Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Sezon 2017/2018 - II liga


Runda wiosenna


Przybyli
Artur Haluch (Ursus Warszawa), Bartosz Skowron (Chojniczanka Chojnice), Mateusz Zając (Legionovia Legionowo), Damian Szuprytowski (Olimpia Elbląg), Jakub Wróbel (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Patryk Mikita (Siarka Tarnobrzeg)

Ubyli
Filip Adamczyk (JKS Jarosław - wypożyczenie), Adrian Gapczyński (Victoria Sulejówek), Kamil Cupriak (Siarka Tarnobrzeg), Rafał Stróżka (Pilica Białobrzegi - wypożyczenie), Szymon Stanisławski (Orlęta Radzyń Podlaski - wypożyczenie), Adam Wolak (Sokół Ostróda)



Górny rząd od lewej: Jakub Rolinc, Michał Grudniewski, Martin Klabnik, Karol Hodowany, Damian Jakubik, Patryk Mikita, Maciej Świdzikowski, Patryk Winsztal, Jakub Wróbel.

Środkowy rząd od lewej: Maciej Filipowicz, Leandro Rossi Pereira, Dawid Jabłoński, Bartosz Skowron, Artur Haluch, Hubert Gostomski, Kacper Kowalczyk, Dominik Sokół, Kamil Gilewski, Chinonso Agu, Peter Mazan.

Dolny rząd od lewej: Dariusz Brągiel, Damian Szuprytowski, Andrzej Wilkowski (kierownik techniczny), Jakub Studziński (trener bramkarzy), Grzegorz Opaliński (asystent trenera), Jerzy Cyrak (I trener), Sebastian Rybak (asystent trenera), Kamil Pyrka (fizjoterapeuta), Cezary Romanowski (masażysta), Zdzisław Radulski (masażysta), Matthieu Bemba, Simon Colina.

Runda jesienna


Przybyli
Hubert Gostomski (Jagiellonia Białystok), Adrian Gapczyński (Świt NDM), Karol Hodowany (Chrobry Głogów), Damian Jakubik (Znicz Pruszków), Martin Klabnik (MFK Frýdek-Místek), Dawid Jabłoński (Świt NDM), Adam Wolak (KS Chwaszczyno), Peter Mazan (Raków Częstochowa), Jakub Rolinc (1.FC Tatran Prešov)

Ubyli
Adrian Szady (Sokół Kleczew), Piotr Banasiak (koniec kariery), Piotr Gurzęda, Kamil Kościelny (Wigry Suwałki), Mateusz Spychała (Wigry Suwałki), Tomasz Lisowski, Bartosz Sulkowski (Wisła Puławy), Bartosz Zakrzewski (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), David Kwiek (Resovia Rzeszów), Radosław Mikołajczak (Gwardia Koszalin), Mateusz Stąporski (Stal Stalowa Wola), Damian Szpak, Paweł Tarnowski (Znicz Pruszków), Maciej Wojczuk (Podlasie Biała Podlaska)



Górny rząd od lewej: Adam Wolak, Karol Hodowany, Maciej Świdzikowski, Michał Grudniewski, Martin Klabnik, Szymon Stanisławski, Bartosz Zakrzewski, Patryk Winsztal, Dominik Sokół.

Środkowy rząd od lewej: Maciej Filipowicz, Dawid Jabłoński, Adrian Gapczyński, Kamil Cupriak, Filip Adamczyk, Hubert Gostomski, Kacper Kowalczyk, Damian Jakubik, Rafał Stróżka, Leandro, Peter Mazan.

Dolny rząd od lewej: Dariusz Brągiel, Chinonso Agu, Cezary Romanowski (masażysta), Maciej Daszkiewicz (asystent trenera), Jakub Studziński (trener bramkarzy), Jerzy Cyrak (I trener), Sebastian Rybak (asystent trenera), Andrzej Wilkowski (kierownik techniczny), Zdzisław Radulski (masażysta), Matthieu Bemba, Simon Colina.
TRANSFERY
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • GKS Bełchatów
    34. kolejka II ligi
    0:0
    Radomiak Radom
    GKS Bełchatów - Radomiak Radom
Sobota, 2 czerwca 2018 - godz. 17:00
Radomiak nie zagra w barażu o I ligę. Zieloni w ostatnim meczu sezonu bezbramkowo zremisowali z GKS Bełchatów i dali się na finiszu wyprzedzić Garbarni, która pewnie wygrała w Puławach.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Znicz Pruszków00
2.Widzew Łódź00
3.Stal Stalowa Wola00
4.Skra Częstochowa00
5.Siarka Tarnobrzeg00
6.Ruch Chorzów00
7.Rozwój Katowice00
8.Resovia Rzeszów00
9.Radomiak Radom00
10.ROW Rybnik00
11.Pogoń Siedlce00
12.Olimpia Grudziądz00
13.Olimpia Elbląg00
14.Górnik Łęczna00
15.Gryf Wejherowo00
16.Elana Toruń00
17.Błękitni Stargard00
18.GKS Bełchatów0-2
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Skra Częstochowa
    Radomiak Radom
    1. kolejka II ligi
    vs
    Skra Częstochowa
    Sobota, 21 lipca 2018 - godz. 18:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak