener Rot chciał zorganizować pierwszy sparing, aby przyjrzeć się bliżej młodym piłkarzom, jednak nie udało się znaleźć sparingpartnera (w grę wchodził Granat Skarżysko-Kamienna) i najprawdopodobniej podobnie jak jutro rozegrana zostanie wewnętrzna gra.

Komentarze (11)

Nick Data Treść
gela
(IP:)
09-07-2009 10:09jedno jest pewne w Stali kokosów nie nazbija, od kiedy wojsko cofnęło Hucie zlecenia maja poważne problemy, więc moze chodzi o poziom sportowy

Leon z poczty
(IP:)
08-07-2009 16:25"W "Stalówce? wystąpili między innymi Paweł Olszewski i Adam Łagiewka z Tura Turek, Krzysztof Jabłoński ze Stali Poniatowa, ma dojechać jeszcze Cezary Czpak z Radomiaka Radom." DARIOO czy to są te oznaki tego ze Czarek chce grac dla Radomiaka? Dla mnie to oznacza tylko tyle ze Radomiaka traktuje jako ostatecznosc niestety. Jezeli jutro wyjedzie do Stalowej Woli to bedzie oznaczalo tylko jedno...

DARIOO
(IP:)
08-07-2009 14:00CO ZNOWU MIESZAJA CZAREK CHCE GRAC ALE KOPIA DOLKI POD NIM KTO ZA TYM STOI GDZIE ZNAJDA TAKIEGO DRUGIEGO NA JEGO POZIOMIE LYAWA RZADZIU TUTAJ ON CZARKA NIE LUBI A ZE JEST BLISKO PREZESOW I MA GAZETE TO ROZDAJE KARTYI TAK JEST LYAW DO KORONY KIELCE WARA OD RADOMIAKA

sanczopanczo
(IP:)
08-07-2009 13:02ty przymruzone oko - to ty tu czegos nie czaisz - czpaku umiejetnosci jakies ma ale co pol roku chce gdzies sie zalapac i zawsze wraca a potem znowu czmych... i tak do oporu

gela
(IP:)
08-07-2009 12:08dobra decyzja zwazywszy, że ktoś kiedyś cytował, ze Podlewski to "praktykujący" kibic Widzewka, jeśli to prawda to jeszcze lepiej o nim swiadczy

ktoś
(IP:)
08-07-2009 11:30do ;-) weź człowieczku nie napinaj sie tak bo ci zyłka w dupie peknie. pedałem to moze Ty jesteś a nie ja :-). skoro go tak bronisz to napisz dlaczego co pół roku wyjeżdza na testy do klubów z wyższej półki i niestety je tam nie przechodzi? czyli słaby jest !!! tak jak pisałem na IV i III moze jest dobry ale dalej? wg mnie niestety nie! A jak podchodzi do naszego klubu?!!! traktuje Nas jak koło ratunkowe - nie uda mu się to wraca z podkulonym ogonem a my go przyjmujemy. Szanujmy się!!!! ciekawy jestem co by było jak by Radomiak z nim nie podpisal ? zostaje broń albo wulkan czy tam jeszcze jakis klubik z A czy B klasy

viktor1910
(IP:)
08-07-2009 09:05Wreszcie dobre wieści, brawo zarząd, brawo Czarek, dogadajcie się i będzie git

;-)
(IP:)
07-07-2009 18:14czpak- do dupy ej "ktoś"sie na futbolu nie zna podstawowy zawodnik drużyny kandydat do króla strzelców technicznie wyszkolony to ty "ktoś" może ty pedał jesteś jak go chcesz do dupy.

ktoś
(IP:)
07-07-2009 15:19Wlazło- ok ; zgadzam się ; musimy sie szanować ( dobrze, że go nie puscili) Czpak - do dupy !!! znowu nas za pół roku czy rok bedzie chciał wyrolować. Tak jak pisałem na IV czy tez III to jest dobry ale wyżej juz go nikt nie chce!!!

1910
(IP:)
07-07-2009 14:49Zarząd szacunek. Nie dajemy się robić w bambuko przez jakieś Widzewy itp.

gela
(IP:)
07-07-2009 14:34to sa dobre informacje

TERMINARZ - WIOSNA 2025
31. kolejka: Piast Gliwice - RADOMIAK RADOM | nd. 4.05 - godz. 12:15
32. kolejka: RADOMIAK RADOM - Pogoń Szczecin | sb. 10.05 - godz. 14:45
33. kolejka: Stal Mielec - RADOMIAK RADOM | pt. 16.05 - godz. 18:00
34. kolejka: RADOMIAK RADOM - Motor Lublin | sb. 24.05 - godz. 17:30
SKLEP
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    30. kolejka
    2:2
    Lech Poznań
    Radomiak Radom - Lech Poznań
KALENDARIUM
Dzisiaj jest: Wtorek, 29 kwietnia 2025
Rocznice urodzin
29-04 Aleksander Czachor 102. Aleksander Czachor
Rocznice śmierci
29-04 Lechosław Chalabry 16. Lechosław Chalabry
NASTĘPNY MECZ
  • Piast Gliwice - Radomiak Radom
    Piast Gliwice
    31. kolejka
    vs
    Radomiak Radom
    Niedziela, 4 maja - godz. 12:15
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Raków Częstochowa3062
2.Lech Poznań3060
3.Jagiellonia Białystok3058
4.Pogoń Szczecin3053
5.Legia Warszawa3050
6.Cracovia Kraków3045
7.Motor Lublin3043
8.Górnik Zabrze3042
9.GKS Katowice3042
10.Piast Gliwice3038
11.Widzew Łódź3037
12.Korona Kielce3037
13.Radomiak Radom3036
14.Zagłębie Lubin3033
15.Lechia Gdańsk3030
16.Puszcza Niepołomice3027
17.Stal Mielec3026
18.Śląsk Wrocław3025
MAPA SERWISU
© 2004-2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak